Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie? Podjęli decyzję ws. majątku
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 08.04.2024 21:16

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie? Podjęli decyzję ws. majątku

Roxie Węgiel
fot. KAPiF

Świat show-biznesu w ostatnich godzinach obiegła dosyć niespodziewana informacja o tym, że Roksana Węgiel i jej ukochany Kevin Mglej prawdopodobnie sformalizowali swój związek i wzięli ślub. Pojawiły się dowody świadczące o tym, że medialne doniesienia mogą nie być tylko plotkami. Wiadomo również, czy para zdecydowała się na rozdzielność majątkową. 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub? Wszystko na to wskazuje

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są parą już od długiego czasu. W maju zeszłego roku 19-letnia wokalistka i jej partner postanowili pójść o krok dalej, zaręczając się. Młoda gwiazda coraz chętniej przy okazji medialnych wypowiedzi poruszała temat ślubu. Jako ewentualną datę ceremonii media wskazywały wakacje 2024. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej byli szybsi. 29 marca w danych firmy Roxie dokonano istotnej zmiany.

Syn Kaźmierskiej wparował na scenę i przygadał Pavlović. Od razu odpowiedziała

Roksana Węgiel i Kevin Mglej sformalizowali swój związek?

Jak wskazują dane w CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej), nazwisko Roksany Węgiel zostało 29 marca zmienione. Od tej pory młoda gwiazda widnieje w dokumentach jako Roksana Węgiel-Mglej.

ZOBACZ: Mama Roksany Węgiel startowała w wyborach. Gorzej już nie mogło być

Wszystko wskazuje więc na to, że Roksana Węgiel i o osiem lat starszy Kevin Mglej najprawdopodobniej powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Być może para ma za sobą na razie ślub cywilny, a ceremonia kościelna cały czas jest w planach na najbliższą przyszłość.

rx.png
fot. CEIDG

Roksana Węgiel i jej ukochany zdecydowali się na rozdzielność majątkową

Co ciekawe, z dostępnych w sieci danych możemy również wyczytać, że Roksana Węgiel i jej partner Kevin Mglej prawdopodobnie zdecydowali się także na rozdzielność majątkową.  W rubryce "małżeńska wspólność majątkowa" widnieje wyraźnie, że ukochani takowej nie posiadają.

ZOBACZ: 19-letnia Roksana Węgiel bierze ślub. Pojawiła się informacja o dacie

Roksana Węgiel ubiegłym roku przyznała, że jest już zaręczona ze swoim wybrankiem. Podzieliła się tą nowiną w mediach społecznościowych, zbierając przy tym lawinę gratulacji.

Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe... Dziękuję, że jesteś @kevinmglej - napisała wówczas na Instagramie.