Rozrywka.Goniec.pl > Monika Richardson

Monika Richardson

Zbigniew Zamachowski, Monika Richardson
12.09.2023 19:53 Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wzięli rozwód. Jest zdjęcie z sądu

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski właśnie się rozwiedli. Prezenterka opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie z sądu i podziękowała byłemu mężowi za przeżyte razem lata. - Dziękuję ci mężu, za te prawie dziesięć lat wspólnej drogi. Jesteś dla mnie cenną lekcją – napisała w poście. 

Monika Richardson
06.09.2023 19:34 Monika Richardson wróci do TVP? Zaskakująca deklaracja dziennikarki

Monika Richardson udzieliła ostatnio wywiadu, w którym oceniła zmiany w “Dzień dobry TVN” i wyznała, co sądzi o Jarosławie Jakimowiczu. Podczas rozmowy zdradziła również, czy jest szansa na jej powrót do TVP.

Monika Richardson
04.09.2023 21:44 Odmienionej Monice Richardson puściły nerwy. "Mam w głębokim poważaniu, czy to wypada"

Monika Richardson ostatnio zaskoczyła fanów spektakularną metamorfozą, która wywołała w sieci ogromne zamieszanie. Internauci ruszyli z komentarzami, na które gwiazda postanowiła w końcu odpowiedzieć. Nie przebierała w słowach i dała jasno do zrozumienia, co sądzi o nieprzychylnych uwagach na temat jej włosów.

Monika Richardson
31.08.2023 22:38 Monika Richardson już tak nie wygląda. Niebywałe, co zrobiła z włosami

Monika Richardson po raz kolejny zaskoczyła fanów. Dziennikarka pochwaliła się w mediach społecznościowych spektakularną metamorfozą fryzury. Zdecydowała się na odważny kolor.

Monika Richardson
28.08.2023 22:58 Monika Richardson musiała zmienić testament. Wszystko z powodu dzieci

Monika Richardson odnosi wielkie sukcesy zawodowe, jednak jeśli chodzi o jej życie prywatne, to nie jest ono wolne od problemów. Szczególnie przeżyła wiele trudnych chwil przez jej związki. Na szczęście ogromnym pocieszeniem są dla niej dzieci. To właśnie dla nich zamierza zmienić swój testament. 

Monika Richardson
26.06.2023 15:06 Monika Richardson była wielokrotnie pozywana, jednak nie zamknięto jej ust

Monika Richardson to asertywna i pewna siebie kobieta, która nie boi się mówić tego, co naprawdę myśli. Szczerość z nutą kąśliwości nie zawsze przysparzała jej zwolenników, a często kończyła się w sądzie. Co Monika Richardson mówi o tych, przez których musi tłumaczyć się przed sędzią za zbyt cięty język?

Maciej Kurzajewski
12.06.2023 22:37 Maciej Kurzajewski w ogniu krytyki. Była koleżanka zrównała go z ziemią: "To był koszmar"

Maciej Kurzajewski został ostatnio ostro skrytykowany przez jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Prezenter nie będzie zadowolony ze słów koleżanki. O kim mowa?

Monika Richardson
06.06.2023 20:18 Monika Richardson bez ogródek wypaliła o Kościele. Padły mocne słowa

Monika Richardson bez ogródek wyznała, co sądzi na temat Kościoła. Dziennikarka nie szczędziła mocnych słów opowiadając o instytucji. W najnowszym wywiadzie wyznała prawdę o swojej wierze.

Monika Richardson
01.06.2023 18:36 Monika Richardson wyjawiła skąd ma pieniądze. Nie potrafi oszczędzać? "Jestem finansową idiotką"

Monika Richardson szczerze przyznała, że nie potrafi oszczędzać i od razu wydaje wszystkie pieniądze. Celebrytka ma problem z rozrzutnością. Czy znalazła jakieś sposoby, żeby się powstrzymać przed kupowaniem kolejnych rzeczy? Ponadto Richardson podzieliła się wiadomością, skąd u niej ostatnie przypływy gotówki. Ma to m.in. związek z odchodzeniem bliskich w rodzinie.

