Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak Małgorzata Kożuchowska wystroiła się na komunię syna. Robi wrażenie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 18.05.2024 20:42

Tak Małgorzata Kożuchowska wystroiła się na komunię syna. Robi wrażenie

Małgorzata Kożuchowska
fot. KAPIF

18 maja był wyjątkowym dniem dla Małgorzaty Kożuchowskiej i jej rodziny. Aktorka znana z licznych ról filmowych i teatralnych oraz jej mąż, Bartłomiej Wróblewski, przygotowali się na ten szczególny dzień z dużą starannością, gdyż ich syn przystąpił do pierwszej komunii.

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się fanom. To dla niej "ważny dzień"

Syn aktorki, Jan Franciszek, urodził się 10 października 2014 roku i od dawna był wyczekiwanym dzieckiem. Kożuchowska wielokrotnie w wywiadach podkreślała, jak bardzo marzyła o macierzyństwie. Gwiazda zdecydowała się założyć rodzinę dopiero po 40. i na upragnioną ciążę czekać musiała aż trzy lata.

Droga aktorki do zostania mamą nie była łatwa. Małgorzata Kożuchowska musiała zrezygnować z wielu zawodowych zobowiązań, aby donosić ciążę. Jak wspominała w jednym z wywiadów, miała zaledwie 2 proc. szans na zajście w ciążę z medycznego punktu widzenia. Nic dziwnego, że gdy udało jej się znaleźć w błogosławionym stanie, dołożyła wszelkich starań, aby wszystko zakończyło się pomyślnie. Aktorka musiała leżeć przez większość czasu, aby zapewnić bezpieczny rozwój swojego dziecka.

Małgorzata Kożuchowska
fot. KAPIF
Kożuchowska cudem uniknęła śmierci. Kto ocalił jej życie?

Małgorzata Kożuchowska długo marzyła o dziecku. Syn jest dla niej całym światem

Nic dziwnego, że Jan Franciszek jest oczkiem w głowie polskiej gwiazdy, a dzień pierwszej komunii świętej był dla aktorki pełen emocji. Małgorzata Kożuchowska podzieliła się radością z tej okazji z fanami na Instagramie, choć początkowo nie zdradziła, co dokładnie świętują. Dopiero później okazało się, że chodziło o komunię jej syna.

Małgorzata Kożuchowska
fot. Instagram: @malgorzatakozuchowska_

Uroczystość odbyła się w sobotę i była pełna wzruszeń, co można było dostrzec na zdjęciach z wydarzenia, które opublikował, m.in. portal "Fakt.pl". Nic dziwnego, że aktorka tak mocno przeżywa każdą wyjątkową chwilę w życiu swojego dziecka. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, jak ogromne znaczenie ma dla niej rola matki. Małgorzata Kożuchowska w wywiadach wielokrotnie dzieliła się swoimi doświadczeniami z trudnej ciąży i radością, jaką przynosi jej macierzyństwo. Z perspektywy czasu, mimo trudności, uważa ten okres za wyjątkowy i pełen wartościowych doświadczeń.

Małgorzata Kożuchowska opublikowała tajemniczą relację. Wiemy, czego dotyczyła

Pierwsza komunia święta Jana Franciszka była nie tylko ważnym wydarzeniem duchowym, ale również symbolicznym momentem, który podkreślił znaczenie rodziny i wiary w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej

Aktorka wraz z mężem i synem świętowali ten dzień w gronie najbliższych, a sama gwiazda dość skąpo relacjonowała to wydarzenie w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie pojawiła się jedynie enigmatyczna relacja o "ważnym dniu", a zagadkę udało się rozwiązać fotoreporterom portalu "Fakt.pl", którzy uchwycili aktorkę w kościele podczas ceremonii.

Małgorzata Kożuchowska
fot. KAPIF