Rozrywka.Goniec.pl > Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak

Anna Woźniak-Starak
17.09.2023 15:46 Najpierw pochowała męża, a później syna. Pasmo tragedii nie ma końca, dramat Anny Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak ponad cztery lata temu zginął tragicznie w wodach jeziora Kisajno. Nagła śmierć zaledwie 39-letniego producenta filmowego była ogromnym ciosem dla członków jego rodziny. Jego matka Anna Woźniak-Starak wcześniej pochowała także męża.

Piotr Woźniak Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
20.08.2023 12:30 Tak bliscy uczcili pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. Jedna z obecnych na miejscu dziennikarek pokazała zdjęcia

Kilka dni temu minęły 4 lata od tragicznej śmierci słynnego polskiego producenta filmowego. Jak co roku, jego najbliżsi zgromadzili się w Fuledzie, by uczcić jego pamięć. Jedna z dziennikarek, która była obecna na ceremonii, pokazała kilka poruszających ujęć.

Piotr Woźniak-Starak
18.08.2023 18:54 Tak wygląda dziś grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bliscy umieścili na nim nietypowy napis

18 sierpnia mija czwarta rocznica tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zginął na mazurskim jeziorze Kisajno, pozostawiając pogrążoną w smutku żonę, Agnieszkę Woźniak-Starak oraz rodzinę i przyjaciół. Tak dzisiaj wygląda jego grób, który jest okazałym mauzoleum, znajdującym się na warszawskich Powązkach.

Piotr Woźniak-Starak
18.08.2023 17:34 Tak wyglądały ostatnie chwile Piotra Woźniaka-Staraka. Tą tragedią żyła niemal cała Polska

Piotr Woźniak-Starak zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia, na jeziorze Kisajno. Dziś wypada czwarta rocznica tragicznej śmierci milionera, która wstrząsnęła niemal całym krajem. Co się wtedy wydarzyło? Tak wyglądały jego ostatnie chwile życia. 

Piotr Woźniak-Starak
18.08.2023 14:19 Piotr Woźniak-Starak wyruszył w rejs z kelnerką i już z niego nie wrócił. Co się z nią dzieje?

Dziś mija czwarta rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyzna zginął tragicznie podczas rejsu na jeziorze Kisajno w towarzystwie kelnerki Ewy. To właśnie ona ostatnia widziała go żywego. Co teraz się z nią dzieje?

Piotr Woźniak-Starak
18.08.2023 13:19 Czwarta rocznica tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jego grób robi wrażenie

18 sierpnia 2023 roku mijają cztery lata od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął na jeziorze Kisajno. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak spoczął na warszawskich Powązkach w mauzoleum, które jest naprawdę okazałe i pięknie zdobione. 

agnieszka woźniak-starak sebastian karpiel-bułecka
14.01.2023 14:41 Sebastian Karpiel-Bułecka chce spłacić dług wobec Staraków. Podekscytowana Agnieszka Woźniak-Starak aż zaciera ręce

Sebastian Karpiel-Bułecka przyjaźnił się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Ich żony, Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak-Starak, również przypadły sobie do gustu. Wspólnie tworzyli zgraną paczkę, jednak po śmierci milionera przebojowy kwartet na jakiś czas się rozpadł. Góral nie zapomniał jednak o obietnicy złożonej przyjacielowi. Ku uciesze blondwłosej prezenterki teraz postanowił ją spełnić.

Jolanta Kwaśniewska źle wspomina wizytę w Smoleńsku
20.08.2022 19:07 Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski oddali hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski oddali hołd zmarłemu przed trzema laty Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Wraz z przyjaciółmi producenta 18 sierpnia wypłynęli w pamiątkowy rejs motorówką po jeziorze Kisajno. Niewiele osób wiedziało, co łączyło nieżyjącego już męża Agnieszki Woźniak-Starak i byłą parę prezydencką.Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku. Producent filmowy wypadł z motorówki, którą po jeziorze Kisajno płynął wraz ze znajomą. Jego ciało odnaleziono po dwóch dniach intensywnych poszukiwań. Początkowo został pochowany w ukochanej Fuledzie, gdzie wciąż stoi symboliczny nagrobek. Obecnie szczątki celebryty spoczywają w pięknym grobowcu na Starych Powązkach w Warszawie.

Agnieszka Woźniak-Starak
19.08.2022 10:35 Agnieszka Woźniak-Starak uczciła trzecią rocznicę śmierci męża w wyjątkowy sposób. Piękny hołd dziennikarki

18 sierpnia 2022 roku miała miejsce 3 rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. To z pewnością nie jest łatwy dzień dla Agnieszki Woźniak-Starak, która postanowiła oddać mężowi hołd w wyjątkowy sposób. Towarzyszyli jej przyjaciele.

