Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Butik Dagmary Kaźmierskiej zdemolowany. Dziennikarz pokazał, co zrobili
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 02.05.2024 23:09

Butik Dagmary Kaźmierskiej zdemolowany. Dziennikarz pokazał, co zrobili

Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska, znana szerzej jako "Królowa życia", od lat była obiektem zainteresowania mediów i widzów. Po ujawnieniu druzgocących faktów z jej kryminalnej przeszłości, kariera oraz reputacja celebrytki legły w gruzach. Wygląda na to, że pojawiły się już osoby, które postanowiły ukarać gwiazdę telewizji.

Dagmara Kaźmierska bohaterką skandalu. Na jaw wyszła jej mroczna przeszłość

Przypomnijmy, że portal Goniec.pl dotarł do akt sprawy, które rzuciły światło dzienne na mroczne tajemnice celebrytki. Cała historia rozpoczęła się od zainwestowania przez Dagmarę w agencje towarzyskie w Kłodzku i Szalejowie Dolnym. Pierwszy z klubów, "Tora", stał się areną dramatu, gdy grupa przestępcza próbowała wymusić haracz od partnera życiowego Kaźmierskiej. Po incydencie mąż Dagmary trafił do więzienia, a ona sama przejęła prowadzenie klubu w Szalejowie Dolnym.

W "Heidi", jak nazwano drugi klub, Dagmara Kaźmierska miała rządzić żelazną pięścią. W aktach sprawy przeciwko celebrytce znalazły się przerażające szczegóły jej kryminalnej działalności. Jednej z pracownic opisywała brutalne metody dyscyplinowania oraz przymuszanie do prostytucji młodych kobiet. To doprowadziło do zatrzymania i skazania Dagmary Kaźmierskiej za stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie do prostytucji, za co ostatecznie trafiła do więzienia.

Po wyjściu na wolność Dagmara Kaźmierska nie zrezygnowała z prowadzenia biznesów. Próbowała zmienić profil działalności - otworzyła między innymi dyskotekę i luksusowy butik. Największy sukces osiągnęła w show-biznesie, dzięki czemu jest obecnie znana w całej Polsce. Z pewnością jednak w obecnej sytuacji gwiazda znów chciałaby być anonimowa.

Zaskakujący komunikat Polsatu. Chodzi o sprawę Dagmary Kaźmierskiej

Nieznane osoby pomazały elewację na butiku Dagmary Kaźmierskiej

Po ujawnieniu szczegółów z jej przeszłości stacje telewizyjne zaczęły odcinać się od Dagmary Kaźmierskiej, usuwając jej programy z platform streamingowych. Jak donosi portal "Fakt.pl", w Kudowie-Zdrój znaleźli się ludzie, którzy postanowili ukarać celebrytkę, niszcząc jej butik.

Sklep Dagmary Kaźmierskiej ma ponad 400 tys. obserwujących na Facebooku. W lokalu zatrudniona jest jedna pracownica, ale według najnowszych informacji sklep od pewnego czasu pozostaje zamknięty. Reporterzy portalu "Fakt.pl" odwiedzili lokal 26 kwietnia, ale z trudem do niego dotarli. Nie ma na nim żadnego szyldu, a rolety w oknach były zasłonięte i pokryte graffiti. 

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Czy Dagmara Kaźmierska powróci do telewizji?

Ostatni wpis na mediach społecznościowych butiku ukazał się 24 kwietnia. Punkt jest ciągle zamknięty, a jego obsługa nie odpisała na pytanie zadane na facebookowym profilu. Wszystko wskazuje na to, że punkt obecnie zawiesił swoją działalność - najprawdopodobniej właśnie ze względu na skandal, który w ostatnim czasie wybuchł wokół jego sławnej właścicielki.

Upadek Dagmary Kaźmierskiej pokazuje, jakie konsekwencje może mieć ukrywanie mrocznych sekretów przez celebrytów. Choć gwiazda wprost mówiła o swojej kryminalnej przeszłości, to mało kto zdawał sobie sprawę z tego, jak potwornych czynów dopuszczała się w trakcie prowadzenia swojej "działalności".

Czy Dagmara Kaźmierska będzie w stanie odbudować swoją reputację i wrócić na szczyt popularności? Wiele wskazuje na to, że publiczność jej prędko nie wybaczy.

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF