Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Widownia wybuczała werdykt w "Tańcu z gwiazdami". Fani są wściekli jak nigdy
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.04.2024 09:09

Widownia wybuczała werdykt w "Tańcu z gwiazdami". Fani są wściekli jak nigdy

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Wprawdzie Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami” otrzymali najmniejszą ilość punktów, po raz kolejny udało im się pozostać w programie. Z tanecznym show pożegnali się za to Aleksander Mackiewicz i partnerująca mu Izabela Skierska. Widzowie skrytykowali ten werdykt, a w sieci pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy zostawionych przez rozczarowanych internautów.

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami" - jej udział wzbudził kontrowersje

Wraz z wiosenną ramówką na antenie Polsatu wystartował wyczekany przez widzów “Taniec z Gwiazdami”. Program ten powrócił po dłuższej przerwie w zupełnie nowej odsłonie i szybko spotkał się z pozytywnym odbiorem. Do formatu zostało zaangażowanych wiele osób, a wśród uczestników znalazła się Dagmara Kaźmierska. 

Jej udział spotkał się jednak z wieloma krytycznymi opiniami. Internauci zarzucali produkcji promowanie osób o kryminalnej przeszłości, zastanawiając się jednocześnie, jak celebrytka da sobie radę na parkiecie, bowiem wielokrotnie utyskiwała na problemy zdrowotne. Były one konsekwencją wypadku samochodowego, w którym przed kilkoma laty uczestniczyła. Wówczas “królowa życia” uszkodziła sobie poważnie obydwie stopy i przez długi czas miała problem z poruszaniem się.

19-letnia Roksana Węgiel bierze ślub. Pojawiła się informacja o dacie

Dagmara Kaźmierska po raz kolejny otrzymała najniższą notę w "Tańcu z Gwiazdami"

Wydaje się, że Dagmara Kaźmierska nic sobie nie robi z niepochlebnych komentarzy internautów, jednocześnie bawiąc się świetnie na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. Choć celebrytka trenuje, stara się, to jednak zwykle otrzymuje bardzo niskie noty od jury, kilkukrotnie znalazła się również w gronie osób zagrożonych odpadnięciem z show. Mimo to cały czas pozostaje w programie, a zawdzięcza to widzom, którzy co niedzielę oddają na nią głosy.

Podczas 6. odcinka programu Dagmara Kaźmierska wraz z Marcinem Hakielem zatańczyli jako pierwsi i wykonali wówczas PasoDouble. Celebrytka na parkiecie pojawiła się w długiej kreacji składającej się z prześwitującego gorsetu i masywnej, bogato zdobionej spódnicy. 

Obydwoje wirowali w tańcu, wykonując wcześniej wyuczone kroki, jednak nie podbili serc jury. Ostatecznie udało im się zdobyć 19 punktów, co sprawiło, że znaleźli się na ostatnim miejscu w tabeli.

ZOBACZ TAKŻE: Ida Nowakowska ujawniła kulisy zwolnienia z TVP. “Poczułam się dyskryminowana”

Dagmara Kaźmierska pozostała w "Tańcu z Gwiazdami". Internauci nie kryja oburzenia

“Taniec z Gwiazdami” w ostatnim czasie wzbudził wyraźne zainteresowanie widzów, a wszystko za sprawą artystów, którzy zostali zaangażowani do programu. Oprócz Dagmary Kaźmierskiej w show pojawił się także Aleksander Mackiewicz, który dużą rozpoznawalność zyskał dzięki serialowi “Gliniarze”, gdzie wciela się w postać aspiranta sztabowego Adama Bogusza. W ostatnim odcinku formatu wraz z Izabelą Skierska przygotowali sambę. Ich wykonanie wyraźnie spodobało się jury, oceniając ich taniec wysoko - para zdobyła 38 punktów.

Pomimo tej noty znaleźli się w gronie osób zagrożonych, a ramię w ramię z nimi stanęli: Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Atmosfera była napięta, obydwa duety wierzyły, że uda im się pozostać w programie. Ostatecznie ten wyczyn przypadł “królowej życia”, a Aleksander Mackiewicz pożegnał się z “Tańcem z Gwiazdami”. Widownia zgromadzona w studiu zaczęła buczeć, nie zgadzając się z tym wynikiem.

Decyzja ta spotkała się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami. Internauci uważali aktora za faworyta programu, przez co byli wyraźnie zaskoczeni, że jego przygoda z show właśnie dobiegła końca. Pod postami związanymi z ich odejściem pojawiło się mnóstwo niezadowolonych wpisów. Oberwało się również Dagmarze Kaźmierskiej.

  • To jest jakaś kpina!!!!! Jak to jest możliwe, że ta Dagmara przechodzi dalej ,a Aleks odpada?!?! Jak to jest możliwe, że się promuje kogoś takiego jak Dagmara?!?!? Żenada, żenada, i jeszcze raz żenada
  • Jako tancerka powiem, że decyzja widzów bardzo niesprawiedliwa! Widziałam Pana w finale! Gratulacje za całokształt w programie
  • Ten program spadł na dno… Nie chce się tego w ogóle oglądać!!! Co jeszcze robi Dagmara w tym programie??? Ludzie nie powinni głosować, bo to jakaś paranoja
  • Pani Dagmara powinna zejść z parkietu i dać szansę innym lepszym parom
  • Odpadli. Ten program, to żenada. Ta para nie powinna odpaść… Została osoba, która nie powinna absolutnie znaleźć się w tym programie
  • Właśnie skończyłam oglądać “Taniec z Gwiazdami”… Chyba noty jurorów też powinny być brane pod uwagę. Gość tańczy zawodowo i odpada. Żenada - możemy przeczytać.