Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Kim jest nowy prowadzący "Mam talent"? Możecie kojarzyć go z TTV. Z Prokopem łączy go jedna cecha
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.11.2023 08:18

Kim jest nowy prowadzący "Mam talent"? Możecie kojarzyć go z TTV. Z Prokopem łączy go jedna cecha

Instagram.com/pirowski_jan, Jan Pirowski nowym prowadzącym "Mam Talent"
instagram.com/mamtalent_tvn, Instagram.com/pirowski_jan, Jan Pirowski nowym prowadzącym "Mam Talent"

Program “Mam talent” przechodzi spory lifting. Nowymi prowadzącymi na najbliższy sezon zostali Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski. Para już niebawem pojawi się na antenie i zaprezentuje swoje umiejętności zarówno w zakresie konwersacji, jak i umiejętności komediowych. Nie każdy jednak wie, kim jest Jan Pirowski.

15. edycja "Mam talent"z nowymi jurorami i prezenterami

Nowa edycja "Mam talent" zapowiada się niezwykle emocjonująco nie tylko za sprawą przyszłych uczestników, ale tarze gwiazd, które pojawią się na ekranie. W odświeżonym formacie obok Agnieszki Chylińskiej w komisji oceniającej zasiądzie aktorka Julia Wieniawa. Obok nich swoim przenikliwym poczuciem humoru będzie raczył Marcin Prokop, dotychczasowy prowadzący. Co ciekawe, Pirowski, tak jak Prokop, też jest doświadczonym gospodarzem show!

Zmiany nieuniknione były także w tym prezenterskim gronie. Wspierać aspirujące gwiazdy tuż za sceną będzie Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski. To postać, która telewizyjny debiut ma już dawno za sobą. W jakich programach zdążył już wystąpić?

To ona widziała Piotra Woźniaka-Staraka jako ostatnia. Co teraz dzieje się z tajemniczą kelnerką?

Kim jest Jan Pirowski, nowy prowadzący "Mam talent"?

Jan Pirowski urodził się w 1985 roku, 21 września. Jego rodzinne strony to Małopolska, gdzie swoją siedzibę ma radio RMF FM. To właśnie tam rozpoczął karierę, jako licealista w oddziale młodzieżowym. 13 lat temu zmienił radiowe barwy i przeniósł się do Radia Eska Kraków, został tam gospodarzem pasma porannego. Rok później zastąpił popularnego "Jankesa" (Krzysztof Jankowski) jako głos wieczornej audycji "ImprEska". Choć praca w rozgłośni bardzo go angażowała, swoje zawodowe konferansjerskie szlifował też w… telewizji.

Nowy bohater show TVN swoją przygodę z telewizją rozpoczął w mało spektakularny sposób. Był asystentem dyrektor programowej kanału TTV. Zamiast przed biurko, szybko trafił przed kamery. W 2016 roku objął pieczę nad programem "Pierwszy raz za granicą", a dwa lata później zastąpił Karolinę Gilon jako twarz popularnonaukowego magazynu "Defacto". Wystąpił też w “Kto to kupi?” oraz specjalnej, pełnej celebrytów edycji teleturnieju “99. Gra o wszystko”. Jaki jest prywatnie?

Jan Pirowski. Życie prywatne

Jan Pirowski na razie nie może powiedzieć o sobie, że jest gwiazdą mediów społecznościowych. Choć jego profil na Instagramie wciąż zwiększa liczbę obserwujących (34 tysiące), to jest ich o wiele mniej, niż u innych, bardziej znanych postaci z polskiego show-biznesu. Praca w "Mam talent" może to zmieni,  jednak na razie dziennikarz nie jest skory do pokazywania wszystkiego, co dzieje się w jego życiu. Dlaczego?

Kiedy spojrzałem z boku na ten świat, w którym ty i ja uczestniczymy, poznałem jego zasady, sposób kreowania tego świata nastawionego na lajki i filtry, działanie pod publiczkę, zdałem sobie sprawę, że nie mam nic do zaoferowania na fanpage’u. Smuciła mnie reakcja na treści, które na nim umieszczałem. Chciałem zachować w nim siebie, ale szybko zorientowałem się, że oczekiwania często są inne - wytłumaczył w rozmowie z Plejadą.

Jan Pirowski dodał, że jego zainteresowania, którymi mógłby się dzielić, raczej nie znalazłyby poklasku i "wyszłyby poza ramy zabawnego faceta z wesołego programu". Jak sądzicie, czy sprawdzi się w nowej roli? O tym przekonamy się wiosną 2024 roku.

Źródło: Plejada

Tagi: Mam talent TVN