Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Julia Wieniawa nagrała piosenkę rozstaniu z Rozbickim? "Myślałeś, że mnie dobrze znasz"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 10.07.2024 11:07

Julia Wieniawa nagrała piosenkę rozstaniu z Rozbickim? "Myślałeś, że mnie dobrze znasz"

Julia Wieniawa
fot. KAPIF

Julia Wieniawa, jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, powraca na scenę muzyczną z nowym singlem "Sobą tak". Premiera utworu, która odbyła się dzisiaj, jest nie tylko muzycznym wydarzeniem, ale także osobistym manifestem artystki, nawiązującym do jej ostatnich przeżyć. W utworze gwiazda wypowiada się na temat rozstania z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Tak odreagowała

Pod koniec czerwca media obiegła wiadomość o rozstaniu Julii Wieniawy z aktorem Nikodemem Rozbickim. Para, która była razem przez dłuższy czas, zakończyła swój związek, co dla młodej gwiazdy było bardzo trudnym doświadczeniem. Gwiazda przyznała, że jest singielką w emocjonalnym wywiadzie, w którym z trudem powstrzymywała łzy.

Rozstanie z Nikodemem Rozbickim, który wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby rozwijać swoją karierę, spowodowało oddalenie się od siebie pary. Julia Wieniawa przez jakiś czas zmagała się z emocjami związanymi z końcem związku, jednak postanowiła skupić się na pracy i powrócić do śpiewania. Przy okazji potraktowała pracę w studiu jak terapię, czego efekty możemy podziwiać w jej najnowszym utworze.

Danuta Martyniuk wywija w towarzystwie Kajry. W takim wydaniu jej nie widzieliśmy

Julia Wieniawa nagrała nowy utwór. Śpiewa o rozstaniu z NIkodemem Rozbickim?

Julia Wieniawa ogłosiła swoim fanom na Instagramie, że pracuje nad nowym utworem, i poprosiła ich o pomoc w wyborze tytułu. Wideo, na którym artystka śpiewa, prowadząc samochód, wzbudziło duże zainteresowanie, a nawet wywołało reakcję znanej aktywistki Mai Staśko, która zwróciła uwagę na niebezpieczeństwa związane z takim zachowaniem za kierownicą.

Ostatecznie wybór padł na tytuł "Sobą tak". Artystka udostępniła fragment piosenki, a jej tekst może sugerować, że Julia Wieniawa śpiewa o swoim rozstaniu z Nikodemem Rozbickim. W utworze artystka mówi o smutku, który rozwiał letni wiatr, i o tym, jak teraz czuje się silniejsza i bardziej pewna siebie. Fragmenty tekstu, takie jak "Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak, chociaż już myślałeś, że mnie dobrze znasz" czy "Wiem kim jestem, lecę wyżej", mogą odnosić się do jej osobistych doświadczeń i emocji po zakończeniu związku.

Julia Wieniawa po rozstaniu szuka ukojenia w nowych projektach. Tak brzmi jej nowy utwór

Nowa piosenka spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem fanów, którzy nie mogą się doczekać, aby usłyszeć pełny utwór. Julia Wieniawa, promując "Sobą tak", zapowiada również, że ma w planach kolejne muzyczne projekty. Jej aktywność w mediach społecznościowych oraz zaangażowanie w promocję nowego singla wskazują, że artystka wróciła do formy i jest gotowa na nowe wyzwania.

Julia Wieniawa, mimo trudnych chwil związanych z rozstaniem, pokazuje, że potrafi przekuć emocje w twórczość i wrócić do swoich pasji. Nowy singiel "Sobą tak" jest tego najlepszym przykładem. Artystka kontynuuje swoją karierę muzyczną, nie rezygnując przy tym z aktorstwa i innych przedsięwzięć. Czy terapia muzyczna okaże się skuteczna i Julii Wieniawie uda się zagoić rany po rozstaniu?

Utwór “Sobą tak” Julii Wieniawy możecie odsłuchać poniżej: