Rozrywka.Goniec.pl > Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa
07.06.2024 21:11 Julia Wieniawa o planach powrotu "Rodzinki.pl". Wymsknął się jej jeden szczegół

"Rodzinka.pl", kultowy serial emitowany przez stację TVP2 w latach 2011-2020 został niespodziewanie anulowany po 16 sezonach. Teraz produkcja ma wrócić z kontynuacją, a Julia Wieniawa znowu uchyliła rąbka tajemnicy.

Agnieszka Chylińska
23.05.2024 12:32 Wiemy jaka prywatnie jest Agnieszka Chylińska. Zdradziła ją koleżanka po fachu

Agnieszka Chylińska jest artystką, która przez lata swojej kariery dała się poznać nie tylko jako charyzmatyczna wokalistka, ale także kontrowersyjna skandalistka. Wiele osób zastanawia się, jak gwiazda zachowuje się poza sceną i cieniu reflektorów. Wątpliwości rozwiać postanowiła znana aktorka, która miała przyjemność współpracować z jurorką “Mam Talent!”. 

Julia Wieniawa, Jan Pirowski
19.05.2024 16:14 Wpadka Wieniawy po finale "Mam talent". Wszyscy słyszeli, co wykrzyczała

Za nami finał 15. edycji “Mam Talent!”. Show jak zwykle dostarczyło widzom wielu emocji i to nie tylko za sprawą występów finalistów. Atmosferę podgrzała Julia Wieniawa, której na wizji wymsknęło się kilka nieodpowiednich słów. Co powiedziała jurorka?

Julia Wieniawa, Marcin Prokop, Agnieszka Chylińska
18.05.2024 22:40 Finał "Mam talent". Wiemy, kto wygrał 15. edycję programu. Zaskakujące

Zakończyła się 15. edycja programu Mam talent. Kto wygrał?

Julia Wieniawa
18.05.2024 22:22 Julia Wieniawa zalała się łzami podczas finału "Mam talent". Wbiegła na scenę

W sobotnim finale programu ”Mam Talent” nie brakuje emocji. Na scenie mierzą się najlepsi z najlepszych, a ich zdolności często rozkładają jurorów na łopatki. W pewnym momencie Julia Wieniawa nie mogła już zatrzymać łez. Wbiegła na scenę i wyznała miłość jednemu z młodych uczestników.

Julia Wieniawa
18.05.2024 14:05 Internauci nie zostawili suchej nitki na Julii Wieniawie. "Hipokrytka"

Julia Wieniawa to zdecydowanie kobieta o wielu talentach. Jest aktorką, piosenkarką, świetnie spisała się również na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. Ostatnio artystka zaangażowała się w kolejny projekt. Decyzja ta spotkała się jednak z wieloma nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów.

Agnieszka Chylińska i Julia Wieniawa
16.05.2024 14:32 Julia Wieniawa zdradziła kulisy "Mam Talent". "Byłam przerażona"

Program "Mam Talent!" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów telewizji TVN. Każdy sezon przynosi nowe talenty, niezapomniane występy i emocjonujące momenty. Jednak w obecnym sezonie jedną z największych niespodzianek była zmiana w składzie jury – do zespołu dołączyła Julia Wieniawa. Teraz gwiazda zdradziła jak wyglądały kulisy jej angażu.

Julia Wieniawa
04.05.2024 22:43 Spektakularna wpadka w "Mam Talent". Julia Wieniawa nie gryzła się w język

W trzecim półfinale popularnego programu "Mam Talent" pojawił się iluzjonista Maciej Pęda, który od lat fascynuje publiczność swoimi niesamowitymi sztuczkami. Niestety jego ostatni występ okazał się nietypowym doświadczeniem zarówno dla niego, jak i dla widzów. W pewnym momencie jurorka nazwała go nawet oszustem.

"Mam Talent"
21.04.2024 16:43 Burza po nowym odcinku "Mam talent". Internauci bezlitośni

W sobotę widzowie TVN włączyli pierwszy odcinek nowej edycji "Mam talent!" na żywo. Emocje sięgały zenitu, ponieważ nadszedł czas na wybór finalistów programu. Mimo iż występy wywołały w sieci wiele żywej dyskusji, to internauci znacznie bardziej od uczestników na tapet wzięli sobie prowadzących oraz jurorów. Posypały się krytyczne komentarze.

Ralph Kaminski
09.04.2024 18:38 Ralph Kaminski już tak nie wygląda. Nowa fryzura zaskoczyła fanów

Ralph Kaminski, którego znakiem rozpoznawczym była dotychczas charakterystyczna grzywka, ostatnio zaskoczył fanów nową fryzurą. Piosenkarz zdecydował się na ostre cięcie.

