Rozrywka.Goniec.pl > Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antoni Królikowski
21.05.2024 11:03 Antek Królikowski ma powody do radości. Sąd zmienił wyrok w głośnej sprawie

W ostatnich latach Antoni Królikowski nie ma dobrej prasy. Bardziej niż z sukcesami zawodowymi, kojarzony jest z kolejnymi aferami. Tym razem jednak popularny aktor ma powody do zadowolenia. Sąd niespodziewanie zmienił wyrok w jego sprawie. 

Joanna Opozda
09.03.2024 13:52 Opozda o wstrząsających kulisach związku. "To by się skończyło tragicznie"

Joanna Opozda zdecydowała się na zabranie głosu w sprawie niedawno udzielonego wywiadu przez Antoniego Królikowskiego. Aktorka postanowiła wystosować specjalne oświadczenie, przesycone emocjami, odpychając przy tym zarzuty kierowane ze strony ojca jej syna.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski
08.03.2024 16:42 Opozda rozgryzła Królikowskiego? Próbował przechytrzyć komornika!?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub w 2021 roku, jednak po kilku miesiącach doszło do ich rozstania. Formalnie cały czas są małżeństwem, jednak w ostatnich miesiącach media nie milkną na temat ich nieporozumień i konfliktów. Ostatnio głośno zrobiło się na temat alimentów zasądzonych na ich syna. Aktorka sugeruje, że ojciec chłopca znalazł sposób, by nie łożyć na jego utrzymanie?

Paweł i Antoni Królikowscy
28.02.2024 15:51 Królikowski miał nieślubnego syna. Antek zdradził, co u niego

Jakiś czasu światło dzienne ujrzała informacja dotycząca nieślubnego syna Pawła Królikowskiego. O istnieniu mężczyzny miała wiedzieć nie tylko żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, ale także dzieci aktorskiej pary. A co o przyrodnim bracie mówi Antoni Królikowski?

Antek Królikowski Joanna Opozda
21.02.2024 09:40 Nerwowy rozwód Opozdy i Królikowskiego. Wiadomo, kto złożył pozew

20 lutego 2024 roku odbyła się rozprawa rozwodowa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. W trakcie sądowej batalii miało dojść do scysji pomiędzy celebrytami. Na światło dzienne wyszło nie tylko to, kogo jedna ze zwaśnionych stron powołała na świadka, ale także, kto złożył pozew. Taki obrót spraw może zadziwić.

Była dziewczyna Królikowskiego ma 13-letnią córkę!
08.02.2024 22:00 Była dziewczyna Królikowskiego ma 13-letnią córkę! Jest piękna

Antek Królikowski złamał już nie jedno serce. Na swojej liście ma sporą ilość byłych dziewczyn. Jedna z nich to właśnie Laura Breszka, która dziś znakomicie sobie radzi bez byłego partnera i wydaje się być szczęśliwa. Co więcej, ma córkę, którą zabiera na różne wydarzenia i eventy. Niedawno pojawiła się na premierze filmu “Priscilli” ,również w jej towarzystwie. Nie do wiary, jaka piękna jest 13-latka. Podobna do mamy?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski
29.12.2023 12:54 Joanna Opozda zagrała w nowym serialu. Aktorka postanowiła dopiec Antkowi Królikowskiemu. "Pamiętajcie panowie"

Na “Netflixie” pojawiła się produkcja, w której miała okazję zagrać Joanna Opozda. Przy okazji pokazała fragment serialu i wykorzystując jego fabułę, wbiła szpilę Antoniemu Królikowskiemu. Aktorka wspomniała o zdradzie.

KAPIF
23.11.2023 14:02 Ruszył proces Antoniego Królikowskiego. Grozi mu nawet do dwóch lat więzienia

Antoni Królikowski pochodzi z rodziny z aktorskimi tradycjami, ale głośniej jest o nim za sprawą konfliktów z prawem i bujnego życia uczuciowego. Syn Pawła Królikowskiego nigdy nie uchodził za wzór do naśladowania, a niedawno odbyła się rozprawa w związku z jednym z jego licznych wyskoków.

Dariusz Opozda i Antoni Królikowski
10.11.2023 12:52 Ojciec Joanny Opozdy strzelał w kierunku zięcia. Teraz złożył Antoniemu Królikowskiemu propozycję

Choć Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie są ze sobą już od pewnego czasu, to ich związek do dziś uchodzi za jeden z najbardziej burzliwych w historii polskiego show-biznesu. Duża w tym "zasługa" awantury, do której doszło 8 stycznia 2022 roku, gdy wciąż jeszcze zakochani "odwiedzili" ojca aktorka.

Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Joanna Opozda
03.10.2023 16:02 Małgorzata Ostrowska-Królikowska poszła do sądu?! Ma chodzić o syna Antka i Joanny. Co tam się wyprawia?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od miesięcy obserwuje medialną batalię pomiędzy synem Antonim Królikowskim a synową, Joanną Opozdą. Najnowsze wieści sugerują, że sama postanowiła zacząć działać, aby unormować sytuację w rodzinie. Co zrobiła?

