Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Partnerka Hakiela nazwana "brzydką jak noc". Od razu odpowiedziała internautce
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 19.05.2024 21:45

Partnerka Hakiela nazwana "brzydką jak noc". Od razu odpowiedziała internautce

Marcin Hakiel, Dominika
Fot. KAPIF, instagram.com/marcinhakiel

Związek Marcina Hakiela z nową partnerką Dominiką ciągle wzbudza ogromne emocje wśród opinii publicznej. Mimo że pod ich wspólnymi zdjęciami pojawia się wiele pozytywnych słów, to para ciągle musi mierzyć się hejtem. Na jeden z nieprzyjemnych tekstów odpowiedzieć postanowiła sama Dominika. 

Marcin Hakiel w nowym związku

Miłość między Marcinem Hakielem a jego partnerką Dominiką bez wątpienia kwitnie. Para mimo dość krótkiego stażu szybko zaczęła pokazywać się razem w mediach społecznościowych oraz na imprezach branżowych. Kobieta widziana była m.in. w trakcie realizacji programu “Taniec z Gwiazdami”, w którym kibicowała swojemu ukochanemu. 

Przypomnijmy, że Hakiel występował w parze z Dagmarą Kaźmierską. Para zrezygnowała z programu tuż przed odcinkiem półfinałowym. Oficjalnym powodem odejścia były problemy zdrowotne celebrytki. 

Lawina krytyki po finale "Mam talent". "Talenty przegrały z kaprysem"

Zgryźliwy komentarz pod zdjęciem pary

Ostatnio para postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych wspólnymi zdjęciami. Mimo że tancerz po rozwodzie z Katarzyną Cichopek zyskał wielu nowych fanów, to w komentarzach często pojawiają się zgryźliwe docinki w kierunku świeżo upieczonych zakochanych. Tym razem nie było inaczej. 

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska na komunii. 10 słowami skomentowała aferę wokół siebie

Opublikowane zdjęcia przedstawiają Hakiela wraz z partnerką na łonie natury. Można na nich zauważyć elegancki ubiór pary. Ponadto tancerz obejmuje od tyłu swoją partnerkę. Obraz ten wyjątkowo nie spodobał się jednej z obserwujących. Postanowiła ona zostawić pod nim zgryźliwy komentarz:

Brzydka jak noc, zakochany nie widzi - napisała internautka.

Partnerka Hakiela z ripostą

Na wiadomość odpowiedzieć postanowiła sama zainteresowana. Dominika odpowiedziała kobiecie w zabawny sposób, tym samym pokazując swój dystans do całej sytuacji:

Pani Irenko, nie wszyscy mogą być tak urodziwi jak Pani… Pozdrawiam! - napisała ukochana tancerza.

ZOBACZ: Alicja Majewska bez burzy loków. Na ulicy byście jej nie poznali

Partnerka Hakiela tym samym po raz kolejny udowodniła swoją siłę oraz pokazała, że coraz bardziej uodparnia się na internetowy hejt. Dobrze to wróży, zważając na fakt, że jej związek ze znanym tancerzem budzi coraz większe zainteresowanie internautów oraz mediów.