Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > To ona widziała Piotra Woźniaka-Staraka jako ostatnia. Co teraz dzieje się z tajemniczą kelnerką?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.11.2023 22:12

To ona widziała Piotra Woźniaka-Staraka jako ostatnia. Co teraz dzieje się z tajemniczą kelnerką?

KAPiF, Piotr Woźniak-Starak
KAPiF, Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku, który miał miejsce w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno. Wówczas na motorówce towarzyszyć mu miała pewna kobieta imieniem Ewa. Po tragicznym wydarzeniu wręcz zapadła się pod ziemię. Co obecnie się z nią dzieje?

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

18 sierpnia 2019 roku w tragicznym wypadku zginął polski producent filmowy i przedsiębiorca Piotr Woźniak-Starak. Prywatnie był mężem Agnieszki Woźniak-Starak. Ukochany gwiazdy TVN feralnego dnia wybrał się na nocny rejs motorówką po jeziorze Kisajno. Jak udało się ustalić służbom, milioner podczas wykonywania manewru skrętu wypadł za burtę.

Bardzo szybko rozpoczęto poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka, które trwały kilka dni. Ich rezultat potwierdził najczarniejsze scenariusze, ponieważ jego ciało zostało odnalezione. Ta smutna informacja wstrząsnęła polskim show-biznesem, z którym mężczyzna był związany.

Udało nam się na głębokości około kilkunastu metrów natrafić na ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Nurkowie zeszli pod wodę i zidentyfikowali, że jest to ciało poszukiwanego młodego człowieka - wyjaśnił w rozmowie z shownews.pl Maciej Rokus, szef Grupy Specjalnej Płetwonurków RP.

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
KAPIF;To ona widziała Piotra Woźniaka-Staraka jako ostatnia
Najpierw pochowała męża, a później syna. Pasmo tragedii nie ma końca, dramat Anny Woźniak-Starak

Tajemnicza pasażerka Piotra Woźniaka-Staraka

Jak zostało ustalone tuż po tragicznym wypadku, Piotr Woźniak-Starak miał przebywać w restauracji do późnych godzinnych nocnych w towarzystwie bliskich osób. Gdy spotkanie dobiegło końca, miał odesłać ochronę do domu, a następnie wypłynął w rejs w towarzystwie kelnerki Ewy. Rzekomo zaproponował jej odwiezienie do domu. Ostatecznie wieczór zakończył się makabrycznie, a kobieta miała zostać znaleziona na brzegu. Była podobno ranna i niekompletnie ubrana.

Wypadając z motorówki, Ewa bardzo mocno uderzyła się w nogę. Na szczęście uraz nie był aż tak poważny, bo mogła płynąć. Jako że jest instruktorką żeglarstwa, wiedziała, jak zachować się w wodzie, prawdopodobnie zdjęła z siebie niepotrzebne warstwy ubrań i udało jej się dopłynąć do brzegu. Była w szoku, nie wiedziała, co dokładnie się stało. Wiedziała tylko, że Piotr też wypadł i że straciła go z oczu - informował “Super Express”.

Co się dzieje z tajemniczą Ewą?

O tożsamości kobiety, która feralnego dnia miała znajdować się w towarzystwie Piotra Woźniaka-Staraka, niewiele wiadomo. Rzekomo pochodzi z Łodzi, a wakacje 2019 r. spędzała na Mazurach, gdzie dorabiała w jednej z restauracji. Po wypadku, w którym zginął znany producent, ślad po niej niemal zaginął. Usunęła konta w mediach społecznościowych, zacierając za sobą wszelkie ślady. Jak ognia unikała dziennikarzy i rozmów z nimi.

Jakiś czas temu nieśmiało zaczęła stawiać kroki, które pozwoliłyby jej powrócić do sieci. Zauważono bowiem, że kobieta powróciła na Facebooka, a na jej profilu można dostrzec zdjęcie na łodzi. Opatrzyła je krótkim i wymownym podpisem: “Żyję”.

Piotr Woźniak-Starak
KAPIF;To ona widziała Piotra Woźniaka-Staraka jako ostatnia
Agnieszka Woźniak-Starak podpisała z mężem intercyzę. Odziedziczyła po nim miliony
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak cztery lata temu została wdową. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno. Mimo podpisanej intercyzy, dziennikarka dostała po nim ogromny spadek.
Czytaj dalej
Trzecia rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Co stało się z 27-latką, która była z nim na łodzi?
Woźniak-Starak
Woźniak-Starak
Piotr Woźniak-Starak tuż przed niefortunnym wypadnięciem z łodzi, które zakończyło się jego śmiercią, przebywał na niej wraz z 27-letnią kelnerką. Kobieta nie chciała zabierać głosu w sprawie i wycofała się z mediów społecznościowych. Ewa z Łodzi, bo tylko tyle wiemy o towarzyszce ostatniego rejsu Piotra Woźniaka-Staraka jest "nieuchwytna" dla dziennikarzy po dziś dzień. W trzy lata po śmierci producenta filmowego, wciąż nie przedstawiła mediom swojej wersji wydarzeń. Piotr Woźniak-Starak zginął trzy lata temu. Co stało się z jego towarzyszką? Mijają trzy lata od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka - producenta filmowego i męża znanej prezenterki Agnieszki Woźniak-Starak. Zagadkowym zaginięciem 39-latka żyła wówczas cała Polska. Mężczyzna pływał łódką motorową po jeziorze Kisajno. Towarzyszyła mu 27-letnia kelnerka. Podczas jednego z manewrów, nie udało im się zachować równowagi i oboje wypadli przez burtę do wody. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Przybyłe na miejsce służby rozpoczęły poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Producent został odnaleziony dopiero po pięciu dniach, niestety - martwy. Kelnerka została przesłuchana przez policję, ale konsekwentnie odmawiała jakiegokolwiek kontaktu z dziennikarzami. Po jakimś czasie zniknęła nawet z mediów społecznościowych. Wielka niewiadoma O tożsamości 27-latki wiadomo niewiele. Kobieta pochodzi z Łodzi, a wakacje 2019 r. spędzała na Mazurach, gdzie dorabiała w jednej z restauracji, do których uczęszczał Piotr Woźniak-Starak wraz ze swoją małżonką. Towarzyszka biznesmena jest profesjonalną instruktorką żeglarstwa, interesowała się sportami wodnymi. Z informacji, do których dotarł "Fakt" wynika, że uwielbiała pracę w grupie, a gastronomią na Mazurach zajmowała się już od kilku lat. "Plejada" poinformowała, że jakiś czas temu kobieta wznowiła działalność w mediach społecznościowych. Na jej profilu pojawić miało się zdjęcie przedstawiające łódź, podpisane wymownie: "żyję". Artykuły polecane przez Goniec.pl:Fani oburzeni zachowaniem Michała Szpaka. „Powinien przeprosić”, chodzi o jedno zdjęciePiotr Kraśko nie wróci do „Faktów”? Złe wieści dla skompromitowanego dziennikarzaPiotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach. Tym żyła cała Polska. Dziś obchodzimy rocznicę jego śmierciŹródło: plejada.pl
Czytaj dalej