Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ewa Drzyzga przekazała nagłe wieści o mamie. Polały się łzy
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 16.05.2024 11:04

Ewa Drzyzga przekazała nagłe wieści o mamie. Polały się łzy

Ewa Drzyzga
fot. KAPIF

Ewa Drzyzga to popularna dziennikarka i prowadząca "Dzień dobry TVN". Gwiazda opublikowała właśnie w mediach społecznościowych wpis, który poruszył internautów. Informacja na temat jej mamy sprawiła, że nie mogli pozostać obojętni.

Ewa Drzyzga zaskoczyła wszystkich. Pokazała swoją mamę

Ewa Drzyzga od lat jest obecna na polskiej scenie medialnej. Prawdziwą popularność zdobyła za sprawą programu "Rozmowy w toku", a obecnie współprowadzi "Dzień dobry TVN". Dziennikarka zawsze była blisko związana ze swoją mamą, co często podkreśla w mediach społecznościowych.

Dziennikarka, mimo dużej popularności, rzadko dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego. Wiadomo, że jest żoną dziennikarza Marcina Borowskiego i mamą dwóch synów – Stanisława i Ignacego. Para poznała się w pracy, a ich małżeństwo trwa od 2004 roku. Ewa Drzyzga ceni sobie prywatność, jednak nie stroni od dzielenia się ważnymi momentami z życia rodzinnego, zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o osiągnięcia jej bliskich.

Krzysztof Skórzyński nagle opuścił studio "DDTVN". Widzowie zaskoczeni

Dziennikarka pokazała osiągnięcie swojej mamy. Polały się łzy

Na Instagramie Ewy Drzyzgi, gdzie dziennikarka dzieli się momentami ze swojego życia zawodowego i prywatnego, śledzi ją około 70 tysięcy osób. W swoich postach często podkreśla wartości rodzinne i zasługi swojej mamy. Pani Irena nie tylko cieszy się z zasłużonej emerytury, ale nadal aktywnie uczestniczy w życiu społecznym, za co właśnie została wyróżniona.

Ewa Drzyzga ma powody do dumy i wzruszenia. Jej 80-letnia mama, Irena Drzyzga, otrzymała niedawno prestiżowe odznaczenie za swoje zasługi dla służby zdrowia. Dziennikarka, nie kryjąc radości, podzieliła się tą informacją na swoim Instagramie, co spotkało się z ogromnym odzewem i licznymi gratulacjami ze strony internautów.

Ewa Drzyzga pochwaliła się wyróżnieniem mamy. Posypały się gratulacje

Irena Drzyzga, przez wiele lat była związana zawodowo z opieką nad chorymi jako pielęgniarka. Za swoje ogromne zaangażowanie i zasługi dla służby zdrowia została właśnie odznaczona przez Ministra Zdrowia. Ewa Drzyzga, dumna i wzruszona, opublikowała na Instagramie zdjęcie z mamą, która dumnie prezentowała medal.

Dumna i wzruszona stanęłam obok mojej Mamy odznaczonej dziś przez Ministra Zdrowia za zasługi dla służby zdrowia. Irenka, odkąd pamiętam zawsze pomagała i pomaga. Dla niej to jak oddychanie. To najlepsza cecha, która opisuje pielęgniarkę z powołania. Dziękuję za empatię i za to, że zawsze widzisz w drugim człowieka - czytamy we wpisie dziennikarki.

Pod postem Ewy Drzyzgi szybko pojawiły się setki komentarzy z gratulacjami. Fani i znajomi dziennikarki nie szczędzili ciepłych słów pod adresem pani Ireny. Marzena Rogalska, jedna z koleżanek z branży, napisała: "Gratulacje z całego serca! Irena jest wspaniała. Mnie też wielokrotnie pomagała!".

Wyjątkowe osiągnięcie Ireny Drzyzgi jest powodem do dumy nie tylko dla jej córki, ale także dla wszystkich, którzy doceniają pracę i poświęcenie osób związanych ze służbą zdrowia. My również dołączamy się do gratulacji!

Ewa Drzyzga
fot. KAPIF