Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ralph Kaminski już tak nie wygląda. Nowa fryzura zaskoczyła fanów
Irmina Jach
Irmina Jach 09.04.2024 18:38

Ralph Kaminski już tak nie wygląda. Nowa fryzura zaskoczyła fanów

Ralph Kaminski
Fot. KAPIF

Ralph Kaminski, którego znakiem rozpoznawczym była dotychczas charakterystyczna grzywka, ostatnio zaskoczył fanów nową fryzurą. Piosenkarz zdecydował się na ostre cięcie.

Ralph Kaminski budzi kontrowersje wśród internautów

Ralph Kaminski niemal od początku kariery zdumiewa fanów nietuzinkowymi stylizacjami i bezkompromisowymi wypowiedziami. Tematem dyskusji wśród internautów nierzadko bywają nawet włosy piosenkarza, który ma koncie kilka oryginalnych fryzur. Wiedzieliśmy go już w świetlistym blondzie, brązowym bobie i fryzurze "na grzyba". Teraz przyszedł czas na kolejną zmianę.

Dagmara Kaźmierska zabrała głos ws. komentarza Edzi. "Ja się bardzo zasmuciłam"

Ralph Kaminski przeszedł metamorfozę

Ralph Kaminski zadebiutował w nowej fryzurze podczas tegorocznego rozdania Fryderyków. Gwiazdor zjawił się wówczas na czerwonym dywanie przebrany za psa. Dziennikarzom udało się jednak uchwycić moment, w którym nie miał na sobie wielkiej, wykonanej z masy papierowej głowy czworonoga.

ZOBACZ TAKŻE: Fatalny występ Luny przed Eurowizją, fani załamani. "Przykro się to ogląda"

Ralph Kaminski zachwycił fanów nową fryzurą

Nowa fryzura Ralpha Kaminskiego zdecydowanie przypadła do gustu jego fanom. Pod jednym ze zdjęć, które opublikował w mediach społecznościowych, pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy.

Kocham ten looook! - oznajmiła entuzjastycznie Julia Wieniawa. Totalnie jestem na TAK, Damn! Aż sam zacząłem rozważać ścięcie swoich włosów, które zapuszczałem 6 lat, Każde Twoje oblicze jest magnetyzujące, Ralph, ożeń się z nami, Extra, coś nowego, Sexy na maaaaksa — wtórowali jej fani piosenkarza.

KAPIF_oryginal_K1182880F.jpg
Fot. KAPIF