Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Partnerka Marcina Hakiela pokazała test ciążowy. Para wydała oświadczenie
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 02.04.2024 15:02

Partnerka Marcina Hakiela pokazała test ciążowy. Para wydała oświadczenie

Marcin Hakiel Dominika
Fot. Instagram/marcinhakiel

Marcin Hakiel i jego ukochana nie przestają podsycać plotek na swój temat. Para dopiero co wrzuciła na swoje profile w mediach społecznościowych relację, z której jasno wynikać miało, że Dominika jest w ciąży. Wiadomość ta wywołała tak wielkie poruszenie, że musiała zostać w końcu oficjalnie skomentowana. Tancerz wraz ze swoją partnerką wydali w tym celu oświadczenie, rozwiewające wszelkie wątpliwości. Będzie nowy potomek?

Marcin Hakiel układa sobie życie z ukochaną Dominiką

Marcin Hakiel przeżywa aktualnie ponowne wzmożenie mediów, zainteresowanych jego życiem osobistym. O tancerzu pierwszy raz usłyszeliśmy lata temu, kiedy to pojawił się jako mało znany artysta w “Tańcu z gwiazdami”, emitowanym jeszcze na antenie TVN. Później jego kariera medialna nabrała tempa, kiedy stał się wybrankiem swojej podopiecznej w show, Katarzyny Cichopek. Para spędziła ze sobą piękny czas, wzięła ślub i doczekała się dwójki dzieci. Niestety, dwa lata temu podjęła decyzję o rozwodzie.

Choć 41-letni Hakiel mocno przeżył rozstanie z żoną, o czym chętnie mówił w licznych wywiadach, jego rozpacz nie trwała specjalnie długo. Marcin zaczął na nowo chodzić na randki i szukać kolejnej życiowej partnerki, podczas gdy Katarzyna Cichopek weszła w poważny związek z Maciejem Kurzajewskim.

Po różnych perypetiach sercowych, tancerz zaczął spotykać się w końcu z początkowo dość tajemniczą Dominiką, która teraz coraz chętniej pokazuje się publicznie w towarzystwie partnera. Wrzucanie wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych to nie wszystko, bowiem para nie stroni od udzielenia wypowiedzi dla mediów. Okazji ku temu jest mnóstwo w związku z najnowszą edycją “TzG”. Ostatnio jednak zakochani wywołali wielkie poruszenie, publikując wymowną relację. Ostatecznie, musieli się wytłumaczyć.

Burza po wielkanocnym koncercie Polsatu. Widzowie nie kryją oburzenia

Tancerz i Dominika spodziewają się dziecka?

Ukochana Marcina Hakiela wrzuciła w poniedziałek (1 kwietnia) na swój prywatny profil na Instagramie relację, którą udostępnił tancerz, a na której to widać było test ciążowy z dwiema czerwonymi kreskami, oznaczającymi ciążę.

#ROYALBABY - podpisano ujęcie, które wywołało potężny zamęt i wiele reakcji.

Wiele osób zwróciło uwagę na datę publikacji, wskazując, że jest to Prima Aprilis, ale Dominika i Marcin nie zaprzeczali radosnym nowinom przez długi czas. W końcu jednak zabrali głos i wydali oświadczenie. Czy rzeczywiście jest coś na rzeczy?

Para wydała oświadczenie. Hakiel ponownie zostanie ojcem?

Kolejna relacja Dominiki, tym razem już z wtorku (2 kwietnia), rozwiewa wszelkie wątpliwości co do ewentualnej ciąży partnerki Marcina Hakiela.

Dobra, większość od razu wiedziała, że dzisiaj 1 kwietnia. Zdjęcie było primaaprilisowe - napisała.

Trzeba przyznać, że para potrafi budować wokół siebie wielkie zainteresowanie i najwyraźniej wcale jej to nie przeszkadza. Oboje mają obecnie swoje “pięć minut”, podczas gdy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ostatnio wycofali się nieco w cień, co ma też związek ze zwolnieniem ich z “Pytania na śniadanie”.

Źródło: Instagram