Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wielkie szczęście w rodzinie Rafała Mroczka. Posypały się gratulacje
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 12.05.2024 13:17

Wielkie szczęście w rodzinie Rafała Mroczka. Posypały się gratulacje

Rafał Mroczek
Fot. Instagra/@rafalmroczek

Gwiazdor “M jak Miłość” ożenił się. W minioną sobotę 11 maja, Rafał Mroczek poślubił swoją ukochaną Magdalenę Czech. Wesele odbyło się w luksusowej rezydencji niedaleko Warszawy. Wśród gości zjawili się m.in. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Telewizyjna kariera Rafała Mroczka

Widzowie poznali Rafała Mroczka dzięki serialowi “M jak Miłość", w którym od samego początku, czyli od 2000 r. wciela się w postać Pawła Zduńskiego. Na ekranie możemy podziwiać również jego brata bliźniaka - Marcina, który gra - a jakże inaczej, Piotra Zduńskiego - brata bliźniaka Pawła. 

Bracia szybko zdobyli serca publiczności, co zaowocowało dalszą karierą w mediach. Rafał Mroczek pojawił się w trzeciej edycji “Tańca z gwiazdami”. Aktor tańcząc w parze z Anetą Piotrowską, wygrał program, a ze swoją taneczną partnerką stworzył związek, który jednak nie przetrwał próby czasu. 

ZUS wydał ważny komunikat. Emeryci powinni o tym wiedzieć

Kolejny nieudany związek

Rafał Mroczek przez 13 lat tworzył parę z Joanną Skrzyszewską, z którą doczekał się nawet córki - Zofii (ur. w 2016 r.). Jednak i ten związek nie przetrwał, obje rozstali się kilka lat temu. 

Prawdą jest, że mimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało mi się uratować związku z partnerką - oświadczył wówczas aktor. 

Był to szczególnie trudny moment dla artysty, który nadal chciał uczestniczyć w życiu swojego dziecka. 

Kocham swoją córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym - podkreślał.

Do trzech razy sztuka? Po latach Rafał Mroczek odnalazł szczęście

Sytuacja zmieniła się w grudniu 2022 r. Aktor przekazał wówczas prasie informację, że jest szczęśliwie zakochany, a jego wybranką jest Magdalena Czech. 

Nowa miłość Rafała mroczka, to finalistka konkursu Miss Polonia 2018, związana z religijnym programem TVP “Studio Raban”. Reporterka podkreśla, że wiara stanowi ważny element w jej życiu. Z wykształcenia jest farmaceutką. 

Aktor starał się utrzymać swój związek z dala od mediów. Pomimo wielu podróży i pielgrzymek - spotkali się nawet z papieżem Franciszkiem, nie zamieszczali wspólnych zdjęć. 

W minioną sobotę 11 maja, para stanęła na ślubnym kobiercu. Wśród gości weselnych znaleźli się m.in. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Uroczystość weselna odbyła się w luksusowej rezydencji niedaleko Warszawy. 

Ślub Mroczek2.jpg

Źródło: Instagram/Super Express/Goniec.pl