Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel i Kevin Mglej pochwalili się obrączką? Jeden szczegół rozgrzał fanów
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.04.2024 15:16

Roksana Węgiel i Kevin Mglej pochwalili się obrączką? Jeden szczegół rozgrzał fanów

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPIF

Ostatnie dni upływają nad spekulacjami dotyczącymi domniemanego ślubu Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem. Choć pojawiały się pogłoski, że do ceremonii dojdzie za kilka miesięcy, w sieci można znaleźć kilka dowodów świadczących o tym, że młoda artystka niedawno zmieniła swój stan cywilny. 

Roksana Węgiel pragnęła wziąć cichy ślub

Roksana Węgiel i Kevin Mglej już od dłuższego czasu są razem i chętnie podkreślają w wywiadach oraz materiałach zamieszczanych w social mediach, że połączyła ich prawdziwa miłość. 

Jakiś czas temu młoda wokalistka pochwaliła się zaręczynami, a w sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji dotyczących ceremonii zaślubin. Fani artystki zastanawiali się, kiedy wyjdzie ona za mąż oraz jak będzie przebiegała ceremonia. Zakochani jednak nie zdradzali szczegółów dotyczących planów na ten szczególny dzień. 

Chcemy to zrobić tylko dla siebie. Jak bierzesz ślub, to jest wasze wspólne święto, więc tylko na tym mi zależy, żebyśmy razem po prostu mogli to celebrować. Oczywiście zależy mi też na najbliższych osobach. Chcemy to po prostu świętować w małym gronie i mieć na zawsze ceremonie w naszych sercach. Zależy nam po prostu na pięknych wspomnieniach - mówiła Roksana Węgiel w rozmowie z Faktem.

Ojciec Roksany Węgiel zabrał głos ws. domniemanego ślubu córki

Roksana Węgiel jest już mężatką?

Niedawno serwis Party informował, że do ich ślubu może dojść już niebawem, bowiem w drugiej połowie sierpnia br. Pojawiły się jednak szczegóły, które sugerowały, że ceremonia mogła odbyć się już jakiś czas temu. 

Jednym z nich jest wprowadzona aktualizacja danych w firmie zarejestrowanej na Roksanę Węgiel. W Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pojawiła się zmiana nazwiska wokalistki, które obecnie jest dwuczłonowe - do panieńskiego zostało dodane to, które nosi jej ukochany.

Dodatkowo na placu artystki pojawił się pewien szczegół, a mianowicie błyszcząca biżuteria, wyglądem przypominająca obrączkę. Dołączyła do pierścionka zaręczynowego, który artystka z dumą prezentuje.

ZOBACZ TAKŻE: 19-letnia Roksana Węgiel wzięła ślub? Widok jej dłoni rozpalił widzów “TzG”

Ukochany Roksany Węgiel pokazał obrączkę ślubną?

Choć do tej pory Roksana Węgiel i Kevin Mglej nie potwierdzili informacji dotyczących ich rzekomego ślubu, a sam ojciec wokalistki w rozmowie z serwisem Party uciął rozmowę, twierdząc, że “nic mu na ten temat nie wiadomo” , wygląda na to, że zakochani sami podsycają te plotki.

Wokalistka jest aktywna w sieci i chętnie relacjonuje swoją codzienność oraz pracę zawodową za pomocą Instagrama. Systematycznie również pokazuje, jak spędza czas ze swoim ukochanym. Tym razem zaprezentowała, jak spędza wolny czas. 

Towarzyszył jej wówczas najprawdopodobniej Kevin Mglej, choć z całą pewnością nie można tego powiedzieć, bowiem na fotografii nie można dostrzec jego twarzy. Widać za to, jak mężczyzna znajdujący się na fotografii obejmuje dłonią wokalistkę, a na jego palcu dostrzec można złotą obrączkę. 

Czy w ten sposób Roksana Węgiel chciała potwierdzić krążące od pewnego czasu plotki dotyczące jej tajemniczego ślubu, czy też bawi się ze swoimi fanami w kotka i myszkę? Być może niebawem dowiemy się, jaka jest prawda.

Roksana Węgiel
fot. Instagram @roxie_wegiel