Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmara Kaźmierska na komunii. 10 słowami skomentowała aferę wokół siebie
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 19.05.2024 18:22

Dagmara Kaźmierska na komunii. 10 słowami skomentowała aferę wokół siebie

Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPIF, instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska niemal zniknęła z mediów. To wszystko po wyjściu na jaw szczegółów dotyczących jej kryminalnej przeszłości. Celebrytka nadal jednak bywa aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się zdjęciami z rodzinnej uroczystości. 

Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"

O Dagmarze Kaźmierskiej wyjątkowo głośno zrobiło się wczesną wiosną. Wszystko za sprawą udziału byłej “królowej życia” w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Celebrytka w parze z Marcinem Hakielem doszła do ćwierćfinału show Polsatu. Tuż przed półfinałowym odcinkiem zrezygnowała jednak z dalszego tańca, powołując się na problemy ze zdrowiem.

Prawdziwa burza w życiu Kaźmierskiej pojawiła się jednak dopiero po udziale w formacie. Media wówczas obiegły szczegółowe informacje dotyczące kryminalnej przeszłości celebrytki, do których dotarł dziennikarz portalu Goniec.pl. 

Butik Dagmary Kaźmierskiej zdemolowany. Dziennikarz pokazał, co zrobili

"Królowa życia" próbuje odbudować wizerunek

Obecnie celebrytka pracuje nad odbudowaniem swojej zrujnowanej reputacji w mediach. Do informacji dotyczących planów Kaźmierskiej dotarł portal Shownews, który donosi, że wśród pomysłów na odbudowę pozycji jest m.in. specjalna akcja charytatywna:

Nadal przesiaduje ponoć w Egipcie, gdzie planuje ze swoimi doradcami, jak odbudować zszargany wizerunek. Pod uwagę brana jest ponoć akcja charytatywna, choć znaliśmy już takich, którzy grzechy przeszłości próbowali przypudrować Bogu ducha winnymi potrzebującymi. Na poważnie zastanawia się, co dobrego może uczynić, by choć trochę odkupić swoje winy. Polubiła swoje medialne życie i swoich fanów - przekazał anonimowy informator.

ZOBACZ: Polsat ma poważne problemy. Wszystko przez Dagmarę Kaźmierską

Występy w telewizji to oczywiście niejedyne źródło dochodu “królowej życia”. Prowadzi ona również liczne biznesy. Te jednak od czasu pojawienia się szokujących informacji dotyczących życia celebrytki również nie radzą sobie najlepiej. Kilka tygodni temu doszło nawet do zdemolowania jej butiku.

Dagmara Kaźmierska na komunii

Ostatnio Kaźmierska pojawiła się na komunii świętej jednego z członków swojej rodziny. Uroczystość stała się oczywiście okazją do wspólnych fotografii, które następnie trafiły na instagramową relację celebrytki. Można na nich zobaczyć ubraną na czarno Dagmarę w otoczeniu najbliższych. 

unnamed.jpg
Fot. instagram.com/queen_of_life_77

ZOBACZ: Zapytali Miszczaka o Kaźmierską. Jego reakcja mówi wszystko

Zdjęcia z uroczystości pojawiły się także na koncie syna “królowej życia” - Conana. Celebrytka w relacji z wydarzenia pochwaliła się również wsparciem jakie okazuje jej w obecnej sytuacji rodzina:

Każdemu życzę takiej rodziny jaką mam ja. Silniejsza od skały - napisała Kaźmierska.

unnamed (1).jpg
Fot. instagram.com/queen_of_life_77

Źródło: Jastrząb Post, instagram.com/queen_of_life_77