Rozrywka.Goniec.pl > Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson
28.05.2024 13:04 Richardson szykuje się do kolejnego ślubu? "Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym"

Monika Richardson od pewnego czasu spotyka się z tajemniczym Arturem. Dziennikarka u jego boku wyraźnie promienieje i wygląda na szczęśliwą. Niedawno pojawiły się pogłoski, że na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy. Czyżby szykowała się do ślubu?

Zbigniew Zamachowski
04.05.2024 14:51 Zbigniew Zamachowski miał syna z pierwszego małżeństwa. Spotkała go tragedia

Zbigniew Zamachowski niechętnie opowiada o swoim życiu osobistym, przez co niewiele wiadomo o jego przeszłości. Przed laty rąbka tajemnicy uchyliła Monika Richardson, która zdradziła, że aktor przeżył osobistą tragedię. Wyjawiła wówczas, że jego pierworodny syn zmarł.

Monika Richardson
28.03.2024 16:00 Ukochany Moniki Richardson ma problemy? Niebywałe doniesienia medialne

Szczęście w miłości Monice Richardson najwyraźniej nie jest pisane. Partner prezenterki ma bowiem poważne problemy z prawem, a te coraz mocniej wpływają na ich związek. Najgorszy możliwy (ale prawdopodobny) scenariusz zakłada, że celebrytka zamiast na romantycznych kolacjach, będzie spotykać swojego ukochanego na krótkich widzeniach w więzieniu. Dlaczego Artur G. miałby tam trafić?

Monika Richardson
18.03.2024 18:37 Monika Richardson w zaskakującym wyznaniu. "On skończy w więzieniu"

Monika Richardson słynie ze swojej szczerości i nie boi się wyrażać swoich opinii publicznie. Tym razem dziennikarka postanowiła wyjawić, gdzie widzi przyszłość jednej z postaci, która po dziś dzień kojarzona jest z TVP. Otóż prezenterka uważa, że skończy on… w więzieniu.

Monika Richardson
18.03.2024 08:09 Tak teraz wygląda Monika Richardson. Co ona ma na głowie?

Monika Richardson pokazała fanom, jak wygląda w nowej fryzurze. Choć prezenterka niczym kameleon regularnie zmienia kolor włosów i miała już różne odcienie, tym razem zdecydowała się na coś zupełnie nowego. Taką fani zobaczyli ją po raz pierwszy. Jaka była ich reakcja?

Monika Richardson, Pytanie na śniadanie
13.01.2024 15:12 Monika Richardson skomentowała prezenterów "Pnś". Padły mocne słowa, posypały się riposty

Na oficjalnym Instagramie “Pytania na śniadanie” pojawiło się nietypowe zdjęcie. Prowadzący, z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim na czele, wraz z ekipą próbowali odwzorować słynne zdjęcie gwiazd z gali rozdania Oscarów z 2014 roku. Post niepochlebnie skwitowała Monika Richardson. Posypały się komentarze.

Monika Richardson
31.12.2023 15:57 Monika Richardson ujawniła zarobki w "Pytaniu na śniadanie". Padły konkretne kwoty

Monika Richardson jest jedną z najpopularniejszych prezenterek, która po dziś dzień kojarzona jest przede wszystkim z formatem “Europa da się lubić”. Obecnie jednak gwiazda skupia się na prowadzeniu szkoły językowej, chętnie udziela wywiadów, zdradzając ciekawostki medialnej pracy. Tym razem ujawniała zarobki w “Pytaniu na śniadanie”. 

Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała, Monika Richardson
21.11.2023 16:58 Kochliwy Zamachowski planuje czwarty ślub? To o nią była zazdrosna Monika Richardson

Zbigniew Zamachowski już od pewnego czasu związany jest z koleżanką z branży - Gabrielą Muskałą. To właśnie dla niej artysta miał zostawić poprzednią żonę, Monikę Richardson. Czyżby teraz planował sformalizowanie związku z nową partnerką?

KAPiF, Monika Richardson kompletnie się zmieniła
14.11.2023 13:19 Monika Richardson z nową twarzą. Tak teraz wygląda, nie poznaliśmy jej na ulicy [FOTO]

Monika Richardson nie ma ostatnio najlepszej passy. Po rozstaniu z kolejnym partnerem zaszyła się w domu, a co do kwestii zawodowej można ją obserwować głównie na Instagramie, gdzie reklamuje różne produkty do pielęgnacji twarzy. Okazuje się, że dziennikarka tak zaangażowała się w dbanie o wygląd swojej skóry, że ledwo można ją poznać. Ostatnie zdjęcia mówią same za siebie.

