Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kochliwy Zamachowski planuje czwarty ślub? To o nią była zazdrosna Monika Richardson
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.11.2023 16:58

Kochliwy Zamachowski planuje czwarty ślub? To o nią była zazdrosna Monika Richardson

Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała, Monika Richardson
KAPIF; Zbigniew Zamachowski planuje czwarty ślub?

Zbigniew Zamachowski już od pewnego czasu związany jest z koleżanką z branży - Gabrielą Muskałą. To właśnie dla niej artysta miał zostawić poprzednią żonę, Monikę Richardson. Czyżby teraz planował sformalizowanie związku z nową partnerką?

Głośne rozstanie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski pobrali się w 2014 roku. Wtedy wszystkim wydawało się, że są zgraną parą i świetnie do siebie pasują. Nikt nie spodziewał się, że zaledwie 7 lat później pojawi się informacja dotycząca ich rozstania.

W 2021 roku aktor miał wyprowadzić się z mieszkania, w którym przebywał wraz z żoną. Szybko pojawiły się wiadomości dotyczące rzekomego romansu artysty z koleżanką z branży - Gabrielą Muskałą. To właśnie z nią Zbigniew Zamachowski miał zdradzać Monikę Richardson. Dziennikarka następnie nie szczędziła mu w wywiadach przykrych słów.

Nie zamknęłam się w domu, nie schowałam pod kocem i nie opłakiwałam długo swojego ostatniego małżeństwa, chociaż musiałam się otrząsnąć z szoku, jaki zafundował mi mąż - wkrótce już były mąż. Paradoksalnie zakończenie małżeństwa wyzwoliło we mnie pokłady decyzyjności i kreatywności, jakich nie miałam przez ostatnie dziesięć lat. Przypuszczalnie dlatego, że w związku grałam drugie skrzypce - mówiła Monika Richardson w rozmowie z “Twoje Imperium”.

Gabriela Muskała szczerze o związku z Zamachowskim. "Artyści nie są łatwymi partnerami"

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wzięli rozwód. Aktor weźmie kolejny ślub?

Choć Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się w 2021 roku, to formalnie przestali być małżeństwem dopiero dwa lata później. Po tym czasie ewidentnie emocje opadły, a byli małżonkowie ewidentnie doszli do porozumienia, zakopując topór wojenny.

A tak wyglądamy po rozwodzie. Pozdrawiamy z sądu. Dziękuję Ci, mężu, za te prawie dziesięć lat wspólnej drogi. Jesteś dla mnie cenną lekcją - napisała dziennikarka w social poskutkuje kolejnym ożenkiem aktora, tym razem z Gabrielą Muskałą? Są doniesienia, że niebawem ślub pary aktorów może mieć miejsce.

Czy rozwód Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego poskutkuje kolejnym ożenkiem aktora, tym razem z Gabrielą Muskałą? Jak donoszą media, jest to bardzo prawdopodobne.

Zbigniew Zamachowski planuje ślub z Gabrielą Muskałą?

Zbigniew Zamachowski był trzykrotnie żonaty: z Anną Komornicką, Aleksandrą Justą oraz z Moniką Richardson. Czyżby świadczyło to o tym, że aktor, gdy tylko się zakocha, dąży do ślubu? O tym wspominał znajomy artysty w rozmowie z “Twoim Imperium”.

Jak się zakocha, od razu dąży do sformalizowania związku, wierząc, że to na zawsze. Kiedy udało mu się zamknąć drzwi za poprzednim życiem, chce rozpocząć kolejny etap. Z Gabrysią świetnie się dogadują, a ich uczucie wciąż kwitnie, już czwarty rok - twierdził informator “Twojego Imperium”, cytowany przez Pomponik.

Jak podaje magazyn, znajomi pary aktorskiej mieli potwierdzić doniesienia dotyczące ożenku Zbigniewa Zamachowskiego z Gabrielą Muskałą. Mało tego, zakochani mieli zacząć już wysyłać pierwsze zaproszenia. Czy tak faktycznie się stało?

Pudelek postanowił skontaktować się z zakochanymi, rzekomo przyszłymi nowożeńcami. Niestety, jak podaje portal, aktor nie odebrał telefonu, za to Gabriela Muskała te doniesienia uciąć miała krótkim: “Niczego nie komentuję”.

Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała
KAPIF;Zbigniew Zamachowski planuje czwarty ślub?