Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Kurzajewski zmieni pracodawcę? Konkurencyjna stacja miała złożyć ofertę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.04.2024 14:30

Maciej Kurzajewski zmieni pracodawcę? Konkurencyjna stacja miała złożyć ofertę

Maciej Kurzajewski
fot. KAPIF

Jakiś czas temu Maciej Kurzajewski pożegnał się z funkcją gospodarza “Pytania na śniadanie”, jednak na brak zajęć nie musi narzekać. Nadal pracuje jako dziennikarz, a dodatkowo wraz z Katarzyną Cichopek wystartowali z nowym projektem. Pojawiły się jednak pogłoski, że otrzymał ciekawą propozycję z konkurencyjnej stacji.

Maciej Kurzajewski od lat związany jest z TVP

Maciej Kurzajewski od nieco ponad 30 lat związany jest z TVP. Zajmował się nie tylko dziennikarstwem sportowym, ale również prowadził interesujące programy rozrywkowe. Widzowie mieli okazję zobaczyć go w roli gospodarza w takich formatach jak: “Kawa czy herbata?”, “Czar par”, “”The Wall. Wygraj marzenia" czy “Wielki Test”. 

Dużą sympatię widzów zyskał jednak dzięki “Pytaniu na śniadanie”. Po czasie okazało się, że program ten przyniósł mu nie tylko popularność, ale również miłość, bowiem w październiku 2022 wspólnie z Katarzyną Cichopek, z którą prowadził poranny format, ogłosili, że są parą.

Ostatecznie jednak, po zmianach, jakie nastąpiły w TVP, prezenter, wraz z innymi dotychczasowymi gospodarzami, pożegnał się z programem. Pomimo zwolnienia, ani dziennikarz, ani aktorka, nie narzekają na brak zajęć.

Ujawniono szczegóły pogrzebu Zofii Kucówny. Spocznie zgodnie ze swoją wolą

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ruszyli z nowym projektem

Choć Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski musieli pożegnać się z “Pytaniem na śniadanie”, zdecydowanie nie narzekają na nudę. Aktorka pracuje na planie “M jak miłość”, a jej partner oddaje się dziennikarskiej pracy. Również z chęcią oddają się podróżowaniu, udając się w przeróżne zakątki. 

Dodatkowo postanowili ruszyć z autorskim projektem, jakim jest podcast. Ich dzieło nosi intrygujący tytuł “Serio?" i zadebiutowało 21 marca 2024 roku. Wraz z zaproszonymi gośćmi poruszają ważne tematy, ale nie zapominają również o dobrej zabawie i radosnych rozmowach.

ZOBACZ TAKŻE: 19-letnia Roksana Węgiel wzięła ślub? Widok jej dłoni rozpalił widzów “TzG”

Maciej Kurzajewski przejdzie do konkurencyjnej stacji?

Maciej Kurzajewski posiada wieloletnie doświadczenie nie tylko jako dziennikarz, ale także prowadzący imprezy oraz gospodarz licznych programów. Nic więc w tym nie ma dziwnego, że może być łakomym kąskiem dla innych stacji, które mogą chcieć widzieć go w swoich szeregach. Jak donosi “Super Express”, Polsat z chęcią mógłby rozpocząć z nim współpracę.

Stacja bardzo miałaby ogromny pożytek z pozyskania takiej gwiazdy, a dyrektor Edward Miszczak ma też dla niego plany na przyszłość. Niewykluczone, że związane z nowym programem śniadaniowym, nad którym pracuje Polsat - twierdzi informator portalu.