Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jej sławny partner odebrał sobie życie. Teraz odeszła i ona
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 11.05.2024 11:42

Jej sławny partner odebrał sobie życie. Teraz odeszła i ona

Znicz
fot. canva.com

Emily Goldberg, znana przede wszystkim jako była dziewczyna słynnego szwedzkiego DJ-a Avicii'ego, nie żyje. Do mediów dotarła również informacja o przyczynie śmierci.
 

Nie żyje Emily Goldberg. Była partnerką popularnego DJ-a

Emily Goldberg odeszła nagle 3 kwietnia 2024 roku w La Jolla w Kalifornii, ale informacja o jej śmierci do mediów dotarła dopiero teraz. Była partnerka popularnego DJ-a, który popełnił samobójstwo 6 lat temu, miała zaledwie 34 lata. Jej śmierć wstrząsnęła fanami na całym świecie, a także pogrążyła w żałobie jej bliskich.

Przyczyną śmierci Emily Goldberg był zator tętnicy płucnej. Jej odejście było ogromnym zaskoczeniem, ponieważ zaledwie rok temu ogłosiła, że wygrała walkę z rakiem. Jej życie było pełne przygód i pasji, co podkreślono w nekrologu, w którym opisano ją jako "żywą i wyjątkową". Emily Goldberg była miłośniczką zwierząt, posiadaczką dwóch psów o imionach Bear i Kuma oraz pasjonatką sztuki, fotografii oraz amerykańskiego i japońskiego wrestlingu.

Nie żyje kolejny legendarny piosenkarz i aktor. "Majowa czarna seria"

Emily Goldberg zmarła 6 lat bo byłym partnerze. Przez lata go wspominała

Ogromną popularność Emily Goldberg zdobyła za sprawą związku z popularnym DJ-em Avicii'm, który trwał przez dwa lata, od 2011 do 2013 roku. Choć ich relacja nie przetrwała, to kobieta nie przestała pamiętać o swoim byłym partnerze. Po tragicznej śmierci Avicii'ego w kwietniu 2018 roku Emily wielokrotnie dzieliła się swoimi myślami i emocjami na temat ich wspólnych chwil, nazywając go swoim "najlepszym przyjacielem i bratnią duszą".

Przez dwa lata, kiedy byliśmy razem, był moim najbliższym powiernikiem i najlepszym przyjacielem. Teraz nie mogę patrzeć na Beara bez świadomości, że już nigdy nie zobaczę jego twarzy. Wciąż zbieram myśli i dziękuję za wszystkie miłe słowa i SMS-y. Obudź mnie, kiedy będzie po wszystkim, bo nie chcę, żeby to działo się naprawdę - pisała w jednym z postów.

Emily Goldberg zaledwie rok temu pokonała raka. Pokonał ją zator

Zaledwie rok temu Emily Goldberg ogłosiła w mediach społecznościowych, że wygrała walkę rakiem. Wiele osób podziwiało siłę i odwagę, z jaką kobieta stawiała czoła kolejnym trudnościom. Gdy już wydawało się, że w jej życiu zapanował spokój, nagle odeszła, pozostawiając smutek i żal w sercach swoich bliskich, wśród których wymienić można jej rodziców, Julie i Sama Goldbergów, oraz brata Aarona.

Emily Goldberg zmarła 3 kwietnia 2024 r. w La Jolla w Kalifornii. Przyczyną śmierci był zator tętnicy płucnej.