Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif

Aleksandra Justa ostro o Monice Richardson. "Sprzedadzą wszystko, by być na świeczniku"

7 Lutego 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Monika Richardson zdominowała ostatni wywiad, jakiego udzieliła eksmałżonka Zbigniewa Zamachowskiego. Aleksandra Justa nie ukrywała bowiem, że przez charakterną prezenterką spotkało ją wiele przykrości. Czyżby jej rany jeszcze się nie zabliźniły?

Monika RIchardson i Aleksandra Justa. Przyczyny konfliktu

Monika Richardson związała się ze Zbigniewem Zamachowskim w oparach skandalu. Aktor porzucił dla swojej nowej ukochanej żonę oraz dzieci. Największą poszkodowaną tego zauroczenia była Aleksandra Justa, która towarzyszyła mężowi przez 17 lat.

Monika Richardson nie miała oporów, by opowiadać o niej w mediach. Niczym profesorka psychologii recenzowała jej relacje ze Zbigniewem Zamachowskim, wypominając, że przy niej funkcjonował niczym "niepotrzebny mebel". Aleksandra Justa nie pozostawała bierna na te zarzuty i publicznie zarzucała swojej następczyni hipokryzję.

Dotkliwej krytyce w wykonaniu byłej prowadzącej "Europa da się lubić" towarzyszyły płomienne wyznania miłości, jednak związek Moniki Richardson po jakimś czasie okazał się nieco mniej kolorowy, niż zapewniała. Chociaż o barwnych kulisach tych miłosnych przygodach media dawno już zapomniały, nieoczekiwanie przypomniała o nich Aleksandra Justa.

Monika Richardson skrytykowana przez Aleksandrę Justę

Monika Richardson może poczuć się nieco zakłopotana, ponieważ Aleksandra Justa otworzyła się na jej temat w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Wyjawiła, że ze strony dawnej rywalki doświadczyła wielu nieprzyjemności. Zrecenzowała ją jako osobę uporczywie ubiegającą się o rozgłos, a przez te zapędy cierpiały dzieci Zbigniewa Zamachowskiego.

- Są osobowości, które sprzedadzą wszystko, żeby być na świeczniku, ale ja do nich nigdy nie należałam. Właściwie sama wychowałam czworo dzieci, spotkało mnie wiele przykrości opisywanych przez partnerkę byłego męża na łamach prasy, na naszą rodzinę nasyłano paparazzi. To wszystko miało na nas bardzo duży wpływ - ujawniła Aleksandra Justa w rozmowie z czasopismem.

monika richardson zbigniew zamachowski
Aleksandra Justra ostro o Monice Ruchardson. Fot. Kapif

Aktorka była skora do kolejnych zwierzeń. Poruszyła m.in. temat rozwodu ze Zbigniewem Zamachowskim, który był dla niej bardzo bolesnym przeżyciem. Zwłaszcza że równocześnie wychowywała czwórkę dzieci. Aleksandra Justa nawiązała także do sądowego zakazu wypowiadania się o niej, jaki wymiar sprawiedliwości nałożył na Monikę Richardson.

zbigniew zamachowski dzieci aleksandra justa
Aleksandra Justra ostro o Monice Ruchardson. Fot. Kapif

- Pani Monika ma sądowy zakaz wypowiadania się na nasz temat, a co do innych spraw, to nie ja składałam pozwy. Została mi rzucona rękawica, a ja ją podniosłam. Gdybym nie walczyła, to być może moje dzieci, nie dość, że rodzina im się rozpadła, straciłyby też swój dom - powiedziała, zapewne mając na myśli batalię o alimenty.

Czy Aleksandra Justa wybaczyła Zbigniewowi Zamachowskiemu? Na razie serdeczności ograniczają się do wspólnego obiadu z dziećmi. Po przeprawach w sądzie aktorka zweryfikowała swoje przyjaźnie, więc trudno jest jej odbudować relację, która w jej mniemaniu została tak spektakularnie zbrukana m.in. przez Monikę Richardson.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Dobry Tydzień

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]