Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Anna Bardowska z "Rolnika" o ROZWODZIE. "Wyprowadziłam się"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.03.2024 11:13

Anna Bardowska z "Rolnika" o ROZWODZIE. "Wyprowadziłam się"

Anna Bardowska
Instagram @ania.bardowska/AKPA;Anna Bardowska z "Rolnika" zaskoczyła słowami o ROZWODZIE.

Anna Bardowska zyskała popularność dzięki udziałowi w “Rolnik szuka żony”. Swoją rozpoznawalność postanowiła przełożyć na prężne działania w sieci, gdzie relacjonuje swoje wiejskie życie u boku męża oraz dzieci. Tym razem uczestniczka show wypowiedziała się na temat rozwodu

Anna Bardowska zyskała rozpoznawalność dzięki "Rolnik szuka żony"

Anna Bardowska zasłynęła dzięki uczestnictwie w “Rolnik szuka żony”. Pojawiła się w drugiej edycji show, gdzie próbowała zdobyć serce Grzegorza. Ostatecznie udało się jej osiągnąć swój cel i gospodarz już podczas trwania programu okazał jej swoje zainteresowanie. Zaczęli spotykać się, a ich relacja znacznie przyspieszyła - wzięli ślub, a także doczekali się narodzin dwójki dzieci: Syna Jana oraz córki Liwii. 

Anna Bardowska ewidentnie spełnia się w nowej roli - mamy, żony, a także gospodyni. Z nieukrywaną radością opowiada internautom o tym, co u niej słychać, czym się zajmuje i jak wygląda jej codzienne życie na wsi. Kobieta w pewnym momencie skupiła się na relacjonowaniu budowy oraz urządzania ich wymarzonego rodzinnego gniazdka.

Pamiętacie Agatę z "Rolnika"? Dziś wygląda zupełnie inaczej

Anna Bardowska otworzyła się na temat rozwodu

Anna Bardowska z ogromną chęcią utrzymuje kontakt ze swoimi obserwatorami - jej konto ogląda ponad 300 tysięcy internautów. Dzieli się z nimi swoimi radościami, ale także smutkami. Jakiś czas temu zdradziła, że brali udział w zdarzeniu drogowym, do którego doszło z winy innego kierującego pojazdem. Okazało się, że w momencie, gdy stali w korku, w tył ich samochodu wjechał inny samochód. 

Ja jeszcze dzisiaj wróciłam do szpitala, bo wczoraj to chyba byłam w szoku, żeby zająć się dziećmi. Dzieci były zabrane przez dwa pogotowia, a ja nic nie czułam, że mnie cokolwiek boli i dzisiaj poczułam ból. Ale, jak widzicie, jesteśmy w domu - wyjaśniła wówczas kobieta.

Nie tylko o tym przykrym wydarzeniu opowiedziała swoim obserwatorom. Jakiś czas temu Anna Bardowska otworzyła się również na temat rozwodów. Wyjawiła, że bardzo dobrze wie, co to znaczy, bowiem przed laty jej rodzice również postanowili się rozwieść. Żona rolnika postanowiła wrócić pamięcią do tamtego czasu, gdy jedna z internautek zapytała ją, gdzie zamieszkała po ich rozstaniu.

Po rozwodzie rodziców wyprowadziłam się do Wrocławia, miałam 19 lat - wyjaśniła Anna Bardowska.

Anna Bardowska
fot. Instagram @ania.bardzowska;Anna Bardowska z "Rolnika" zaskoczyła słowami o ROZWODZIE.

Anna Bardowska wyjawiła prawdę na temat małżeństwa z Grzegorzem

Podczas instagramowej sesji Q&A, gdy odpowiadała na pytania internautów, wspomniała również o Grzegorzu, którego poznała dzięki udziałowi w “Rolnik szuka żony”. Wzięli ślub, zostali rodzicami dwójki dzieci, a także wybudowali wymarzony dom. 

Jeden z użytkowników sieci był ciekawy, ile kobieta jest już ze swoim ukochanym. Anna Bardowska postanowiła wyjawić mały szczegół dotyczący ich relacji. Wspomniała o zbliżającej się wielkimi krokami rocznicy.

W kwietniu będziemy obchodzić 8. rocznicę ślubu - napisała żona rolnika.

Anna Bardowska
fot. Instagram @ania.bardzowska;Anna Bardowska z "Rolnika" zaskoczyła słowami o ROZWODZIE.