Mam Talent
30.03.2024 20:36 Złoty przycisk w "Mam talent". Wieniawa nie mogła postąpić inaczej

Po przerwie powróciła nowa edycja “Mam Talent”. W show pojawili się nowi jurorzy oraz prowadzący, jednak nie zmieniła się forma rozrywki, nieprzeciętni uczestnicy i ogromne emocje. Nie zabrakło ich również podczas najnowszego odcinka, a widzowie byli świadkami, jak Julia Wieniawa po raz pierwszy w swojej jurorskiej karierze wcisnęła złoty przycisk. Komu zagwarantowała przejście do półfinału?

Marcin Prokop
23.03.2024 21:00 Prokop był świadkiem wybuchu urządzenia w domu. Co się stało?

Marcin Prokop w trakcie ostatniego z odcinków “Mam Talent” postanowił podzielić się historią, która przydarzyła mu się w trakcie szykowania do pracy. O piątej rano musiał posprzątać kuchnię, ponieważ jedno z urządzeń wybuchło. 

Julia Wieniawa
18.03.2024 13:42 Julia Wieniawa wylądowała na wózku. Co się stało jurorce "Mam Talent"?

Nikt nie spodziewał się, że młoda artystka tak szybko znajdzie się na jednym z foteli jurorskich i to w tak popularnym programie jak “Mam Talent”. Julia Wieniawa w ostatnim czasie ma dość dużo spraw na głowie. Oprócz sprawdzania się w nowej roli musi również znaleźć czas na spektakle. Niestety na ostatnim pojawiła się na wózku. Co się stało?

Julia Wieniawa
09.03.2024 22:03 W "Mam Talent" zrobiło się niesmacznie. Jurorzy nie wytrzymali

Drugi odcinek programu “Mam Talent” przyniósł wiele emocji i zabawnych sytuacji. Nie ma się co dziwić, ponieważ do telewizyjnego show zgłaszają się przeróżne osobistości. Jednak ten uczestnik sprawił, że jurorom opadły szczęki do samej ziemi. 

Julia Wieniawa
09.03.2024 21:31 Julia Wieniawa była przerażona. Jej piski zagłuszyły publiczność

Program “Mam Talent” w ostatnim odcinku przyniósł wiele emocji. Jednak drastyczne przeżycia miała jedna z jurorek. Julia Wieniawa musiała stawić czoła swojej największej fobii. Młoda aktorka była przerażona!

Agnieszka Chylińska
09.03.2024 20:32 Uderzył w czuły punkt Chylińskiej! Nie wytrzymała i zalała się łzami

Odcinki, w których trakcie możemy oglądać castingowe zmagania uczestników w programie “Mam Talent”, są pełne zaskoczeń i humoru. W pierwszym odcinku telewizyjnego show TVN prowadzący Jan Pirowski zdecydował się, aby Olivia ze Stalowej Woli pojawiła się w półfinale dzięki złotemu przyciskowi. W drugiej odsłonie programu Agnieszka Chylińska zalała się łzami!

Agnieszka Chylińska
09.03.2024 19:18 Czacza z Karpacza podbija sieć! Jurorzy zachwyceni

Program “Mam Talent” potrafi zachwycić do łez, ale również porządnie rozbawić. Niektórzy uczestnicy twierdzą, że mają talent, ale jury może posiadać odmienne zdanie. Na szczęście w studiu jest publiczność i niekiedy zdarza się, że to ona ratuje osoby przychodzące zaprezentować swoje umiejętności.

Mam talent
05.03.2024 15:19 "Mam Talent" to klapa? Nowa edycja wzbudza emocje internautów

Nowy sezon "Mam talent" miał być powiewem świeżości, ale już po pierwszym odcinku niektórzy krytycy obwieścili go klapą. Najwięcej negatywnych opinii wzbudziły Agnieszka Woźniak-Starak i Julia Wieniawa. Czym skupiły na sobie aż tyle emocji i czy rzeczywiście było aż tak źle?

Mam talent
02.03.2024 21:02 "Mam Talent": Julia Wieniawa poproszona o rękę w programie!

Julia Wieniawa z impetem rozpoczęła swoją przygodę z "Mam talent". Już na początku 15. sezonu formatu jeden z uczestników… poprosił ją o rękę. Reakcja aktorki była natychmiastowa.

Mam talent
02.03.2024 19:10 "Mam Talent": Chylińska za kulisami zwróciła się do Julii Wieniawy

"Mam talent" powraca na antenę TVN po dłuższej nieobecności. Okazuje się, że nie tylko widzowie, ale też jurorzy i prowadzący nie mogą się doczekać i sumiennie się do tego przygotowują. Agnieszka Chylińska w krótkim nagraniu zwróciła się do debiutującej w nowej roli Julii Wieniawy.