Zbigniew Zamachowski, Monika Richardson
12.09.2023 19:53 Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wzięli rozwód. Jest zdjęcie z sądu

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski właśnie się rozwiedli. Prezenterka opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie z sądu i podziękowała byłemu mężowi za przeżyte razem lata. - Dziękuję ci mężu, za te prawie dziesięć lat wspólnej drogi. Jesteś dla mnie cenną lekcją – napisała w poście. 

Monika Richardson
06.09.2023 19:34 Monika Richardson wróci do TVP? Zaskakująca deklaracja dziennikarki

Monika Richardson udzieliła ostatnio wywiadu, w którym oceniła zmiany w “Dzień dobry TVN” i wyznała, co sądzi o Jarosławie Jakimowiczu. Podczas rozmowy zdradziła również, czy jest szansa na jej powrót do TVP.

Monika Richardson
04.09.2023 21:44 Odmienionej Monice Richardson puściły nerwy. "Mam w głębokim poważaniu, czy to wypada"

Monika Richardson ostatnio zaskoczyła fanów spektakularną metamorfozą, która wywołała w sieci ogromne zamieszanie. Internauci ruszyli z komentarzami, na które gwiazda postanowiła w końcu odpowiedzieć. Nie przebierała w słowach i dała jasno do zrozumienia, co sądzi o nieprzychylnych uwagach na temat jej włosów.

Monika Richardson
31.08.2023 22:38 Monika Richardson już tak nie wygląda. Niebywałe, co zrobiła z włosami

Monika Richardson po raz kolejny zaskoczyła fanów. Dziennikarka pochwaliła się w mediach społecznościowych spektakularną metamorfozą fryzury. Zdecydowała się na odważny kolor.

Monika Richardson
28.08.2023 22:58 Monika Richardson musiała zmienić testament. Wszystko z powodu dzieci

Monika Richardson odnosi wielkie sukcesy zawodowe, jednak jeśli chodzi o jej życie prywatne, to nie jest ono wolne od problemów. Szczególnie przeżyła wiele trudnych chwil przez jej związki. Na szczęście ogromnym pocieszeniem są dla niej dzieci. To właśnie dla nich zamierza zmienić swój testament. 

Monika Richardson
26.06.2023 15:06 Monika Richardson była wielokrotnie pozywana, jednak nie zamknięto jej ust

Monika Richardson to asertywna i pewna siebie kobieta, która nie boi się mówić tego, co naprawdę myśli. Szczerość z nutą kąśliwości nie zawsze przysparzała jej zwolenników, a często kończyła się w sądzie. Co Monika Richardson mówi o tych, przez których musi tłumaczyć się przed sędzią za zbyt cięty język?

Maciej Kurzajewski
12.06.2023 22:37 Maciej Kurzajewski w ogniu krytyki. Była koleżanka zrównała go z ziemią: "To był koszmar"

Maciej Kurzajewski został ostatnio ostro skrytykowany przez jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Prezenter nie będzie zadowolony ze słów koleżanki. O kim mowa?

Monika Richardson
06.06.2023 20:18 Monika Richardson bez ogródek wypaliła o Kościele. Padły mocne słowa

Monika Richardson bez ogródek wyznała, co sądzi na temat Kościoła. Dziennikarka nie szczędziła mocnych słów opowiadając o instytucji. W najnowszym wywiadzie wyznała prawdę o swojej wierze.

Monika Richardson
01.06.2023 18:36 Monika Richardson wyjawiła skąd ma pieniądze. Nie potrafi oszczędzać? "Jestem finansową idiotką"

Monika Richardson szczerze przyznała, że nie potrafi oszczędzać i od razu wydaje wszystkie pieniądze. Celebrytka ma problem z rozrzutnością. Czy znalazła jakieś sposoby, żeby się powstrzymać przed kupowaniem kolejnych rzeczy? Ponadto Richardson podzieliła się wiadomością, skąd u niej ostatnie przypływy gotówki. Ma to m.in. związek z odchodzeniem bliskich w rodzinie.

Monika Richardson
21.05.2023 14:53 Monika Richardson potrzebowała pomocy, zdecydowała się na szczere wyznanie. „Wypalanie ogniem, szamański bęben”

Monika Richardson w swoim najnowszym wpisie na Instagramie otwarcie przyznała, że ma potrzebę zamknięcia pewnego etapu w swoim życiu. Zwróciła się w tej sprawie o pomoc do specjalistów i ujawniła kulisy. „Coś się we mnie przewartościowało”.

