Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 13.09.2023 16:59

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

Dawid Kwiatkowski
Kapif

Dawid Kwiatkowski udostępnił ostatnio na Instagramie zdjęcie z tajemniczą brunetką. Wywołał tym wielkie poruszenie w mediach oraz zaskoczenie wśród fanów. Na fotografii widzimy, jak obejmuje dziewczynę, a w dodatku publicznie wyznał jej miłość. Ponadto w sieci pojawiła się prywatna korespondencja tej dwójki. 

Dawid Kwiatkowski pochwalił się zdjęciem z piękną dziewczyną

Dawid Kwiatkowski stara się unikać szumu medialnego wokół siebie i na ogół niezbyt często dzieli się swoim życiem prywatnym. Czasami jednak zdarza się, że uchyla rąbka tajemnicy przed fanami i zdradza trochę więcej, co aktualnie się u niego dzieje, gdy nie występuje przed kamerami. Ostatnio wokalista pochwalił się zdjęciem z piękną dziewczyną. Patrząc na nie, nie sposób się nie uśmiechnąć. 

Zespół Perfect w żałobie. Muzycy przekazali smutną wiadomość

Wokalista publicznie wyznał miłość

Na zamieszczonej w sieci fotografii obydwoje są lekko odwróceni bokiem, obejmują się i serdecznie się śmieją. Widać, że czas spędzany razem sprawia im niemałą przyjemność. W tle widzimy urzekający krajobraz. Prezentują się razem naprawdę uroczo i z łatwością można wyczuć, że są sobie bardzo bliscy. 

Pod zdjęciem piosenkarz zostawił znak wieczności i dodatkowo udostępnił screeny wiadomości. W sieci pojawiło się mnóstwo plotek i spekulacji, jednak łatwo się domyślić, że Dawid Kwiatkowski wyznał w ten sposób dziewczynie miłość. "Kocham Cię przyjaciółko" - napisał Dawid Kwiatkowski. 

Fani pospieszyli z serdecznymi komentarzami

Okazuje się, że znajomość z dziewczyną trwa już od wielu lat. W mediach społecznościowych możemy znaleźć ich wspólne zdjęcia jeszcze z 2013 roku. Widać, że przyjaciele uwielbiają spędzać razem czas i że są to dla nich ważne chwile. 

Internauci również kibicują ich relacji, a pod postem zostawili mnóstwo serdecznych komentarzy. "Dobrze mieć takie osoby w swoim życiu"; "Taka przyjaźń to skarb"; "Piękne to, fajnie jest poznać kogoś na dobre i złe. Bądźcie dla siebie" – pisali fani artysty w komentarzach.