Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Syn Kaźmierskiej wparował na scenę i przygadał Pavlović. Od razu odpowiedziała
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.04.2024 09:55

Syn Kaźmierskiej wparował na scenę i przygadał Pavlović. Od razu odpowiedziała

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

W minioną niedzielę wyemitowany został kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska oraz partnerujący jej Marcin Hakiel ponownie otrzymali najniższą notę od jury, a dodatkowo “królowa życia” usłyszała od Iwony Pavlović kilka nieprzychylnych słów dotyczących jej występu. W pewnym momencie na parkiet wkroczył syn celebrytki, Conan, broniąc swojej mamy. Jednocześnie przygadał “Czarnej Mambie”.

Dagmara Kaźmierska po raz kolejny stanęła na parkiecie 'Tańca z Gwiazdami"

Udział Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” spotkał się z dużym zainteresowaniem widzów, dzieląc ich jednocześnie na dwa obozy. W jednym z nich znaleźli się zwolennicy celebrytki, którzy niemal nie mogli doczekać się momentu, aż ich ulubienica pojawi się po raz kolejny na ekranie, bawiąc jednocześnie widzów ciekawymi anegdotkami. W drugim zaś zebrali się przeciwnicy “królowej życia”, którzy nie kryli swojego niezadowolenia z jej angażu do tanecznego show. Zarzucano wówczas produkcji promowanie osób z niechlubną przeszłością, a także z problemami zdrowotnymi. 

Obecnie Dagmara Kaźmierska miała okazję po raz szósty stanąć na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”, by wraz z partnerującym jej Marcinem Hakielem tym razem zaprezentować przygotowane przez nich Paso Double. Jak zostali ocenieni?

19-letnia Roksana Węgiel bierze ślub. Pojawiła się informacja o dacie

Taniec Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela nie przypadł jury do gustu

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel tym razem wystąpili jako pierwsi, wykonując pieczołowicie przygotowane Paso Double, tańcząc je w rytm utworu “Hi fi Superstar” z repertuaru Wandy i Bandy. Choć po raz kolejny starali się zadowolić widzów oraz jury, ponownie spotkali się z krytyką, otrzymując łącznie 19 punktów. Jak co tydzień niepochlebną opinię otrzymali od Iwony Pavlović.

Ten program nazywa się taniec z gwiazdami, nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami. Chociaż jestem trochę rozczarowana, bo miałaś partie chodzone. To jest twój najlepszy taniec, taki człapaniec […] Ale i tak było złe - powiedziała “Czarna Mamba”.

ZOBACZ TAKŻE: Ida Nowakowska ujawniła kulisy zwolnienia z TVP. “Poczułam się dyskryminowana”

"Taniec z Gwiazdami". Conan postanowił bronić Dagmarę Kaźmierska przed opinią Iwony Pavlović

Słowa Iwony Pavlović i niepochlebna opinia kierowana ku Dagmarze Kaźmierskiej wyraźnie rozsierdziły jej syna, Conana. Mężczyzna postanowił stanąć w obronie swojej sławnej mamy, przypominając, że celebrytka ma problemy zdrowotne.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami nawet kroku by nie zrobiła - wypalił syn "królowej życia'.

Na odpowiedź “Czarnej Mamby” nie trzeba było długo czekać. Jurorka szybko znalazła argumenty, którymi mogła odeprzeć zarzuty Conana.

Moment, ale walczymy o pierwsze miejsce, finanse. To nie moja wina, może kogoś brzuch boli, a dzisiaj tańczy z nami, no trudno, liczy się wynik. Tutaj nie mogę się zgodzić - powiedziała Iwona Pavlović.