Monika Richardson
21.05.2023 14:53 Monika Richardson potrzebowała pomocy, zdecydowała się na szczere wyznanie. „Wypalanie ogniem, szamański bęben”

Monika Richardson w swoim najnowszym wpisie na Instagramie otwarcie przyznała, że ma potrzebę zamknięcia pewnego etapu w swoim życiu. Zwróciła się w tej sprawie o pomoc do specjalistów i ujawniła kulisy. „Coś się we mnie przewartościowało”.

Monika Richardson
14.05.2023 17:20 Monika Richardson w bardzo refleksyjnym wpisie na Instagramie. „Nie jest mi wesoło”. Chodzi o dzieci

Monika Richardson rozstała się niedawno z kolejnym partnerem. W jednym z najnowszych postów w swoich mediach społecznościowych prezenterka zastanawia się, jak to wpłynie na jej dzieci. „Ich dom nie był przecież stabilny(…) Nie wiem. Nie jest mi wesoło.” – czytamy. Przypomnijmy, że dzieci Moniki Richardson są już pełnoletnie. Jak zdradza sama Richardson, jej syn planuje wyjazd do Stanów Zjednoczonych, a córka niedawno skończyła szkołę i wybiera się na studia do Wielkiej Brytanii.

Katarzyna Dowbor Monika Richardson
08.05.2023 20:49 Monika Richardson uderza w następczynię Katarzyny Dowbor. Padły mocne słowa

Monika Richardson stanęła w obronie Katarzyny Dowbor, która została zwolniona z roli prowadzącej program “Nasz nowy dom”. Nie szczędziła ostrych i gorzkich słów pod adresem nowego szefa Polsatu.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
03.05.2023 08:35 Monika Richardson rozstała się z partnerem. Zaskakujący powód

Monika Richardson i reżyser Konrad Wojterkowski uchodzili za dobrze dobraną parę. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. Byli zakochani wydali wspólne oświadczenie, w którym podali powody rozstania. Jednym z nich były finanse. 

Monika Richardson
22.04.2023 19:33 Monika Richardson miała wypadek samochodowy. Poprosiła fanów o pomoc

Monika Richardson piątkowego wieczoru najadła się sporo strachu, ponieważ została poszkodowana w kolizji drogowej. O swoich przeżyciach opowiedziała na Instagramie, a do wpisu załączyła zdjęcie pojazdu rzekomego sprawcy zdarzenia. Celebrytka zwróciła się do fanów o pomoc w ustaleniu personaliów nieuważnego kierowcy. Internauci nie pozostawili tej prośby bez odpowiedzi.  

Anna Popek i Monika Richardson
16.04.2023 12:35 Monika Richardson gorzko o powrocie Anny Popek do "Pytania na śniadanie". Nie szczędziła złośliwości

Monika Richardson surowo oceniła powrót Anny Popek do obsady "Pytania na śniadanie". Byłej koleżance nie szczędziła złośliwości i zdradziła, czy będzie trzymać za nią kciuki. 

Monika Richardson
06.04.2023 22:17 Monika Richardson bez ogródek powiedziała o śmierci, Wielkanocy i Jezusie. Mocne słowa

Monika Richardson po niedawnym wypadku obiecała, że pokusi się o głębokie refleksje dotyczące powodów niefortunnego zajścia. Okazuje się, że prezenterka owszem, zafundowała sobie wielogodzinne rozmyślania, jednak ich przedmiotem była nie tyle zdrowotna bolączka, ile wyjątkowo śmiałe spojrzenie na kwestie śmierci, Jezusa i nadchodzącej Wielkanocy. Monika Richardson jak zwykle zaskoczyła swoją alternatywną perspektywą. Ma rację? 

Monika Richardson
04.04.2023 11:52 Monika Richardson miała poważny wypadek. Gwiazda opisała swoje dramatyczne przeżycia

Los co rusz funduje Monice Richardson bolesne doświadczenia. Tym razem nie są to kolejne miłosne bolączki, a sprawa o nieco innym charakterze. Prezenterka miała bowiem groźnie wyglądający wypadek, w którym sporo ucierpiała. Obecnie poobijana spędza czas na rekonwalescencji, podczas której zdecydowała się opowiedzieć o dramatycznych przeżyciach z momentu, który mógł skończyć się jeszcze tragiczniej. Co dokładnie przytrafiło się Monice Richardson?

Monika Richardson
21.03.2023 10:31 Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?