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
23.09.2023 17:20 Zwrot akcji w sporze Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Ujawniła decyzję sądu

Od wielu miesięcy Joanna Opozda i Antoni Królikowski toczą między sobą głośny medialny spór. Chodzi o sprawę alimentów na rzecz ich synka, których zdaniem modelki aktor nie chce płacić. Okazuje się, że w konflikcie między nimi wydarzył się nieoczekiwany zwrot akcji. O czym tym razem poinformowała w mediach społecznościowych aktorka? 

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
21.09.2023 17:53 Antoni Królikowski się nie podniesie. Dosadne nagranie Joanny Opozdy obiega sieć lotem błyskawicy

Joanna Opozda i Antoni Królikowski od dłuższego czasu toczą głośny medialny spór. Aktorka coraz częściej dosadnie daje znać byłemu partnerowi, że kończy jej się cierpliwość. Tym razem udostępniła nagranie, które zdaje się sugerować, że (jeszcze) mąż gwiazdy nie interesuje się dzieckiem.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
20.09.2023 22:52 Małgorzata Ostrowska-Królikowska będzie płaciła alimenty za syna? Prawniczka odpowiada

Nie cichnie sprawa domniemanego niepłacenia alimentów przez Antoniego Królikowskiego na rzecz syna. Joanna Opozda nagłośniła sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych, wywołując liczne reakcje. Czy sąd może zobowiązać matkę aktora do płacenia alimentów za syna? Prawniczka rozwiewa wszelkie wątpliwości.  

Joanna Opozda i Antoni Królikowski
20.09.2023 08:42 Antoni Królikowski uderza w Joannę Opozdę i jej matkę. "Kłamie od początku w wielu kwestiach"

Od dłuższego czasu media donoszą o batalii, którą prowadzą Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Wszystko toczy się wokół, jak twierdzi aktorka, zaległych alimentów. Syn Pawła Królikowskiego zamieścił na swoim InstaStrory obszerne oświadczenie, którym próbował bronić się przed publicznymi zarzutami, które kieruje w jego stronę żona. Przy okazji zaatakował jej matkę, Małgorzatę Opozdę.

Królikowski Opozda
19.09.2023 22:38 Antek Królikowski znów wyciąga brudy i atakuje Joannę Opozdę. Poszło o pieniądze na dziecko

Joanna Opozda zarzuciła ostatnio ojcu swojego dziecka, że ten uchyla się od płacenia alimentów. Teraz Antek Królikowski postanowił odnieść się do tych oskarżeń. Aktor pokazał wyciągi bankowe i dowody przelewów na konto byłej partnerki.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
15.09.2023 12:29 Antoni Królikowski nadal nie płaci alimentów? Joanna Opozda oskarża byłego męża

Joanna Opozda w najnowszym Instastory poinformowała fanów, jak przedstawia się sprawa płacenia alimentów przez jej byłego męża, Antoniego Królikowskiego. Okazuje się, że aktor nadal uchyla się od swojego obowiązku, a komornik nie może ściągnąć z niego pieniędzy. Według najnowszych doniesień wraz z Izabelą, z którą zdradził byłą partnerkę, gdy ta była w ciąży, miał założyć działalność gospodarczą, a wcześniej przelać środki na litewskie konto. 

Antoni Królikowski
26.08.2023 11:40 Znany aktor, Antoni K. stanie przed sądem. Grozi mu więzienie

Antoni K. ma ogromne problemy, a ich finał znajdzie się w sądzie. Artysta został bowiem oskarżony o prowadzenie pojazdu będąc pod wpływem marihuany. Mogą mu grozić nawet 2 lata więzienia i zakaz prowadzenia samochodu. Jak udało się dowiedzieć Polskiej Agencji Prasowej, proces aktora ma ruszyć już 5 października.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
25.08.2023 20:14 Prześliczna Joanna Opozda pręży się w bikini. Królikowski może tylko żałować

Jakiś czas temu o Joannie Opoździe było w mediach bardzo głośno. Na co dzień jest samotną mamą dla małego Vincenta, którego ojcem jest Antoni Królikowski. Ostatnio aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, które zachwyciły internautów. 

Antoni i Paweł Królikowscy
05.08.2023 11:19 Antoni Królikowski w końcu zabrał głos ws. przyrodniego brata. Padły zaskakujące słowa

Sprawa nieślubnego syna Pawła Królikowskiego jest ostatnio jedną z bardziej gorących w show-biznesowym świecie. Po tym, jak okazało się, że zmarły aktor ma dziecko, które jest owocem romansu, głos zabierają kolejne osoby, od lat znające tajemnicę rodziny.  Co ciekawe, jej najbardziej kontrowersyjny przedstawiciel, Antoni Królikowski, tym razem zarzeka się, że będzie milczał. Sęk w tym, że już w pierwszym wywiadzie złamał swoje zapewnienie i wymownie skomentował aferę.