Monika Richardson
14.05.2023 17:20 Monika Richardson w bardzo refleksyjnym wpisie na Instagramie. „Nie jest mi wesoło”. Chodzi o dzieci

Monika Richardson rozstała się niedawno z kolejnym partnerem. W jednym z najnowszych postów w swoich mediach społecznościowych prezenterka zastanawia się, jak to wpłynie na jej dzieci. „Ich dom nie był przecież stabilny(…) Nie wiem. Nie jest mi wesoło.” – czytamy. Przypomnijmy, że dzieci Moniki Richardson są już pełnoletnie. Jak zdradza sama Richardson, jej syn planuje wyjazd do Stanów Zjednoczonych, a córka niedawno skończyła szkołę i wybiera się na studia do Wielkiej Brytanii.

Katarzyna Dowbor Monika Richardson
08.05.2023 20:49 Monika Richardson uderza w następczynię Katarzyny Dowbor. Padły mocne słowa

Monika Richardson stanęła w obronie Katarzyny Dowbor, która została zwolniona z roli prowadzącej program “Nasz nowy dom”. Nie szczędziła ostrych i gorzkich słów pod adresem nowego szefa Polsatu.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
03.05.2023 08:35 Monika Richardson rozstała się z partnerem. Zaskakujący powód

Monika Richardson i reżyser Konrad Wojterkowski uchodzili za dobrze dobraną parę. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. Byli zakochani wydali wspólne oświadczenie, w którym podali powody rozstania. Jednym z nich były finanse. 

Monika Richardson
22.04.2023 19:33 Monika Richardson miała wypadek samochodowy. Poprosiła fanów o pomoc

Monika Richardson piątkowego wieczoru najadła się sporo strachu, ponieważ została poszkodowana w kolizji drogowej. O swoich przeżyciach opowiedziała na Instagramie, a do wpisu załączyła zdjęcie pojazdu rzekomego sprawcy zdarzenia. Celebrytka zwróciła się do fanów o pomoc w ustaleniu personaliów nieuważnego kierowcy. Internauci nie pozostawili tej prośby bez odpowiedzi.  

Anna Popek i Monika Richardson
16.04.2023 12:35 Monika Richardson gorzko o powrocie Anny Popek do "Pytania na śniadanie". Nie szczędziła złośliwości

Monika Richardson surowo oceniła powrót Anny Popek do obsady "Pytania na śniadanie". Byłej koleżance nie szczędziła złośliwości i zdradziła, czy będzie trzymać za nią kciuki. 

Monika Richardson
06.04.2023 22:17 Monika Richardson bez ogródek powiedziała o śmierci, Wielkanocy i Jezusie. Mocne słowa

Monika Richardson po niedawnym wypadku obiecała, że pokusi się o głębokie refleksje dotyczące powodów niefortunnego zajścia. Okazuje się, że prezenterka owszem, zafundowała sobie wielogodzinne rozmyślania, jednak ich przedmiotem była nie tyle zdrowotna bolączka, ile wyjątkowo śmiałe spojrzenie na kwestie śmierci, Jezusa i nadchodzącej Wielkanocy. Monika Richardson jak zwykle zaskoczyła swoją alternatywną perspektywą. Ma rację? 

Monika Richardson
04.04.2023 11:52 Monika Richardson miała poważny wypadek. Gwiazda opisała swoje dramatyczne przeżycia

Los co rusz funduje Monice Richardson bolesne doświadczenia. Tym razem nie są to kolejne miłosne bolączki, a sprawa o nieco innym charakterze. Prezenterka miała bowiem groźnie wyglądający wypadek, w którym sporo ucierpiała. Obecnie poobijana spędza czas na rekonwalescencji, podczas której zdecydowała się opowiedzieć o dramatycznych przeżyciach z momentu, który mógł skończyć się jeszcze tragiczniej. Co dokładnie przytrafiło się Monice Richardson?

Monika Richardson
21.03.2023 10:31 Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?

Monika Richardson w najnowszym wywiadzie opowiedziała o problemach finansowych, z jakimi musi się obecnie borykać. Była gwiazda TVP zdecydowała się podjąć radykalne kroki, aby uratować swoją bieżącą sytuację. 

Monika Richardson
03.03.2023 14:18 Monika Richardson cierpi na tajemniczą chorobę. "Całkiem zdycham"

Monika Richardson wyjawiła, że ostatnio boryka się z pewną tajemniczą dolegliwością. Objawy od dłuższego czasu dają o sobie znać, powodując nie tylko fizyczną bolączkę, ale także znacznie pogorszenie samopoczucia. Celebrytka martwi się jednak nie tylko o siebie, ale także o swoją matkę. Dlaczego?

  • 1
  • 2