Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Alicja Majewska bez burzy loków. Na ulicy byście jej nie poznali
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 19.05.2024 18:43

Alicja Majewska bez burzy loków. Na ulicy byście jej nie poznali

Alicja Majewska
Fot. KAPIF

Alicja Majewska to niewątpliwa legenda polskiej muzyki oraz ikona stylu. Jej znakiem rozpoznawczym poza wyjątkowym wokalem jest także burza loków na głowie. Artystka postawiła jednak na śmiałą metamorfozę, którą podzieliła się w mediach społecznościowych. Jej wygląd może szokować.

Alicja Majewska ikoną polskiej piosenki

Alicja Majewska to polska piosenkarka popowa. Na przestrzeni wielu lat swojej kariery współpracowała z takimi artystami jak Wojciech Młynarski czy Włodzimierz Korcz. Wokalistka ma na swoim koncie takie hity jak “Jeszcze się tam żagiel bieli”, “Być kobietą” oraz “Odkryjemy miłość nieznaną”. Za swoją działalność artystyczną była wielokrotnie nagradzana.

Majewska oprócz osiągnięć muzycznych słynie również z nienagannego stylu. Piosenkarka kojarzona jest ze swoimi skromnymi, ale eleganckimi kreacjami oraz burzą loków na głowie. Ostatnio piosenkarka postawiła na śmiałą zmianę, która może zszokować wielu fanów. 

Ile dać do koperty na komunię? Roksana Węgiel postawiła sprawę jasno

Efektowna metamorfoza artystki

Artystka metamorfozą postanowiła pochwalić się za pośrednictwem oficjalnego konta na Instagramie. To właśnie tam piosenkarka udostępniła kilka zdjęć, na których widać między innymi długie blond włosy. Zmiana ta wywołała ogromne poruszenie wśród jej fanów.

ZOBACZ: Tak Małgorzata Kożuchowska wystroiła się na komunię syna. Robi wrażenie

Wszyscy miłośnicy loków Majewskiej mogą jednak spać spokojnie. Zaprezentowana fryzura jest jedynie peruką i ma związek nadchodzącym projektem w karierze piosenkarki.

Od jutra rozpoczynamy serię niespodzianek przygotowanych specjalnie dla Państwa przez Radio Pogoda. Na początek efekt metamorfozy niezawodnego Łukasza Urbańskiego - napisała Alicja Majewska na Instagramie.

Fani o metamorfozie Majewskiej: "Szał i obłęd"

Pod postem zamieszonym przez Alicję Majewską pojawiło się oczywiście mnóstwo komentarzy. Obserwujący artystkę w mediach społecznościowych postanowili pochwalić jej “nowy” wygląd:

Pani Alicjo. Szał i obłęd!!! Wspaniała metamorfoza

Super w tych długich włosach

Pani Alicjo prawie nie poznałam przepiękna klasa

Piękne pani wygląda w długich włosach

ZOBACZ: Zaplanowali wesele bez dzieci. Na zaproszeniach umieścili dosadną wiadomość

Oczywiście wśród komentujących pojawiło się także sporo osób, które preferują naturalną fryzurę wokalistki:

Loczki najpiękniejsze

W swoich włosach Pani też pięknie wygląda

Za chwilową metamorfozą legendarnej polskiej wokalistki stoi fryzjer Łukasz Urbański. 

Źródło: Fakt, instagram.com/alicjamajewskaofficial