Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor pożegna się z "Pytaniem na śniadanie"? Ujawniono nowe szczegóły
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 30.04.2024 14:43

Katarzyna Dowbor pożegna się z "Pytaniem na śniadanie"? Ujawniono nowe szczegóły

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF

Od momentu, kiedy Katarzyna Dowbor dołączyła do zespołu "Pytania na Śniadanie", jej fani z utęsknieniem czekali na każdy kolejny odcinek z jej udziałem. Propozycja prowadzenia śniadaniówki była dla popularnej dziennikarki prawdziwym zbawieniem po tym, jak bezpardonowo pożegnano się z nią w Polsacie. Wygląda jednak na to, że i w słynnej śniadaniówce TVP może nie zagrzać miejsca na dłużej.

Katarzyna Dowbor jest gwiazdą "Pytania na śniadanie"

Na początku roku ekipa prowadzących "Pytanie na śniadanie" została całkowicie wymieniona, a nowa szefowa, Kinga Dobrzyńska, postawiła na świeże twarze. Jedną z nich była Katarzyna Dowbor, która stworzyła duet z Filipem Antonowiczem. Dotychczasowe relacje sugerowały, że Dowbor całkiem dobrze odnajduje się w nowej roli, ale ostatnie doniesienia rzucają cień wątpliwości.

Jak podaje portal shownews.pl, pojawiły się pewne problemy, powołując się na informatora związanego ze stacją, na Woronicza trwają poszukiwania nieco mniej wymagającego zajęcia dla Katarzyny Dowbor

Przypomnijmy, że praca na planie śniadaniówki to niemal stały etat, który dodatkowo wymaga zrywania się skoro świt z łóżka. Czy to za wiele dla gwiazdy?

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz
fot. KAPIF
Dowbor zdradziła kulisy zwolnienia. Gwiazda została upokorzona!

TVP szuka nowego programu dla Katarzyny Dowbor? Podobno jest już nawet plan

Z informacji ze strony ShowNews.pl wynika, że Katarzyna Dowbor może zrezygnować z pracy przy "Pytaniu na Śniadanie". Portal cytuje swojego informatora, który twierdzi, że dziennikarkę męczy poranne wstawanie i prowadzenie porannego formatu. Zadanie okazało się dla niej bardziej wymagające, niż się spodziewała.

Zgodnie z doniesieniami, TVP ma już plan na przyszłość Katarzyny Dowbor. Według portalu rozważa się dla niej nowy program, który miałby być formatem remontowo-pomocowym. Czyżby gwiazda miała powrócić do tego, z czego jest najbardziej znana?

TVP szuka dla Kasi nowego programu. Zwyczajnie męczy ją poranne wstawanie. Okazało się, że prowadzenie porannego formatu nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nawet jeśli ktoś - jak na przykład Kasia - ma w tym zakresie bogate doświadczenie - czytamy na portalu ShowNews.pl

Co dalej z Katarzyną Dowbor w "Pytaniu na śniadanie"?

Producentom zależy na ponownym zgromadzeniu drużyny, która wcześniej pracowała nad programem "Nasz nowy dom". Plan ten może napotkać jednak pewne trudności - przede wszystkim ze względu na wysokie koszty produkcji i trudną sytuację finansową TVP.

TVP szuka dla Kasi nowego programu [...] Na pierwszy ogień idzie najprostszy pomysł. Format remontowo-pomocowy. Producenci TVP zaczęli już nawet odzywać się do osób pracujących w Polsacie przy „Nasz nowy dom”. Chcą znowu złożyć do kupy starą drużynę Kasi. Problem w tym, że tego typu formaty to dla stacji olbrzymi wydatek, a sytuacja finansowa TVP nie jest najweselsza. Pomysł ruszy więc z miejsca, dopiero gdy znajdzie się odpowiedni sponsor - przekazał informator portalowi ShowNews.pl.

Co ciekawe, na te doniesienia zareagowała Kinga Dobrzyńska, szefowa "Pytania na Śniadanie". Zaprzeczyła ona plotkom o zmianach w składzie prowadzących. Bez wątpienia, jednak jeśli program remontowo-pomocowy dostanie zielone światło, trudno będzie pogodzić Katarzynie Dowbor prowadzenie dwóch wymagających formatów.

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF