Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Burzliwy związek Julii Wieniawy. Potwierdziła najgorsze
Patryk Idziak
Patryk Idziak 19.06.2024 09:00

Burzliwy związek Julii Wieniawy. Potwierdziła najgorsze

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
fot. KAPiF

Zaskakujące przypuszczenia fanów, którzy od dawna spekulowali na temat pary, znalazły potwierdzenie w słowach aktorki. Julia Wieniawa zdradziła, co dalej z jej związkiem aktorem z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mają już za sobą jedno rozstanie

W 2018 roku media spekulowały o związku Julii Wieniawy z Nikodemem Rozbickim. Po kilku latach para związała się ze sobą na poważnie, mieli nawet wspólnego psa, ale już w 2022 roku przeszła pierwszy ogromny kryzys i rozstała się. Mimo to nadal zachowywali dobre relacje, ale to nie wystarczało fanom, którzy uważali ich za jedną z najlepszych par w showbiznesie. W 2023 roku wrócili do siebie, co potwierdziły m.in. zdjęcia na Instagramie, wspólne pojawienie się na Sopot SuperHit Festiwalu i w końcu otwarta deklaracja Julii Wieniawy, że znów są razem.

Barbara Kurdej-Szatan zaliczyła wpadkę na uroczystej gali. Publika zaczęła buczeć

Plotki o kolejnym rozstaniu Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego pojawiły się niedawno

Informowano o tym, że Julia Wieniawa, gwiazda “Rodzinki.pl” udała się na wesele bez swojego partnera. Jednak najbardziej kontrowersyjnym wydarzeniem były urodziny Nikodema Rozbickiego. Aktor kilka miesięcy temu wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by szlifować swój warsztat. Związek na odległość mógł okazać się dla nich tragiczny w skutkach, ale jak dotąd dawali radę. 4 czerwca Nikodem Rozbicki skończył 32 lata i swoje urodziny także świętował w Stanach. Na imprezie zabrakło Julii Wieniawy, co już niemal utwierdziło fanów w przekonaniu, że coś jest na rzeczy.

To koniec związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Niestety, jak można było przypuszczać, związek na odległość mocno nadwyrężył ich cierpliwość. Przypuszczenia, które krążyły w sieci zostały potwierdzone przez Julię Wieniawę w rozmowie z dziennikarzem Pomponika. Na pytanie czy plotki o końcu relacji z Nikodemem Rozbickim są prawdziwe aktorka z trudem odparła, że “chyba to prawda”.

No, no tak. Tak – odpowiedziała ze wzruszeniem na drążenia o to, czy jest singielką.