Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zespół Perfect w żałobie. Muzycy przekazali smutną wiadomość
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 13.09.2023 08:58

Zespół Perfect w żałobie. Muzycy przekazali smutną wiadomość

Perfect
pixabay; KAPiF

Zespół Perfect przekazał smutną wiadomość o śmierci wybitnego muzyka. Słynny realizator dźwięku współpracował z największymi gwiazdami polskiego filmu i muzyki. Miał 61 lat. - Z bólem w sercu żegnamy Przyjaciela - napisała Agencja Muzyczna Polskiego Radia.

Rafał Paczkowski nie żyje

Rafał Paczkowski nie żyje. Wybitny realizator dźwięku, muzyk i kompozytor odszedł w wieku 61 lat. Współpracował z największymi gwiazdami polskiego kina i muzyki.

- Z bólem w sercu żegnamy Przyjaciela. Odszedł genialny reżyser dźwięku, muzyk, kompozytor, aranżer - Rafał Paczkowski. Współpracował z nami przy realizacji wielu, wielu projektów płytowych. Realizator dźwięku albumów polskich i zagranicznych wykonawców. Do najbardziej znanych pozycji, które realizował, należą: "Tak! Tak!" i "Obywatel G.C." Grzegorza Ciechowskiego; "Biała armia" Bajmu; "Dotyk" Edyty Górniak; "Love" Edyty Bartosiewicz; "Tacy sami", "Zawsze tam, gdzie ty"," Na na" Lady Pank i "Ping pong" Kory - przekazała Agencja Muzyczna Polskiego Radia. 

Po sromotnej klęsce z Albanią, Lewy ma kolejną zgryzotę. Plotki o Annie nie ustają

Zespół Perfect żegna Rafała Paczkowskiego

Informację o śmierci Rafała Paczkowskiego przekazał zespół Perfect. Dźwiękowiec miał duży udział w powstawaniu największych przebojów grupy w latach, gdy śpiewał w niej Grzegorz Markowski.

- Z przykrością informujemy, że 9 września 2023 roku zmarł Rafał Paczkowski, muzyk i kompozytor, m.in. realizator dźwięku albumów Perfect-u "Jestem" i “Geny” - czytamy na Facebooku Perfectu.

Rafał Paczkowski współpracował z największymi gwiazdami

Rafał Paczkowski zajmował się realizacją dźwięku w wielu polskich produkcjach. Pracował przy filmach, takich jak między innymi "Trzy kolory" Krzysztofa Kieślowskiego i "Tajemniczy ogród" Agnieszki Holland.

Artysta ma na swoim koncie również kompozycje. Napisał muzykę do takich hitów jak: "Wesoła szkoła" Krzysztofa Antkowiaka czy "Dłonie" Majki Jeżowskiej.

Tagi: Nie żyje