Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edzia z "Królowych życia" nie wytrzymała po tańcu Dagmary. Padły mocne słowa
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.04.2024 11:45

Edzia z "Królowych życia" nie wytrzymała po tańcu Dagmary. Padły mocne słowa

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF/ kadr programu "Królowe życia" prod. TTV

Dagmara Kaźmierska, która obecnie bierze udział w “Tańcu z Gwiazdami”, niegdyś była blisko z Edzią. Kobiety wspólnie występowały w "Królowych życia', przyjaźniły się, ostatecznie jednak ich drogi rozeszły się. Dawna przyjaciółka celebrytki nie ukrywa swojego rozczarowania po obejrzeniu ostatniego odcinka tanecznego show, twierdząc, że Dagmara już dawno powinna odpaść.

Dagmara Kaźmierska niegdyś przyjaźniła się z Edzią

“Królowe życia” zdecydowanie były trampoliną do medialnej kariery dla wielu celebrytek, w tym Dagmary Kaźmierskiej. Mama Conana w programie pojawiła się w towarzystwie bliskich osób: syna, przyjaciółki Edzi oraz kolegi Jacka. Wspólnie przeżywali niesamowite przygody, byli dla siebie wsparciem i ostoją w trudnych momentach.

Choć mężczyzna cały czas wiernie stoi u boku Dagmary Kaźmierskiej, jej droga z Edzią ewidentnie rozminęła się. Kobiety przestały razem występować w programach, nie spotykają się, jednak pomimo nieporozumień, jakie najwidoczniej pomiędzy nimi zaszły, celebrytka twierdzi, że tęskni za swoją przyjaciółką. 

Poznajecie tego chłopca? Dziś jego przeboje śpiewa niemal cała Polska

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska zajmuje się wieloma projektami - szukała męża przed kamerami, a teraz bierze udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Wprawdzie jej udział w polsatowskim show spotkał się z wieloma kontrowersjami i sprzecznymi emocjami, celebrytka z uśmiechem na twarzy staje na parkiecie, by wraz z Marcinem Hakielem zaprezentować wyćwiczony układ taneczny.

Ostatni odcinek “Tańca z Gwiazdami” wywołał wiele nieprzychylnych komentarzy kierowanych ku Dagmarze Kaźmierskiej. “Królowa życia” zdobyła tylko 19 punktów od jury, ostatecznie jednak pozostała w show. Swoją taneczną przygodę zakończył za to Aleksander Mackiewicz, który przez wielu widzów oczami wyobraźni widziany był w finale. Przed odpadnięciem z programu nie uratowała go wysoka nota otrzymana od jury, wynosząca 35 punków.

ZOBACZ TAKŻE: 19-letnia Roksana Węgiel bierze ślub. Pojawiła się informacja o dacie

Edzie komentuje udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska pozostała w “Tańcu z Gwiazdami”, Aleksander Mackiewicz pożegnał się z tanecznym show, a w sieci rozpętała się burza. Internauci nie pozostawili na celebrytce suchej nitki, twierdząc jednocześnie, że w ostatnim odcinku to ona powinna odpaść. Do tych głosów dołączyła się… Edzia, która niegdyś przyjaźniła się z “królową życia”. Pod jednym z postów znajdujących się na Instagramie wyraziła swoje niezadowolenie, zarzucając Dagmarze Kaźmierskiej, że nie potrafi tańczyć, wietrząc przy okazji spisek. Spodziewaliście się takiej reakcji?

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - napisała Edyta.

Taniec z Gwiazdami
fot. Instagram @jastrzabpost.pl