Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Lawina krytyki po finale "Mam talent". "Talenty przegrały z kaprysem"
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 19.05.2024 10:42

Lawina krytyki po finale "Mam talent". "Talenty przegrały z kaprysem"

Bartek Wasilewski Mam talent
Fot. Screen player.pl

Nie milkną komentarze po finałowym odcinku “Mam talent”. Zwycięzcą okazał się 14-letni raper Bartek Wasilewski, który podczas pierwszego występu w programie zachwycił Agnieszkę Chylińską. Werdykt podzielił internautów, którzy piszą o przegranej “prawdziwego talentu” z “kaprysem" jurorki. 

Finał 15. edycji "Mam talent"

Zwycięzcą 15. edycji popularnego show TVN “Mam talent", okazał się 14-letni raper z Płocka, Bartek Wasilewski. Nastolatek już podczas swojego pierwszego występu w programie skradł serce zasiadającej w jury Agnieszki Chylińskiej, która będąc pod wrażeniem jego talentu, zdecydowała się na wciśnięcie złotego przycisku, dzięki któremu uczestnik uzyskuje awans od razu do półfinału. 

Rozwaliłeś mnie. Też bym chciała tak zaśpiewać swojej mamie - powiedziała wówczas jurorka.

Finał "Mam talent!". Wiemy, kto wygrał 15. edycję programu. Wyniki mogą zaskoczyć

Bartek Wasilewski jest pod wrażeniem Agnieszki Chylińskiej

Młody muzyk odnosił się do Agnieszki Chylińskiej z dużą estymą. Podczas zakulisowego wywiadu komplementował jurorkę, wyznał nawet, że ma nadzieję na wspólne nagranie. 

Porozmawiałem, podziękowałem jeszcze raz. Pani Agnieszka też mi podziękowała, powiedziała, że jestem super chłopakiem. Naprawdę jest bardzo fajną osobą. Dużo mi pomogła, jestem jej bardzo wdzięczny. Mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują po "Mam talent!". Może coś razem nagramy? - opowiadał o spotkaniu z jurorką Wasilewski.

Werdykt podzielił fanów programu

Za zwycięstwo w show TVN-u Bartek Wasilewski otrzymał nagrodę wysokości 300 tys. złotych. Drugie miejsce zajął Filip Drogos. Werdykt podzielił fanów “Mam talent", mimo że Bartek bez problemu awansował do finału. Internauci wciąż krytykowali Agnieszkę Chylińską za promowanie nastoletniego rapera. Nie inaczej było po finałowym odcinku. 

"Piosenka napisana w jeden wieczór vs. lata ćwiczeń, wyrzeczeń, diet”, "Prawdziwe talenty przegrały z kaprysem, złotym przyciskiem, Chylińskiej... Jestem na nieeeee!", "Chłopak miły, ale przecież nie o to chodzi w tym programie" - pisali widzowie. 

Tradycyjnie, jak to bywa w przypadku tego typu programów, pojawiły się również głosy w obronie zwycięzcy. 

"Bartek bardzo ci gratuluję wygranej. Od pierwszego występu byłeś moim faworytem sprawiając, że w oczach pojawiały się łzy wzruszenia", “Popłakałam się”- komentowali fani Bartka. 

Nastolatek swoje pierwsze teksty zaczął pisać już w wieku 7 lat. Do udziału w “Mam talent” zgłosił się za namową swojej nauczycielki matematyki. 

Źródło: Onet/Viva/TVN

Tagi: Mam talent TVN