Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fatalny występ Luny przed Eurowizją, fani załamani. "Przykro się to ogląda"
Irmina Jach
Irmina Jach 09.04.2024 17:16

Fatalny występ Luny przed Eurowizją, fani załamani. "Przykro się to ogląda"

Luna
Fot. YouTube/wiwibloggs

Luna, czyli Aleksandra Wielgomas, będzie reprezentantką Polski w 68. Konkursie Piosenki Eurowizji. Ostatnio miała okazję zaprezentować piosenkę "The Tower" w Barcelonie i Londynie. Internauci nie byli zachwyceni.

Luna będzie reprezentować Polskę w 68. Konkursie Piosenki Eurowizji

Luna już 7 maja wystąpi w pierwszym półfinale 68. Konkursu Piosenki Eurowizji. Polscy fani mają nadzieję, że piosenkarce uda się powtórzyć sukces Krystiana Ochmana i Blanki, którzy awansowali do wielkiego finału. Na chwilę obecną Luna ma za sobą występy w Sztokholmie, Madrycie oraz Barcelonie. Jej wokal nie wszystkim przypadł do gustu.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej pochwalili się obrączką? Jeden szczegół rozgrzał fanów

Występ Luny w Londynie nie zachwycił internautów

W sobotę 6 kwietnia Luna pojawiła się na scenie w Barcelonie. Miała na sobą różową sukienkę z frędzlami. Dzień później jej wykonania piosenki "The Tower" mogli posłuchać mieszkańcy Londynu. W Wielkiej Brytanii wokalistka zaprezentowała się znacznie gorzej niż w Hiszpanii. Nagrania z występu wywołały falę negatywnych komentarzy.

"Tragedia z jej wokalem na żywo", "Przykro się to ogląda", "Blanka wybacz", "Co ja usłyszałam", "Wstawcie ostrzeżenie przed szkodliwymi treściami", "Ten początek to akurat mnie zabił", "Flashback z Mandaryny", "Masakra" — czytamy na platformie X i na Tik-Toku.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata z "Sanatorium Miłości" zemściła się na Andrzeju. Takiej randki się nie spodziewał

Luna zmaga się z infekcją gardła

Pudelek postanowił skontaktować się z managementem artystki, by dowiedzieć się, co było przyczyną fatalnego występu w stolicy Wielkiej Brytanii. Dziennikarze usłyszeli, że Luna zmaga się z infekcją gardła.

Luna walczy z infekcją gardła. Nie tylko ona. W Londynie z infekcjami mierzyli się też Belg Mustii, Olly z UK i Francuz Slimane. […] Teraz jest fokus na szybki powrót do zdrowia, pewnie najpierw wrócą treningi związane z choreografią, a później wokalne. Luna jest bardzo zmotywowana i nie chce nic odpuszczać, ale choroba nie wybiera — czytamy.