Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Mam Talent": Chylińska za kulisami zwróciła się do Julii Wieniawy
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.03.2024 19:10

"Mam Talent": Chylińska za kulisami zwróciła się do Julii Wieniawy

Mam talent
"Mam Talent": Chylińska za kulisami zwróciła się do Julii Wieniawy. Fot. Facebook @Mam talent TVN

"Mam talent" powraca na antenę TVN po dłuższej nieobecności. Okazuje się, że nie tylko widzowie, ale też jurorzy i prowadzący nie mogą się doczekać i sumiennie się do tego przygotowują. Agnieszka Chylińska w krótkim nagraniu zwróciła się do debiutującej w nowej roli Julii Wieniawy.

15. edycja "Mam talent" dziś w TVN

“Mam talent” od czternastu edycji bawi Polaków. Przez długi czas talent-show miał stałe miejsce w ramówce, jednak w zimowej ramówce nie znalazło się dla niego miejsce. Na szczęście nie oznaczało to końca formatu w ogóle.

W 15. sezonie, który zostanie zainaugurowany już w sobotę o 20:00, na widzów będą czekać nie tylko kolejne zmagania mniej lub bardziej uzdolnionych uczestników, ale także nowi prowadzący (Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski) oraz odświeżony skład komisji oceniającej. W jej składzie zawita aktorka, która do tej pory nie była związana z programem. Jak ten fakt skomentowała przewodnicząca jury?

Anna Bardowska z "Rolnika" o ROZWODZIE. "Wyprowadziłam się"

Nowi jurorzy "Mam talent". Z kim wystąpi Agnieszka Chylińska?

W krótkim nagraniu zza kulis można zobaczyć, jak Marcin Prokop (dotychczas prowadzący, a aktualnie juror) skrada się do garderoby swojej młodszej towarzyszki. Do dwójki dołącza także Agnieszka Chylińska, która w "Mam talent" występuje od 2008 roku.

Jest więc najbardziej doświadczona ze wszystkich i umie doskonale poznać się na talentach walczących o jej uznanie bohaterów. Przesłanie, jakiego udzieliła Juli Wieniawie, dotyczyło jednak czegoś zupełnie innego.

Sięgnę pamięcią czasów, kiedy ja debiutowałam w tym programie - zaczęła, po czym zwróciła się bezpośrednio do 25-latki.

Marcin Prokop
"Mam Talent": Chylińska za kulisami zwróciła się do Julii Wieniawy. Fot. Facebook @Mam talent TVN

"Mam talent". Agnieszka Chylińska zwróciłą się do Julii Wieniawie

Agnieszka Chylińska na samym początku zasiadała przed panelem jurorów w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego i Małgorzaty Foremniak. Wbrew planowi producentów to właśnie ona, a nie znana z ckliwych serialowych ról gwiazda "Na dobre i na złe" okazała się tą, która z największą wrażliwością podchodziła do chwalących się swoimi talentami artystów.

Jako niezaprzeczalna królowa "Mam talent" dała do zrozumienia Julii Wieniawie, że może na nią liczyć i będzie dla niej wsparciem, jeśli tylko będzie tego potrzebowała.

Mogę tylko ze swojej strony zapewnić, że jestem bardzo z Tobą - zapowiedziała, wywołując u aktorki gest wdzięczności.

Całe trio po tym wyznaniu złapało się za ręce i na komendę miało krzyknąć: "Jestem zwycięzcą", jednak skończyło się na gromkich śmiechach. Jak sądzicie, czy owego zwycięzcę dysponującego największym talentem będą mieli szansę poznać już w pierwszym odcinku?

Mam talent
"Mam Talent": Chylińska za kulisami zwróciła się do Julii Wieniawy. Fot. Facebook @Mam talent TVN
Julia Wieniawa
"Mam Talent": Chylińska za kulisami zwróciła się do Julii Wieniawy. Fot. Facebook @Mam talent TVN