Ireneusz, Julia Wieniawa
06.11.2023 20:55 Uczestnik "Rolnik szuka żony" był na kolacji z Julią Wieniawą! Niesłychane, co chciał zrobić później

Ireneusz, którego widzowie mogą oglądać w obecnie trwającej edycji programu "Rolnik szuka żony", jest kandydatem na partnera Agnieszki. Okazuje się, że niegdyś mężczyzna miał przyjemność udać się na kolację z Julią Wieniawą. Słono zapłacił za taką przyjemność. Miał wobec aktorki pewien plan. 

KAPiF, Co zrobiła ze sobą Joanna Racewicz?
05.11.2023 15:52 Fani są przerażeni tym, jak wygląda Joanna Racewicz: "Co ona ze sobą zrobiła?"

Joanna Racewicz przez wiele lat pracowała w TVP. To tam zdobyła ogromną rozpoznawalność. Teraz udziela się również na ściankach i w social mediach. Wiele osób skupia się na tym, jak prezentuje się twarz dziennikarki, która od kilku lat przechodzi sukcesywną przemianę. Podczas ostatniego wywiadu i wielu zbliżeń na buzię można było obserwować efekty nowych zabiegów. Fani są w szoku, czego nie kryli w komentarzach.

Wypłynęły odważne zdjęcia Julii Wieniawy
18.10.2023 10:58 Wypłynęły odważne zdjęcia Julii Wieniawy. Młoda aktorka zdjęła koszulkę w szczytnym celu. Burza w komentarzach!

Julia Wieniawa postanowiła zrobić szlachetny użytek ze swojej popularności. Aby zwrócić uwagę na pewien problem, opublikowała na Instagramie fotografie z odważnej sesji zdjęciowej. To wystarczyło, by w komentarzach zawrzało. Co promowała półnaga Julia Wieniawa?

Premiera "Chłopów". Julia Wieniawa wzbudziła sensację
06.10.2023 09:46 Premiera "Chłopów". Julia Wieniawa wzbudziła sensację. Wszyscy patrzyli na to, co "zaplątało" jej się we włosy

Julia Wieniawa zaszczyciła swoją obecnością premierę filmu pt. "Chłopi" i niewątpliwie udało jej się osiągnąć cel, czyli skupić na sobie dużą uwagę fotoreporterów. Była to nie tyle zasługa kreacji, ile fryzury i tego, co "zaplątało" się we włosy aktorki. Jak Julia Wieniawa wyglądała na premierze "Chłopów"?

Julia Wieniawa
26.09.2023 13:12 Julia Wieniawa zaliczyła gigantyczną wpadkę. Nie pomogło pospieszne usuwanie wpisu

Ostatnio Julia Wieniawa znów jest na świeczniku. Aktorka zaliczyła wpadkę, która raczej nie powinna zdarzyć się osobie z jej doświadczeniem w kręgach świata show-biznesu. Celebrytka tak mocno chciała się pochwalić, że jej piosenki rozbrzmiewają w najnowszej adaptacji “Chłopów”, że z emocji pomyliła nominację do Oscara z kandydaturą. W sieci wrze. Nie pomogło nawet pospieszne kasowanie wpisu. 

Maryla Rodowicz i Julia Wieniawa
26.08.2023 13:45 Maryla Rodowicz zrugała festiwal w Sopocie. Co jej się najbardziej nie podobało?

Trwający cztery dni Top Of The Top Sopot Festival już za nami. Mimo to wciąż nie milkną echa na temat tego, co działo się na scenie Opery Leśnej. Część osób była zachwycona występami, jakie zaprezentowały gwiazdy, jednak niektórzy są zawiedzeni tym, co było dane im usłyszeć. Głos postanowiła zabrać także Maryla Rodowicz, którą śmiało możemy nazwać ekspertką festiwalową. Nie wszystko przypadło jej do gustu.

Maryla Rodowicz, Julia Wieniawa
25.08.2023 22:56 Julia Wieniawa może się wkurzyć. Komentarz Maryli Rodowicz mówi WSZYSTKO

Maryla Rodowicz nie przyjęła zaproszenia na Top Of The Top Sopot Festival, ale z uważnością oglądała koncerty w telewizji. Później podzieliła się odczuciami z fanami i skrytykowała wszystko, co nie przypadło jej do gustu. Wymownie odniosła się też do występu Julii Wieniawy.

Robert Kozyra, Julia Wieniawa
24.08.2023 09:14 Robert Kozyra gorzko podsumował Julię Wieniawę. Wiemy, jak zareagowała na jego słowa

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o zaskakujących zmianach w popularnym formacie “Mam talent!”. Okazało się, że na fotelu jurora zasiądzie Julia Wieniawa. Widzowie programu nie byli zachwyceni tym wyborem. Robert Kozyra także wyraził swoje zdanie i powiedział szczerze, co myśli o młodej aktorce. Nie przebierał w słowach. Wiemy, jak celebrytka zareagowała na jego słowa.

  • 1
  • 2