Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel jest już po ślubie? W sieci pojawił się dowód
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 08.04.2024 17:16

Roksana Węgiel jest już po ślubie? W sieci pojawił się dowód

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Wszystko wskazuje na to, że Roksana Węgiel i jej narzeczony Kevin Mglej sformalizowali swój związek. Mimo iż media jeszcze niedawno donosiły, że para planuje stanąć na ślubnym kobiercu w najbliższych miesiącach, to w sieci pojawiła się istotna przesłanka, wskazująca, że 19-letnia wokalistka została żoną starszego o osiem lat wybranka. 

Roksana Węgiel została żoną Kevina Mgleja? Pojawił się dowód

Roksana Węgiel jest obecnie bez wątpienia jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Losy 19-letniej wokalistki interesują nie tylko media, ale przede wszystkim jej wiernych fanów. Od pewnego czasu popularna Roxie jest w szczęśliwym związku ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem. Ich relacja stale rozkwita, czym para często chwali się w mediach społecznościowych, publikując wspólne zdjęcia.

W ostatnim czasie media informowały, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują już niebawem sformalizować swój związek i wziąć ślub. Jako datę wskazywano miesiące wakacyjne, konkretnie sierpień. Teraz w sieci pojawił się jeden istotny szczegół, który pozwala myśleć, że zakochani są już oficjalnie małżeństwem.

Widownia wybuczała werdykt w "Tańcu z gwiazdami". Fani są wściekli jak nigdy

Roksana Węgiel jest już po ślubie?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zaręczyli się w maju ubiegłego roku. Ta decyzja była szeroko opisywana przez media, a sama Roxie dosyć oszczędnie wypowiadała się w kwestii przyszłości i ślubu. Jakiś czas temu 19-letnia gwiazda zdradziła jednak, że para zamierza stanąć na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku. Piosenkarka nie zdradziła jednak kiedy wraz z wybrankiem zamierzają powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

ZOBACZ: 19-letnia Roksana Węgiel bierze ślub. Pojawiła się informacja o dacie

Teraz w sieci pojawiły się doniesienia, że Roxie i Kevin Mglej są już po ślubie. Świadczyć o tym może fakt, iż w zarejestrowanej na młodą gwiazdę firmie 29 marca, dokonano bardzo istotnej zmiany. Nazwisko piosenkarki w CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) zostało zmienione z Roksana Węgiel na Roksana Węgiel-Mglej.

rx.png
fot. ceidg.gov.pl 

Roksana Węgiel z powodzeniem radzi sobie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

Roksana Węgiel w parze z tancerzem Michałem Kassinem z powodzeniem radzą sobie w ostatnich tygodniach na tanecznym parkiecie w show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Najmłodsza uczestniczka programu w jednym z ostatnich odcinków ponownie oczarowała widzów. Młoda gwiazda udowadnia, że nie tylko fantastycznie śpiewa, ale równie dobrze tańczy.

ZOBACZ: Mama Roksany Węgiel startowała w wyborach. Gorzej już nie mogło być

Po jednym z występów Roksany Węgiel nawet słynąca z najbardziej surowych ocen w programie jurorka Iwona Pavlović wyszła zza stołu, aby pokłonić się 19-letniej wokalistce.

Wyjdę tu, ale chciałam pokazać swoją piękną kreację. Robię pokłon w Twoją stronę, to było fantastyczne, oparte na emocjach. Kłaniam się w pas - mówiła wówczas zachwycona Pavlović.