Monika Richardson w najnowszym wywiadzie opowiedziała o problemach finansowych, z jakimi musi się obecnie borykać. Była gwiazda TVP zdecydowała się podjąć radykalne kroki, aby uratować swoją bieżącą sytuację. 

Monika Richardson
03.03.2023 14:18 Monika Richardson cierpi na tajemniczą chorobę. "Całkiem zdycham"

Monika Richardson wyjawiła, że ostatnio boryka się z pewną tajemniczą dolegliwością. Objawy od dłuższego czasu dają o sobie znać, powodując nie tylko fizyczną bolączkę, ale także znacznie pogorszenie samopoczucia. Celebrytka martwi się jednak nie tylko o siebie, ale także o swoją matkę. Dlaczego?

Monika Richardson ponownie stanie na ślubnym kobiercu? Gwiazda zdradziła swoje plany
15.02.2023 15:20 Monika Richardson ponownie stanie na ślubnym kobiercu? Gwiazda zdradziła swoje plany

Monika Richardson w najnowszym wywiadzie opowiedziała o relacji ze swoim najnowszym ukochanym, Konradem Wojterkowskim. Dziennikarka zdradziła, czy planuje ponownie stanąć na ślubnym kobiercu.

aleksandra justa monika richardson
07.02.2023 14:47 Aleksandra Justa ostro o Monice Richardson. "Sprzedadzą wszystko, by być na świeczniku"

Monika Richardson zdominowała ostatni wywiad, jakiego udzieliła eksmałżonka Zbigniewa Zamachowskiego. Aleksandra Justa nie ukrywała bowiem, że przez charakterną prezenterką spotkało ją wiele przykrości. Czyżby jej rany jeszcze się nie zabliźniły?

monika richardson
24.11.2022 09:13 Monika Richardson złożyła TVP "serdeczne" życzenia z okazji 70-lecia. "Zmarnowane 7 lat"

Monika Richardson postanowiła schować dawne urazy do kieszeni i złożyć Telewizji Polskiej życzenia z okazji jubileuszu 70-lecia. Nie omieszkała jednak dodać małego pstryczka w nos. Co sądzi o byłym pracodawcy?

monika richardson zbigniew zamachowski
21.11.2022 17:23 Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wciąż są małżeństwem. "Nie zamierzam wyręczać męża"

Monika Richardson związek ze Zbigniewem Zamachowskim zakończyła już dawno temu, jednak byli kochankowie wciąż formalnie pozostają małżeństwem. Monika Richardson-Malcolm-Zamachowska z domu Pietkiewicz, jak sama przyznaje, nie zamierza wyręczać małżonka w złożeniu pozwu o rozwód.

Monika Richardson
11.11.2022 15:15 Monika Richardson porównała córkę do Jarosława Kaczyńskiego: "Rozum ją opuścił, jak prezesa w Ełku"

Monika Richardson z okazji osiemnastych urodzin córki zabrała ją do astrologa i fryzjera. Wyjątkowy dzień zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Na nagraniu słyszymy, jak porównuje Zofię do... prezesa PiS.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Monika Richardson, fot. instagram.com/katarzynacichopek; TOMASZ RADZIK/East News
17.10.2022 09:04 Monika Richardson wymownie o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: "Źle i nieprofesjonalnie"

