Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ona zastąpi Manowską w "Rolniku"?! Widzowie znają to nazwisko
Maja Szewczak
Maja Szewczak 21.02.2024 20:08

Ona zastąpi Manowską w "Rolniku"?! Widzowie znają to nazwisko

"Rolnik szuka żony" bez Marty Manowskiej?
fot.AKPA

“Rolnik szuka żony” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych, który już od pierwszego sezonu ceniony jest przez widzów, czekających z niecierpliwością na kolejne odcinki. Od zawsze w roli prowadzącej sprawdza się Marta Manowska, która została pokochana przez fanów i idealnie wpasowuje się w klimat produkcji. Mimo wszystko już raz ponoć planowali ją zastąpić. 

"Rolnik szuka żony" zyskał sympatię wielu widzów

Rolnik szuka żony” to program, który od pierwszej edycji cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Emitowany jest od 2014 roku i do tej pory nakręcono już siedem sezonów. Zgodnie z założeniami produkcji, rolnik rozpoczyna poszukiwania wymarzonej partnerki. Każdy z uczestników pokazuje przy tym swoją pracę i obowiązki podczas życia na wsi. Przez wiele edycji przeciągnęło się już sporo osób, które znalazły swoją miłość życia. 

Pierwsza edycja programu przyciągnęła dużą ilość widzów, co sprawiło, że produkcja stawała się coraz bardziej popularna. Co ciekawe w 2015 roku “Rolnik szuka żony” zdobył Telekamery “Tele Tygodnia” w kategorii “Program rozrywkowy”.

Jerzy Stuhr zaskoczył wszystkich. To koniec pewnej epoki

Marta Manowska jako prowadząca "Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony” prowadzi Marta Manowska, która idealnie się sprawdza w tej roli i świetnie dogaduje się z każdym uczestnikiem. Jest ceniona wśród telewidzów za swoją wrażliwość i zrozumienie. Na co dzień kobieta jest dziennikarką, aktorką oraz podróżniczką. Co ciekawe, swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w programach takich jak “Lubię to!”, czy “Bitwa na głosy”. Zanim otrzymała propozycję prowadzenia programu o rolnikach, prowadziła castingi do “Ugotowanych”. 

Wielki sukces produkcji “Rolnik szuka żony” zapewnił dziennikarce ogromną popularność oraz status gwiazdy. W 2019 roku została nawet gospodynią “Sanatorium miłości” oraz “The Voice Senior”, co również jest dużym osiągnięciem. 

Czy Marta Manowska zostanie zastąpiona?

Produkcja programu “Rolnik szuka żony” poszerzyła casting również o rolniczki, które będą mogły znaleźć swojego partnera na całe życie. Jak się okazuje, jedna z uczestniczek Kamila Boś miała dość duże szanse, by zastąpić Manowską w roli prowadzącej. Kobieta wydawała się idealną kandydatką, gdyż znała życie w gospodarstwie lepiej niż inni. Jednak szybko stało się oczywiste, że są to tylko plany bez większej przyszłości. 

TVP zdawała sobie  sprawę z tego, że Marta Manowska jest bardzo lubianą prezenterką i ostatecznie nie zrealizowała tego pomysłu, który pojawił się jakieś dwa lata temu - poinformował informator portalu Świat Gwiazd.

Wygląda na to, że pomimo wielu lat na planie “Rolnika”, Marta Manowska nadal może być spokojna o swoją posadę. Jeśli w przyszłości stacja postanowi nieco odświeżyć format, to ma już na jej miejsce doskonałe zastępstwo. Nie byłoby to dla nikogo ogromnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę ostatnie rewolucje w Telewizji Polskiej. Czy Kamila Boś będzie miała jeszcze swoją szansę?

fot.KAPIF

Źródło: Świat Gwiazd