Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmara Kaźmierska zabrała głos ws. komentarza Edzi. "Ja się bardzo zasmuciłam"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.04.2024 09:19

Dagmara Kaźmierska zabrała głos ws. komentarza Edzi. "Ja się bardzo zasmuciłam"

Dagmara Kaźmierska i Edzia
kadr programu "Królowe życia" prod. TTV/fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska pilnie trenuje do “Tańca z Gwiazdami”, jednak jej występy nie zawsze spotykają się z pochlebnymi opiniami. Nawet Edzia, z którą celebrytka niegdyś przyjaźniła się, postanowiła w niewybredny sposób skomentować jej taneczne popisy. Jak zareagowała na nie sama zainteresowana?

Dagmara Kaźmierska przyjaźniła się kiedyś z Edzią

Dagmara Kaźmierska dużą popularność zyskała dzięki udziałowi w “Królowych życia”. Dała się poznać widzom jako osoba niezwykle barwna, przyjacielska, pełna szalonych pomysłów. W programie nie pojawiła się sama - towarzyszyła jej trójka bliskich osób: syn Conan, przyjaciel Jacek, a także przyjaciółka Edzia. Cała czwórka niejednokrotnie przeżywała niesamowite przygody, które wielu fanom formatu na długo zapadły w pamięć.

Ostatecznie jednak kontakt pań rozmył się, choć do tej pory żadna z nich nie zdradziła szczegółów dotyczących tego wydarzenia. Mimo to celebrytka otwarcie przyznała, że tęskni za Edzią.

19-letnia Roksana Węgiel wzięła ślub? Widok jej dłoni rozpalił widzów "TzG"

Dagmara w "Tańcu z Gwiazdami". Edzia skomentowała jej udział

Dagmara Kaźmierska wzięła udział w “Tańcu z Gwizdami”, ku zaskoczeniu wielu widzów. Powodem ich zaciekawienia był fakt, że celebrytka przed kilkoma laty brała udział w poważnym wypadku samochodowym, podczas którego uszkodziła sobie obydwie stopy, a w następstwie miała duże problemy z poruszaniem się. Fani programu zastanawiali się wówczas, jak “królowa życia” da sobie radę na parkiecie.

Obecnie Dagmara Kaźmierska trenuje u boku Marcina Hakiela, by zachwycić widzów oraz jurorów swoim tańcem. Niestety jej występy nie zawsze kończą się pozytywnymi opiniami. Podczas szóstego odcinka programu duet ten wykonał Paso Doble i zdobył jedynie 19 punktów, mimo to, dzięki głosom oddanym przez osoby oglądające, udało im się pozostać w show - odpadł za to Aleksander Mackiewicz. Decyzja ta wywołała ogromne poruszenie.

Wśród osób, które w niepochlebny sposób skomentowały ten werdykt, znalazła się Edzia, z którą Dagmara Kaźmierska przez lata przyjaźniła się, a także występowała w “Królowych życia”. Kobieta zaznaczyła, że celebrytka nie potrafi tańczyć i już dawno powinna pożegnać się z programem, wietrząc przy okazji spisek.

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - napisała Edzia pod jednym z postów zamieszczonych na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel jest już po ślubie? W sieci pojawił się dowód

Dagmara Kaźmierska komentuje słowa Edzi

Komentarz Edzi obił się szerokim echem w mediach, wywołując skrajne emocje. Część internautów poparła jej wypowiedź, jednak znaleźli się również ci, którzy postanowili bronić Dagmarę Kaźmierską. Stwierdzili oni, że z racji przyjaźni, która niegdyś łączyła je, nie powinna wypowiadać w tak gorzki sposób o osobie, z którą kiedyś była wyjątkowo blisko.

A jak na te słowa zareagowała sama zainteresowana? W rozmowie z “Pomponikiem” odniosła się do sugestii, jakoby jej dalsze uczestnictwo w programie było oszustwem. 

Edzia mogła sobie darować. Nie mnie to oceniać. Niemniej to, że Edzia uważa, że to jest oszustwo, jakaś ustawka, to jest niedopuszczalne […] Tam nie ma żadnego oszustwa. Ludzie, którzy oglądają "Taniec z Gwiazdami", są ignorantami. Jeśli coś oglądasz, to musisz wiedzieć na jakich zasadach, jest to, co oglądasz. Każdy wie, że ten program jest oparty na głosach widzów. Czy to jest moja wina, że ludzie na mnie głosują? - rozważała celebrytka.

Dagmara Kaźmierska postanowiła również bezpośrednio zwrócić się do samej Edzi. Wyjawiła, że jest jej bardzo przykro i nie rozumie tej sytuacji. Zdradziła, że gdyby była na jej miejscu, cieszyłaby się, że dawna przyjaciółka odnosi sukcesy.

Ja się bardzo zasmuciłam. Mnie jest bardzo przykro. Jeśli to słyszysz Edzia, puknij Ty się w głowę. Niebywałe. Jestem niemile zaskoczona i zasmucona. Jeśli Edzia odnosiłaby teraz jakiekolwiek sukcesy, bo samo to, że ja jestem w tym programie, to jest ogromnym sukcesem, to ja bym się cieszyła. Ja się cieszę, ze szczęścia innych ludzi. Niektórzy nie potrafią i to jest przykre - powiedziała Dagmara Kaźmierska.