Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Doda w "Tańcu z Gwiazdami"? Padła zaskakująca deklaracja
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 16.05.2024 13:08

Doda w "Tańcu z Gwiazdami"? Padła zaskakująca deklaracja

Dorota "Doda" Rabczewska
fot. KAPIF

"Taniec z Gwiazdami" od lat przyciąga uwagę zarówno widzów, jak i uczestników. W Polsce show cieszy się niesłabnącą popularnością, a każda edycja dostarcza niezapomnianych emocji. Ostatnio dużo mówi się o potencjalnym udziale Dody. Gwiazda latami odmawiała produkcji programu. Czy w końcu zmieniła zdanie?

Fani Dody od lat marzą o jej udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Dorota "Doda" Rabczewska jest jedną z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek. Nic dziwnego, że osoby odpowiedzialne za "Taniec z Gwiazdami" chciałyby zobaczyć ją na parkiecie. Tak znane i wyraziste nazwisko z pewnością przyciągnęłoby przed ekrany masę widzów. Czy gwiazda wystąpi w kolejnej edycji programu? Czy mogłaby przełamać tzw. klątwę wokalistek i zwyciężyć Kryształową Kulę?

Historia programu pokazuje, że wokalistki nie miały w nim łatwego życia. W 14. edycji nie udało się Roksanie Węgiel, która mimo świetnych wyników przegrała z Anitą Sokołowską. Podobne sytuacje miały miejsce we wcześniejszych edycjach: Justyna Steczkowska, Natasza Urbańska, Tatiana Okupnik, Natalia Lesz i Anna Wyszkoni, wszystkie zajęły drugie miejsca, przegrywając w walce o Kryształową Kulę.

Dorota
fot. KAPIF
To już koniec? Doda przekazała fanom niespodziewane wieści

Doda ma wszelkie predyspozycje aby zawalczyć o Kryształową Kulę. Podejmie wyzwanie?

Doda od lat przyciąga uwagę swoją osobowością i talentem. Artystka wielokrotnie udowadniała, że potrafi zaskoczyć, a jej występy sceniczne zawsze przyciągają tłumy. Gwiazda na scenie regularnie pokazuje, że taniec nie jest jej obcy - ma więc solidne podstawy do tego, aby spróbować swoich sił w polsatowskim show.

Podczas jednej z konferencji Polsatu związanej z festiwalem Sopot 2024, Doda miała okazję podzielić się swoimi przemyśleniami na temat programu i uczestników. W rozmowie ze Światem Gwiazd wyraziła swoje zdanie na temat ostatniej edycji i występów Roksany Węgiel, której umiejętności taneczne zrobiły na niej duże wrażenie.

Roxie świetnie zatańczyła w "Tańcu z Gwiazdami". Naprawdę bardzo utalentowana dziewczyna i wokalnie i tanecznie. Rewelacja - zachwalała młodszą koleżankę po fachu Doda.

Gwiazda podkreśliła, że Roksana świetnie radziła sobie na parkiecie. Niestety, pomimo wysokiego poziomu prezentowanego przez Węgiel, Kryształowa Kula trafiła w ręce Anity Sokołowskiej. Doda nie kryła swojego zaskoczenia, gdyż jej zdaniem aktorka nie prezentowała umiejętności godnych finału. Doda, komentując werdykt, przyznała, że nie obejrzała całego finału, ale na podstawie wcześniejszych występów miała wątpliwości co do słuszności wyboru.

Nie widziałam finału, nie oglądałam. Widziałam jakieś urywki. Do finału, gdybym miała oceniać, to nie – stwierdziła krótko Doda, sugerując, że jej zdaniem inny uczestnik zasługiwał na zwycięstwo.

Czy Doda rozważa występ w "Tańcu z Gwiazdami"? Nie pozostawiła wątpliwości

Czy zatem Doda podejmie rękawicę i przerwie złą passę wokalistek? Spekulacje na temat udziału Dody w "Tańcu z Gwiazdami" od lat budzą ogromne zainteresowanie. Fani artystki są przekonani, że jej charyzma, determinacja i umiejętności mogą doprowadzić ją do finału, a nawet zwycięstwa. Gwiazda ma wszelkie predyspozycje, aby przełamać tę niechlubną tradycję.

Czy Doda rzeczywiście zdecyduje się na udział w "Tańcu z Gwiazdami"? Okazuje się, że nadzieje na to są raczej niewielkie. Gwiazda od lat konsekwentnie dziękowała za zaproszenie do programu i nie zanosi się na to, aby w najbliższej przyszłości miała zmienić zdanie. W rozmowie z portalem Plotek.pl dość jasno wyraziła swoje zdanie na temat uczestnictwa w tanecznym show Polsatu.

A dlaczego miałabym? [...] Znam całe 70 procent pozostałych, którym nawet to do głowy by nie przyszło. [...] Nigdy! (nie wezmę udziału – przyp. red.) Ja nie odczuwam przyjemności z tańca towarzyskiego - powiedziała gwiazda w rozmowie z portalem plotkarskim.

Wygląda na to, że o występach Dody w "Tańcu z Gwiazdami" możemy w najbliższym czasie jedynie pomarzyć.

Dorota
fot. KAPIF