Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Była psycholożką w "Rozmowach w toku" Po latach jest nie do poznania
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.11.2023 18:14

Była psycholożką w "Rozmowach w toku" Po latach jest nie do poznania

Aleksandra Sarna
kadr programu "Rozmowy w roku" prod. TVN, odc. 2549;Jak obecnie wygląda psycholożka z "Rozmów w toku"?

Aleksandra Sarna przed laty była widzom dobrze znana jako psycholożka w kultowych “Rozmowach w toku”. Zasłynęła nie tylko dzięki programowi, ale również poprzez swoje usposobienie i trafne spostrzeżenia, którymi raczyła gości w studio i oglądających lubiany format. Jak obecnie wygląda? Wyjawiła, że przesadziła z medycyną estetyczną.

"Rozmowy w toku" po latach zniknęły z telewizji

Przed laty “Rozmowy w toku” cieszyły się ogromną popularnością wśród widzów. Program prowadzony przez Ewę Drzyzgę poruszał wiele ważnych tematów i problemów, z którymi borykają się ludzie. Fani formatu chętnie zasiadali przed telewizorami nie tylko po to, by się rozerwać - szukali w nim odpowiedzi na własne frasunki i strapienia, które zaprzątały im głowy.

“Rozmowy w toku” były emitowane przez 16 lat - od 2000 roku do 2016. O zakończeniu formatu poinformowała prowadząca za pośrednictwem Onetu. Wspomniała wówczas, że nadszedł czas zmian, dlatego też “idzie nowe”. Ewa Drzyzga nie ukrywała swoich nadziei, że ta decyzja nie wpłynie negatywnie na wyniki oglądalności.

Ewa Drzyzga na antenie ujawniła prawdę o swoim zdrowiu. Od narodzin dziecka zmaga się z przykrym schorzeniem

Aleksandra Sarna - psycholog z "Rozmów w toku"

Dzięki “Rozmowom w toku” zasłynęła nie tylko Ewa Drzyzga, ale również psycholog, która występowała w programie - Aleksandra Sarna. To właśnie ona dbała o dobre samopoczucie uczestników, rzucając w ich stronę trafne spostrzeżenia.

Znana z formatu psycholożka przeszła ogromną przemianę. Jak wyjawiła, schudła aż 70 kilogramów, dodatkowo przychylnym okiem zaczęła patrzeć na medycynę estetyczną, z której postanowiła regularnie korzystać. Obecnie trudno w niej dostrzec dawną uczestniczkę programu. Czy ta metamorfoza była na plus?

Aleksandra Sarna z "Rozmów w toku" przeszła niebywałą metamorfozę

Aleksandra Sarna nie ukrywa swojego zamiłowania do zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Sama regularnie z niej korzysta, choć uważa, że jest cienka linia pomiędzy poprawieniem swojej urody a przesadzeniem z tą czynnością. Przypomniała jej o tym przyjaciółka.

W pewnym momencie przyjaciółka spojrzała na mnie i powiedziała: Ola, ludzie tak nie wyglądają. Na pewno już tego nie powtórzę, przynajmniej na taką skalę - wspomniała znana psycholog podczas rozmowy z Ofeminin.

A dlaczego postanowiła przejść metamorfozę? Okazuje się, że nieprzychylne komentarze kierowane w jej stronę przyczyniły się do tego, że poczuła chęć zmiany.

Ktoś mi po prostu sprawił przykrość. Spojrzał na mnie i powiedział, że jestem zapuszczona. Nie chodzi o to, że czułam się brzydka, bo tak się nigdy nie czułam. Chciałam sprawdzić, czy przy odpowiednim zaangażowaniu finansowym i odporności, będę w stanie sprostać oczekiwaniom - wyjaśniła Aleksandra Sarna.

Jak obecnie wygląda psycholog, która brała udział w “Rozmowach w toku”? Okazuje się, że jej przemiana była diametralna, a wiele osób nie jest nawet w stanie dostrzec w niej dawną Aleksandrę Sarnę. Mimo to jej zawzięcie i odwaga, by dążyć do postawionych sobie celów, jest ogromna.