Monika Richardson nie pozostawiła suchej nitki na "coming-oucie" jakiego w ostatnim czasie dokonali Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, informując w "Pytaniu na śniadanie", że są w związku. Dziennikarka zapewnia, że prezenterzy wkrótce odczują konsekwencje swojej decyzji. Monika Richardson ma złe wieści dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego Monika Richardson to doświadczona dziennikarka, która ma za sobą lata pracy w programach rozrywkowych TVP. Podobnie, jak obecnie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, prowadziła również "Pytanie na śniadanie". Widzów programu zelektryzowała w ostatnim czasie informacja, jaką gwiazdy przekazały na antenie show. Po miesiącach kontrowersji i spekulacji fanów, prezenterzy zdecydowali się ujawnić, że są razem. Ogłoszenie postanowiła skomentować sama nowa szefowa "Pytania na śniadanie" Joanna Kurska, która pod jednym z postów w mediach społecznościowych Katarzyny Cichopek przekonywała, że "miłość jest najważniejsza". Nowy związek gwiazd TVP komentuje coraz więcej postaci związanych z show-biznesem. Wielu gratuluje odwagi i życzy parze wszystkiego, co najlepsze. Pojawiają się jednak również pierwsze głosy krytyki. Zdecydowała się na taki Monika Richardson, która nie ma dla zakochanych dobrych wieści. Dziennikarka podejrzewa, że prezenterzy "Pytania na śniadanie" wkrótce pożałują swojej decyzji. Monika Richardson przestrzega - Uważam, że Kasia i Maciek strzelili sobie w kolano i teraz ludzie nie dadzą im żyć - stwierdziła wprost dawna prowadząca śniadaniowego show TVP w rozmowie z "Faktem". Ogłoszenie związku na antenie jest według Moniki Richardson złym posunięciem, które nie wpłynie pozytywnie na popularność gwiazd. Dziennikarka podejrzewa, że taka decyzja mogła zresztą nie być podjęta bezpośrednio przez samych zainteresowanych. - Uważam, że stało się źle i nieprofesjonalnie. Po prostu wyszło niezręcznie. Myślę, że Kaśka nie chciała tego zrobić i że została wkręcona w tę sytuację np. przez producenta czy kogoś innego, nieważne - spekulowała prezenterka. Jak przyznała, sama nie jest święta. Zaledwie kilka lat temu w jednym z programów telewizyjnych zdecydowała się zwierzyć z prywatnych szczegółów swojego związku z mężem. Dziś wie, że był to błąd i bardzo go żałuje. - Może to dobra okazja, by Kasi doradzić, aby nie szła w moje ślady? - zastanawiała się Monika Richardson. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?Na co pomaga neo-angin? SprawdźMałgorzata Rozenek pokazuje dużo ciała i dziwne ćwiczenia. Fani nie wytrzymali. "Przesada"

monika richardson
06.09.2022 08:23 50-letnia Monika Richardson zachwyca bez makijażu i w bikini. Dziennikarka ma pewne wyzwanie dla swoich fanów

Monika Richardson skończyła już 50 lat, ale zdaje się, że nie ma najmniejszego zamiaru chować się w garsonki i ubrania "przynależące" jej wiekowi. Zamiast tego pokazała się w bikini i postanowiła rzucić sobie i swoim fanom wyzwanie. Monika Richardson zdaje się kwitnąć po związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Chyba wreszcie czuje się na siłach, by jej życie nie kręciło się wokół komentowania małżeńskiej drogi z byłym już mężem.

Monika Richardson (EA)
23.08.2022 22:44 Monika Richardson zachwyca się nowym członkiem swojej rodziny. Kto znów skradł jej serce?

Monika Richardson-Malcolm-Zamachowska z domu Pietkiewicz - z czego żyłyby tabloidy, gdyby nie kolejne miłosne podboje legendarnej dziennikarki? Chociaż aktualnie jest w swoim piątym związku z biznesmenem, Konradem Wojterkowskim, to nie stanęło jej to na przeszkodzie, by znaleźć kolejny obiekt westchnień. To nowy członek jej rodziny. O kim mowa? Wyjaśniamy. Monikę Richardson-Malcolm-Zamachowską z domu Pietkiewicz w mediach społecznościowych obserwuje niemalże 40 tysięcy widzów. Nie ulega żadnej wątpliwości, że przynajmniej część z nich to fani nie tylko dziennikarskich dokonać redaktorki, ale również przebojowego życia prywatnego.

Monika Richardson
19.08.2022 18:58 Monika Richardson ujawniła wysokość swojej emerytury. Kuriozalna kwota

Monika Richardson, jako pięćdziesięciolatka, powoli zaczyna planować życie na emeryturze. Dziennikarkę motywują do tego przede wszystkim listy z ZUS-u, z których dowiedziała się, że głodowe świadczenie nie wystarczy jej na przetrwanie. Była prowadząca program "Pytanie na śniadanie" nie zamierza popełniać błędu kolegów po fachu i znajomych artystów, dlatego od dawna odkłada środki na przyszłość.Monika Richardson w rozmowie z mediami nie ukrywała, że prognozy emerytalne były dla niej dużym zaskoczeniem. Trudno się dziwić - gwiazda od niemal trzech dekad ciężko pracuje i robi wszystko, by zapewnić godziwe życie sobie i członkom swojej najbliższej rodziny.

  • 1
  • 2