Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agnieszka Chylińska niespodziewanie zwróciła się do fanów. Ogłosiła "koniec i początek"
Irmina Jach
Irmina Jach 09.05.2024 18:40

Agnieszka Chylińska niespodziewanie zwróciła się do fanów. Ogłosiła "koniec i początek"

Agnieszka Chylińska
Fot. KAPIF

Agnieszka Chylińska opublikowała na Instagramie, które rozgrzało jej fanów do czerwoności. Artystka zapowiedziała, że występy w "Mam talent" to jej niejedyne plany na nadchodzące miesiące.

Agnieszka Chylińska nie cierpi na brak zajęcia

Agnieszka Chylińska ostatnio nie narzeka na brak zajęcia. Gwiazda niestrudzenie nagrywa kolejne płyty, wyjeżdża w trasy koncertowe i pełni funkcję jurorki w programie "Mam talent". Prywatnie jest matką trójki dzieci. Jak wyznała w jednym z wywiadów, "dwoje z nich są dzieciakami szczególnej troski". Spekuluje się, że pociechy piosenkarki są w spektrum autyzmu.

Gwiazdor disco polo zarobił majątek w TVP Kurskiego. W akcji prokuratura

Agnieszka Chylińska zaskoczyła fanów nagraniem

Agnieszka Chylińska jest bardzo aktywna także w mediach społecznościowych, dzięki którym pozostaje w regularnym kontakcie z fanami. Ostatnio zaskoczyła ich niespodziewanym nagraniem.

Gwiazda "Mam talent" postanowiła odezwać się do fanów "z rowów melioracyjnych". Wspomniała, że nie mogła dłużej czekać na ogłoszenie radosnej nowiny. Nagranie podpisała enigmatycznie: "Koniec i początek".

ZOBACZ TAKŻE: Książę William zabronił Kate kontaktu z Harrym? Kontrowersyjne doniesienia

Agnieszka Chylińska zapowiedziała kolejne koncerty

Pośród zieleni, ale też świeżo zaoranych pól czekających na to narodzenie się nowych płodów rolnych ja, Agnieszka, zagubiona pośród rowów melioracyjnych, właśnie ja, to cała ja, chce Ci powiedzieć, że w najbliższą niedzielę wraz z moim ukochanym zespołem gramy po raz ostatni koncert trasy 30-lecia w dumnym przepięknym mieście Szczecin — mówiła Agnieszka Chylińska.

Jurorka programu "Mam talent" zapowiedziała, że nie planuje urlopu i już wkrótce zaprosi fanów na kolejne koncerty, które prawdopodobnie odbędą się jeszcze tego lata. Piosenkarka planuje rozpoczęcie kolejnej trasy koncertowej.

Nie chcę cię tak po prostu zostawić z tym, nie chcę, żebyś pomyślał/pomyślała, że należą mi się w związku z tym jakieś wakacje. Nie, cały czas kiszkę pompuję, już szykuję kondycję na trasę letnią — dodała Agnieszka Chylińska.