Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nerwowy rozwód Opozdy i Królikowskiego. Wiadomo, kto złożył pozew
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.02.2024 09:40

Nerwowy rozwód Opozdy i Królikowskiego. Wiadomo, kto złożył pozew

Antek Królikowski Joanna Opozda
Nerwowy rozwód Opozdy i Królikowskiego. Fot. KAPiF, AKPA, canva

20 lutego 2024 roku odbyła się rozprawa rozwodowa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. W trakcie sądowej batalii miało dojść do scysji pomiędzy celebrytami. Na światło dzienne wyszło nie tylko to, kogo jedna ze zwaśnionych stron powołała na świadka, ale także, kto złożył pozew. Taki obrót spraw może zadziwić.

Antek Królikowski i Joanna Opozda stanęli przed sądem

Antek Królikowski i Joanna Opozda niegdyś jawili się jako bajeczni narzeczeni, jednak ich sielanka nie trwała długo. Teraz nie kojarzą się fanom z miłością, a z trwającym pomiędzy nimi konfliktem. Jego kolejną odsłoną była pierwsza rozprawa rozwodowa, która rozpoczęła się punktualnie o godzinie 9:00 w warszawskim Sądzie Okręgowym. Strony były obecne on-line.

Nie da się ukryć, że gwiazdy, które w sierpniu 2021 roku wzięli ślub i przyrzekali sobie wierność i uczciwość małżeńską, chcą jak najszybciej zerwać wiążące ich prawne więzy. Kto ma im w tym pomóc?

Antek Królikowski Joanna Opozda
Nerwowy rozwód Opozdy i Królikowskiego. .Fot. KAPiF
Była dziewczyna Królikowskiego ma 13-letnią córkę! Jest piękna

Rozprawa Królikowskiego i Opozdy. Aktorka powołała zaskakującego świadka

Joanna Opozda i Antek Królikowski sumiennie przygotowali się do konfrontacji przed wokandą. Urażona aktorka postanowiła zeznawać nie tylko sama, bo o pomoc poprosiła swoją znajomą. Dla wielu może być to zaskoczeniem, ale w sprawie głos zabrała była małżonka Liroya. Związek z muzykiem zakończyła w niezbyt przyjemnych okolicznościach.

Joanna Krochmalska, która zarzucała raperowi agresywne zachowania, mogła, według internautów, zawrzeć sojusz z młodszą artystką i zeznawać na niekorzyść gwiazdora z filmu pt. "Pętla".

Joanna Opozda
Nerwowy rozwód Opozdy i Królikowskiego. .Fot. KAPiF

Rozwód Królikowskiego i Opozdy. Wiadomo, kto złożył pozew

Joanna Opozda i Antek Królikowski podczas rozprawy sądowej najwyraźniej mieli dużo do powiedzenia. Nie tylko ich zeznania, ale także innych świadków sprawiły, że nie do końca umieli zapanować nad swoimi emocjami. Jak donosi Fakt, zza drzwi trwającej rozprawy można było usłyszeć ich wzburzone głosy. 

Niestety, byłym zakochanym nie udało im się dojść do porozumienia, a najprawdopodobniej jedynie zaostrzyć trwający między nimi konflikt polegający na wyciąganiu spraw, o których każde z nich nie chciałoby już pamiętać.

Wskutek tych zażartych dyskusji, jakie miały miejsce przed obliczem sądu, wymiar sprawiedliwości nie zdołał wydać wyroku. Termin kolejnej rozprawy wyznaczono na czerwiec. W rozmowie z tabloidem prawnik aktora nie pozostawił nadziei, że wyczekiwanego rozwodu nie uda się uzyskać relatywnie szybko. To właśnie on na prośbę Antka Królikowskiego złożył pozew.

Antek Królikowski
Nerwowy rozwód Opozdy i Królikowskiego. .Fot. KAPiF

Źródło: Fakt