Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Julia Wieniawa o planach powrotu "Rodzinki.pl". Wymsknął się jej jeden szczegół
Patryk Idziak
Patryk Idziak 07.06.2024 21:11

Julia Wieniawa o planach powrotu "Rodzinki.pl". Wymsknął się jej jeden szczegół

Julia Wieniawa
fot. KAPiF

"Rodzinka.pl", kultowy serial emitowany przez stację TVP2 w latach 2011-2020 został niespodziewanie anulowany po 16 sezonach. Teraz produkcja ma wrócić z kontynuacją, a Julia Wieniawa znowu uchyliła rąbka tajemnicy.

"Rodzinka.pl" wróci do TVP. Julia Wieniawa pojawi się w obsadzie z innymi gwiazdami

Według raportów portalu “Wirtualne Media” serial “Rodzinka.pl” wiosną 2020 roku oglądało średnio 857 tysięcy widzów. Decyzją władz telewizyjnej stacji serial anulowano, a obsada została o tym poinformowana nagle.

Serial opowiadający o zawirowaniach życia codziennego rodziny Boskich dalej cieszył się niesłabnącą popularnością, a w pewnym momencie licencję na streaming nabył Netflix. Wśród gwiazd produkcji znaleźli się Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska, a przy ich boku wyrastały talenty aktorskie m.in. Adama Zdrójkowskiego, Macieja Musiała czy właśnie Julii Wieniawy. I według wypowiedzi udzielanych przez nich mediom, te osoby otrzymały propozycje powrotu.

Józefowicz i szokujące informacje o rozwodzie z Nataszą Urbańską. Ostra reakcja

Julia Wieniawa zdradziła fabułę? Wymsknęło jej się przy pytaniu redaktora

Julia Wieniawa pojawiła się na wydarzeniu prasowym promującym film “Dalej jazda”. Konsternację wywołał jej ciążowy brzuszek, choć była to jedynie część charakteryzacji – aktorka gra ciężarną kobietę. Podczas rozmowy z Jakubem Adamiakiem podzieliła się informacjami o potencjalnej fabule 17. sezonu “Rodzinki.pl”.

Nie czytałam w ogóle scenariusza, bo go nie otrzymałam. Nawet nie wiem, co tam gram – mówiła dla portalu “Lelum”.

Po czym reporter zadał pytanie nawiązujące do końcówki fabularnej serialu. Mianowicie Kuba Boski oświadczył się Paulinie, granej przez Julię Wieniawę. Sugerowałoby to, że zobaczymy ich ślub.

Szczerze mówiąc, to ja słyszałam, że będzie inny twist w “Rodzince”, ale nie mogę Ci zdradzić. Raczej ślub nie będzie - odpowiedziała Jakubowi Adamiakowi.

Aktorzy zmotywowani i gotowi do powrotu na plan. Julia Wieniawa podekscytowana

Wieniawa chętnie komentuje swój powrót do ekipy. W jednym z wywiadów dla serwisu “Party” mówiła o sympatii do osób, z którymi pracowała.

Było takich pomysłów już parę, ale teraz to jest rzeczywiście prawdziwy  pomysł i rzeczywiście ma się to wydarzyć, więc cieszę się, bo lubię tych  ludzi. To jest super format.

Maciej Musiał, rywalizujący niedawno w “Tańcu z Gwiazdami”, także deklarował chęć powrotu. Zaznaczył jednak, że ma warunki.

Na pewno najważniejsze jest to, że jeżeli będziemy to robić, to w tym dawnym składzie, dowodzonym kreatywnie przez Patryka Yokę, który jest wybitnym twórcom – wyznał “Plejadzie”.