Antoni Królikowski
22.07.2023 11:50 Antoni K. stanie przed sądem. Prokuratura postawiła mu zarzuty

Znany aktor Antoni K. ma ostatnio duże problemy – co rusz pojawiają się w mediach nowe informacje w sprawie. Teraz dochodzą kolejne zarzuty, bowiem prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko popularnemu artyście. Odpowie on za uchylanie się od płacenia alimentów na rzecz swojego syna oraz żony. Chodzi o niebagatelne kwoty – aktor nie zapłacił swoim bliskim aż kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Antoni Królikowski
13.07.2023 10:08 Antoni Królikowski pochwalił się nową pracą. W sieci zawrzało

Antoni Królikowski ma za sobą trudny czas. Niedawno udzielił wywiadu, w którym opowiadał, że jest zmuszony sprzedać dom, by mieć pieniądze na zapłatę zaległych, a także przyszłych alimentów. Teraz okazuje się, że ma nową pracę i znów stanął na scenie ramię w ramię z innymi gwiazdami. Dodatkowo reklamował film, w którym miał przyjemność zagrać. W sieci zawrzało, a to wszystko za sprawą tytułu produkcji i życia osobistego aktora.

Julia Wieniawa, Joanna Opozda, Antek Królikowski
09.07.2023 12:24 Joanna Opozda i Julia Wieniawa połączyły siły. Antkowi Królikowskiemu pójdzie w pięty?

Joanna Opozda wciąż jest żoną Antka Królikowskiego, jednak miłość łączy ich tylko na papierze. Czy była partnerka aktora szykuje przeciwko niemu kolejny oręż? Zdjęcia z pewnej imprezy wyraźnie na to wskazują, jednak Antek Królikowski nie zamierzał biernie się im przyglądać.

Antoni Królikowski  Joanna Opozda
28.06.2023 09:51 Antoni Królikowski sprzeda dom, by móc zapłacić zaległe alimenty?

Joanna Opozda chętnie komentuje poczynania swojego jeszcze obecnego męża, Antoniego Królikowskiego. Niejednokrotnie wypominała mu brak zainteresowania synem i niepłacenie alimentów. Aktor, podczas rozmowy z “Super Expressem”, postanowił zdradzić, jak to wygląda z jego perspektywy.

Antek Królikowski z Izą
21.06.2023 20:06 Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie wytrzymała. Wezwała do siebie kochankę syna

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ma łatwego życia z synem Antonim, który sprawia wrażenie, jakby całymi dniami zastanawiał się, w jaki nowy sposób może zaszkodzić swojej karierze, wizerunkowi i nazwisku zmarłego ojca. Aktorka jakiś czas temu zdystansowała się od wszelkich afer z udziałem Antoniego Królikowskiego, ale teraz postanowiła zareagować. O co chodzi?

Joanna Opozda Antoni Królikowski
14.06.2023 13:49 Fatalne informacje o rozwodzie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Zaczęli już teraz układać sobie życie

Joanna Opozda i Antoni Królikowski już od ponad roku czekają na wyznaczenie terminu ich sprawy rozwodowej. Niestety, wychodzi na to, że szybko to nie nastąpi, dlatego postanowili nie marnować czasu i zacząć układać sobie życie z kimś nowym. 

Joanna Opozda Antoni Królikowski
11.06.2023 17:50 Joanna Opozda przyłapana z 10 lat młodszym przystojniakiem. Antek Królikowski może pozazdrościć

Joanna Opozda ponad rok temu rozstała się z Antonim Królikowskim. Sielanka zakończyła się tuż po ślubie. Aktor miał zdradzić ciężarną żonę z sąsiadką, co spotkało się z ogromną krytyką opinii publicznej. Od tej pory małżonkowie toczą publiczną wojnę, a syn Pawła Królikowskiego lansuje się u boku prawniczki Izabeli. Okazuje się, że serce ślicznej aktorki również jest już zajęte. Mężczyzna, z którym kilka dni temu wybrała się na randkę, jest od niej o dekadę młodszy.

Joanna Opozda
09.06.2023 14:58 Joanna Opozda została oszukana przez fachowców. "Płakałam kilka godzin"

Joanna Opozda wykańcza właśnie swoje nowe mieszkanie. Ostatnio spotkała ją ogromnie nieprzyjemna sytuacja związana z fachowcami. Została bowiem oszukana przez osobę, która miała jej remontować mieszkanie. Aktorka zwróciła się przede wszystkim do kobiet, by ostrzec je przed podobnymi zdarzeniami.

Antek
31.05.2023 13:09 Antek K. ma poważne kłopoty. Do sądu trafił akt oskarżenia, grozi mu więzienie

Antek K. wpadł w poważne tarapaty. Według najnowszych informacji, 30 maja do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko aktorowi, dotyczący prowadzenia pojazdu pod wpływem środka odurzającego. Grożą mu nawet 2 lata więzienia.