Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dopiero co Rafał Mroczek wziął ślub, a tu takie wieści. Znajomy się wygadał
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 16.05.2024 16:39

Dopiero co Rafał Mroczek wziął ślub, a tu takie wieści. Znajomy się wygadał

Rafał Mroczek
Fot. KAPIF

Rafał Mroczek od niedawna jest szczęśliwym mężem Magdaleny Czech - farmaceutki i finalistki Miss Polonia. Chwilę po ślubie na jaw wyszły szczegóły ich codziennego życia. Sekrety pary wyjawił znany architekt. 

Rafał Mroczek już po ślubie

Informacja o ślubie Rafała Mroczka i Magdaleny Czech obiegła media w niedzielę 12 maja. Wówczas na profilu aktora na Instagramie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Znajdowały się na nim dwie dłonie ozdobione ślubnymi obrączkami. Gwiazdor opatrzył fotografię wyjątkowym opisem:

Przyjmij dziś, co mam - napisał.

Wiadomość o ślubie potwierdziła sama partnerka gwiazdy “M jak Miłość”. Finalistka Miss Polonia 2018 dodała na swój profil takie samo zdjęcie, co rozwiało wszelkie wątpliwości.

Skandal króla Karola III i Camilli. Test DNA zdecyduje o wszystkim

Architekt wyjawia tajemnicę pary

Po ślubie para postanowiła wybrać się w romantyczną podróż poślubną do Indonezji. W trakcie wycieczki nowożeńcy podzielili się nagraniem od architekta Jonatana Kilczewskiego. Prezentuje on dom pary, który na razie znajduje się w surowym stanie

ZOBACZ: Kim jest żona Rafała Mroczka? To znana gwiazda TVP

Film ukazuje ogromny metraż budowli. Wiadomo także, że budynek składa się z dwóch kondygnacji, które łączą betonowe schody. Z nagrania wynika, że do zakończenia budowy jednak jeszcze daleka droga. Rafał Mroczek postanowił udostępnić nagranie na swoim Instagramie i opatrzyć je żartobliwym komentarzem:

 Jedni odpoczywają, drudzy pracują. Czekamy na efekty, Jonatan - napisał aktor.

Jonatan Kilczewski: kim jest?

Jonatan Kilczewski to architekt, którego widzowie mogą kojarzyć z występów w programie “Pytanie na śniadanie”. Projektant do tej pory współpracował między innymi z Katarzyną Cichopek. Obecnie architekt skupia się na projekcie domu dla Rafała Mroczka i jego wybranki - Magdaleny Czech. 

ZOBACZ: Wielkie szczęście w rodzinie Rafała Mroczka. Posypały się gratulacje

Kilczewski chętnie dzieli się swoimi projektami w mediach społecznościowych. Architekt ponadto dodaje materiały mające pomóc w urządzeniu swojego wymarzonego domu czy mieszkania. 

Źródło: Fakt