Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kaźmierska zabrała głos w sprawie swojej przeszłości. Porównała się do Komendy?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 28.04.2024 16:15

Kaźmierska zabrała głos w sprawie swojej przeszłości. Porównała się do Komendy?

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska, znana z udziału w programie "Królowe życia" oraz "Tańcu z gwiazdami", znalazła się w centrum uwagi po ujawnieniu przez portal Goniec.pl szokujących szczegółów dotyczących jej przeszłości kryminalnej. Teraz sama zainteresowana postanowiła zabrać w tej sprawie głos... i porównała się do Tomasza Komendy.

Dagmara Kaźmierska wciąż może liczyć na fanów? Pojawiły się głosy wsparcia

Choć Dagmara Kaźmierska nie ukrywała faktu pobytu w więzieniu i tego, że kiedyś prowadziła dom publiczny, to dopiero teraz światło dzienne ujrzały przerażające szczegóły jej działalności. 

Z materiału opublikowanego przez nasz portal wynika, że celebrytka m.in. stosowała przemoc wobec "podopiecznych" i zleciła gwałt przynajmniej na jednej z "pracujących" u niej kobiet.

Reakcja Dagmary Kaźmierskiej na te doniesienia była długo wyczekiwana. Po ogłoszeniu publikacji akt przez portal celebrytka zapowiedziała swoją wypowiedź na ten temat. Zanim to nastąpiło, celebrytka zareagowała na komentarz internautki, która wyraziła dla niej wsparcie. 

Tak mi okropnie przykro w związku z tym hejtem co się na panią wylewa, a przy okazji na Marcina. Nigdy się pani nie kryła z przeszłością! Nie rozumiem skąd ten publiczny lincz! Każdy wiedział, co kiedyś się działo, była pani w więzieniu, odsiedziała swoje. Straszne co się dzieje w mediach - napisała fanka “Królowej życia”.

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF
Tak Dagmara Kaźmierska zachowywała się w więzieniu. Naczelnik wszystko ujawnił

Dagmara Kaźmierska porównała się do Tomasza Komendy. Uważa, że jest niewinna?

W odpowiedzi Dagmara Kaźmierska poruszyła kwestię zmarłego Tomasza Komendy, niewinnie skazanego za gwałt i zabójstwo, sugerując podobieństwo swojej sytuacji do jego tragicznej historii.

Nawet pani nie wie, ile wart dla mnie jest pani komentarz. Dziękuję całym sercem. Niedługo się odniosę do sprawy i co mądrzejszy spojrzy na to inaczej. Ludziom tak łatwo jest kogoś pogrzebać, nie znając prawdy. Już jeden taki był, który niedawno umarł, po wyroku za obrzydlistwo, którego nie popełnił. Dziękuję raz jeszcze - odpisała na komentarz obserwatorki Dagmara Kaźmierska.

Po tym, jak portal Goniec.pl ujawnił szokujące szczegóły kryminalnej działalności Dagmary Kaźmierskiej, media oraz internauci podjęli dyskusję na temat tego, jakim człowiekiem jest "Królowa życia" oraz ewentualnych konsekwencji dla jej kariery medialnej. 

Już teraz wiadomo, że odcinki programów, w których występowała, zostały zdjęte z anteny i serwisów streamingowych, a w Internecie spadła na nią ogromna fala krytyki. 

Kariera Dagmary Kaźmierskiej wisi na włosku? Na jaw wyszły szczegóły jej kryminalnej przeszłości

Co zaskakujące, pomimo sytuacji, w jakiej się znalazła, Dagmara Kaźmierska nadal udziela się w mediach społecznościowych, choć niektóre z jej aktywności wywołują zdziwienie czy kontrowersje tak jak nagranie z Conanem, czy dziwne komentarze pod postami.

Wielu internautów zastanawia się, czy Dagmara Kaźmierska rzeczywiście wypowie się na temat ujawnionych faktów i jakie będą konsekwencje dla jej dalszej kariery medialnej? Zdaniem wielu obserwujących, porównanie się do Tomasza Komendy, który niesłusznie został skazany na pobyt w więzieniu, było co najmniej nieodpowiednie.

W tej sytuacji jedno jest pewne - sprawa Dagmary Kaźmierskiej będzie budzić kontrowersje i być może przyczyni się do szerszej dyskusji na temat etyki w mediach oraz tego, czy osoby znane z życia publicznego powinny być oceniane przez pryzmat przeszłości.

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF