Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Pamiętacie Agatę z "Rolnika"? Dziś wygląda zupełnie inaczej
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.02.2024 16:34

Pamiętacie Agatę z "Rolnika"? Dziś wygląda zupełnie inaczej

Rolnik szuka żony
Pamiętacie Agatę z "Rolnika"? Dziś wygląda zupełnie inaczej. Fot. kadr z programu Rolnik szuka żony, prod. TVP, wyd. 2019 r., TVP VOD

Agata w 5. sezonie "Rolnik szuka żony" dała się poznać jako sympatyczna i marząca o wielkiej miłości szatynka, której znakiem firmowym były okulary i usta w kolorze krwistej czerwieni. Po tym wizerunku nie ma już śladu. Aktualnie gwiazda randkowego show wygląda zupełnie inaczej. Fani zdążyli już ocenić przemianę, podczas której nie obeszło się bez użycia botoksu.

"Rolnik szuka żony" 5. Agata po programie miała złamane serce

Agata Rusak została zaproszona do "Rolnik szuka żony" jako jedna z trzech kandydatek walczących o to, by zaskarbić sobie serce Łukasza Sędrowskiego. Jej relacja z rolnikiem przed kamerami układała się nadzwyczaj pomyślnie. W poznawaniu kontrowersyjnego bohatera szło jej o wiele lepiej niż pozostałym uczestniczkom.

W finałowym odcinku show TVP pod okiem wzruszonej Marty Manowską doszło do zaręczyn nowo poznanej pary. Gorliwy randkowy trud okazał się jednak daremny, choć sama zainteresowana uświadomiła sobie dopiero po czasie. Zamiast planowanego ślubu, doszło do rozstania. Jak potoczyły się jej dalsze losy?

Agata Rolnik szuka żony
Pamiętacie Agatę z "Rolnika"? Dziś wygląda zupełnie inaczej. Fot. kadr z programu Rolnik szuka żony, prod. TVP, wyd. 2019 r., TVP VOD
"Chłopaki do wzięcia": jak zmienił się Grabarz? Mamy zdjęcia

Co stało się z Agatą z 5. edycji "Rolnik szuka żony"?

Agata zdołała szybko otrząsnąć się po tym, jak Łukasz złamał jej serce. Niestety, w sieci trudno było szukać wieści o jej nowych matrymonialnych przygodach. Zamiast kolejnymi znajomościami, bohaterka dzieliła się w sieci kadrami ze swojego samotnego życia.

Fani, którzy zaczęli śledzić jej poczynania w mediach społecznościowych, mogli zobaczyć jak morsuje, aktywnie udziela się w rozmaitych akcjach charytatywnych (np. “Święty Mikołaj dla seniora” i walczy z uciążliwą chorobą, endometriozą. Zapewne byli mocno zaskoczeni, gdy nagle, mimo kłód, jakie rzucał przed nią los, dowiedzieli się o udanej metamorfozie, jaką przeszła. Jak dziś wygląda?

"Rolnik szuka żony" 5. Agata przeszła metamorfozę

Agata z "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na poważną zmianę wizerunku. Zrezygnowała z dużych okularów i mocnego makijażu, który dodawał jej lat oraz niemodnej od kilku sezonów grzywki na całe czoło i lekko falowanych włosów.

Zamiast tego niegdysiejsza gwiazda show TVP przeszła zabieg na włosy z użyciem botoksu, a oprócz tego zmieniła fryzurę. Dziś może pochwalić się długimi, prostymi włosami i lekką grzywką zaczesaną na bok. Jedyną stałą okazał się kolor włosów - pozostała wierna odcieniowi kasztanowemu. Trzeba przyznać, że prezentuje się korzystnie, co nie uszło uwadze internautów. 

Miałam robiony botoks dlatego są wyprostowane ale czyż ja nie jestem stworzona do prostych włosów? Co sądzicie? - nieco kokieteryjnie spytała na Instagramie.

Pula komplementów zaczęła sypać się jak z rękawa, a autorka mogła z przyjemnością zapoznać się z synonimami słowa piękna, jakie kierowali w jej stronę obserwujący.

  • Przepięknie wyglądasz.
  • Proste jest ekstra. Cudo.
  • Super efekt, wspaniała fryzura.
  • Sztos metamorfoza - czytamy.

Podzielacie entuzjazm i też podoba wam się Agata z "Rolnik szuka żony" w odświeżonym wydaniu?