Woźniak-Starak
18.08.2022 22:59 Trzecia rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Co stało się z 27-latką, która była z nim na łodzi?

Piotr Woźniak-Starak tuż przed niefortunnym wypadnięciem z łodzi, które zakończyło się jego śmiercią, przebywał na niej wraz z 27-letnią kelnerką. Kobieta nie chciała zabierać głosu w sprawie i wycofała się z mediów społecznościowych. Ewa z Łodzi, bo tylko tyle wiemy o towarzyszce ostatniego rejsu Piotra Woźniaka-Staraka jest "nieuchwytna" dla dziennikarzy po dziś dzień. W trzy lata po śmierci producenta filmowego, wciąż nie przedstawiła mediom swojej wersji wydarzeń. Piotr Woźniak-Starak zginął trzy lata temu. Co stało się z jego towarzyszką? Mijają trzy lata od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka - producenta filmowego i męża znanej prezenterki Agnieszki Woźniak-Starak. Zagadkowym zaginięciem 39-latka żyła wówczas cała Polska. Mężczyzna pływał łódką motorową po jeziorze Kisajno. Towarzyszyła mu 27-letnia kelnerka. Podczas jednego z manewrów, nie udało im się zachować równowagi i oboje wypadli przez burtę do wody. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Przybyłe na miejsce służby rozpoczęły poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Producent został odnaleziony dopiero po pięciu dniach, niestety - martwy. Kelnerka została przesłuchana przez policję, ale konsekwentnie odmawiała jakiegokolwiek kontaktu z dziennikarzami. Po jakimś czasie zniknęła nawet z mediów społecznościowych. Wielka niewiadoma O tożsamości 27-latki wiadomo niewiele. Kobieta pochodzi z Łodzi, a wakacje 2019 r. spędzała na Mazurach, gdzie dorabiała w jednej z restauracji, do których uczęszczał Piotr Woźniak-Starak wraz ze swoją małżonką. Towarzyszka biznesmena jest profesjonalną instruktorką żeglarstwa, interesowała się sportami wodnymi. Z informacji, do których dotarł "Fakt" wynika, że uwielbiała pracę w grupie, a gastronomią na Mazurach zajmowała się już od kilku lat. "Plejada" poinformowała, że jakiś czas temu kobieta wznowiła działalność w mediach społecznościowych. Na jej profilu pojawić miało się zdjęcie przedstawiające łódź, podpisane wymownie: "żyję". Artykuły polecane przez Goniec.pl:Fani oburzeni zachowaniem Michała Szpaka. „Powinien przeprosić”, chodzi o jedno zdjęciePiotr Kraśko nie wróci do „Faktów”? Złe wieści dla skompromitowanego dziennikarzaPiotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach. Tym żyła cała Polska. Dziś obchodzimy rocznicę jego śmierciŹródło: plejada.pl

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
18.08.2022 14:09 Piotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach. Tym żyła cała Polska. Dziś obchodzimy rocznicę jego śmierci

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską, ponieważ przez pięć dni trwały poszukiwania jego ciała na jeziorze Kisajno, gdzie w okolicznej Fuledzie znajduje się rodzinna posiadłość Staraków. W związku z rocznicą śmierci Piotra Woźniaka-Staraka przypominamy jego historię.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
26.10.2021 12:00 Widok grobu Piotra Woźniak-Staraka na chwilę przed Wszystkimi Świętymi

Bliscy Piotra Woźniaka-Staraka ukończyli budowę okazałego mauzoleum, które stanęło na warszawskich Powązkach w miejscu symbolicznego gromu tragicznie zmarłego producenta filmowego. Widok zaprojektowanego we Włoszech grobowca zapiera dech w piersiach, a tuż przed dniem Wszystkich Świętych pojawiła się na nim również oszałamiająca dekoracja.Piotr Woźniak-Starak zginął w sierpniu 2019 roku w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Poszukiwania ciała producenta trwały kilka dni, a jego szczątki ostatecznie zostały złożone w grobie na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie na Mazurach. Symboliczny grób powstał również na Starych Powązkach w Warszawie, jednak jeszcze do niedawna znajdował się tam tylko zwykły kamień z imieniem i nazwiskiem zmarłego producenta.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
03.07.2021 15:42 Zakończono remont grobowca Piotra Woźniaka-Staraka. Nad stanem obiektu czuwali włoscy fachowcy

Prace remontowe nad nowym miejscem spoczynku Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach dobiegły końca. Tragicznie zmarły producent spocznie w okazałym mauzoleum, stworzonym przez fachowców z Włoch. Portal Pudelek opublikował zdjęcia grobu.Sprawa pochówku Piotra Woźniaka-Staraka niemal od chwili śmierci budziła ogromne kontrowersje. Pierwotnie producent, który utonął w jeziorze Kisajno, spoczął na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie.