Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Szpak pokazał zdjęcie ze znanym muzykiem. "Nic nas nie rozłączy"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 07.04.2024 18:54

Michał Szpak pokazał zdjęcie ze znanym muzykiem. "Nic nas nie rozłączy"

Michał Szpak
Fot. KAPIF

Michał Szpak nie osiada na laurach i cały czas angażuje się w ciekawe projekty. Zasiada w jury nowego show TVN, a niedawno nagrał utwór, którego zwieńczeniem jest teledysk. Z okazji premiery zwrócił się do rapera, z którym współpracował.

Michał Szpak nie stroni od kontrowersji

Michał Szpak posiada nie tylko urzekający głos, ale także charyzmatyczną osobowość, dzięki której doskonale odnajduje się w świecie show-biznesu. Piosenkarz nie stroni od kontrowersji — zarówno w kwestii strojów, jak i publicznych wypowiedzi.

Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tak naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą — zdradził w rozmowie z “Twoim Stylem”.

Księżna Kate i książę William nie chcą zasiąść na tronie? "Przerażająca perspektywa"

Michał Szpak pochwalił się współpracą ze znanym raperem

Michał Szpak jakiś czas temu relacjonował w sieci egzotyczne wakacje. Nie wybrał się tam jednak sam. Towarzyszył mu raper Adi Nowak. Artyści ujawnili, że współpracują nad projektem. Jak im się razem pracowało? 

Bardzo dobrze. Numer jest przew***bany i czekam na tę premierę, jak na mało co. Wyobrażenie o wielu lubianych przeze mnie artystach przy jakkolwiek bliższym kontakcie często traci na mocy. To o Michale Szpaku zyskuje — napisał raper na InstaStories, odpowiadając na pytanie fana.

Michał Szpak i Adi Nowak zakończyli już projekt, a piosenka "Opio" wraz z teledyskiem ukazała się w sieci. Artysta postanowił przy okazji powrócić wspomnieniami do pracy nad utworem.

ZOBACZ TAKŻE: Znany aktor rzadko pokazuje żonę. Niewielu wiedziało, że to też aktorka
 

Michał Szpak zdecydował się na zamieszczenie emocjonalnego wpisu

Michał Szpak zdecydowanie nie boi się mówić o swoich uczuciach. Tym razem zwrócił się do rapera Adiego Nowaka. Nie tylko zdradził, jak przebiegała ich praca nad "Opio", ale także opisał emocje, które mu towarzyszyły.

Adi Nowak, Ty wiesz. Dwa serca złączone, klucz rzucony w piasek, nic nas nie rozłączy, tylko ojca pasek, hahahah. Love is just a verb, a ja już zawsze będę widział wasze dusze przez okno. Dokonało się. Dziękuję — napisał Michał Szpak.