Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Opozda i Julia Wieniawa połączyły siły. Antkowi Królikowskiemu pójdzie w pięty?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 09.07.2023 12:24

Joanna Opozda i Julia Wieniawa połączyły siły. Antkowi Królikowskiemu pójdzie w pięty?

Julia Wieniawa, Joanna Opozda, Antek Królikowski
Instagram @asiaopozda @antekkrolikowski

Joanna Opozda wciąż jest żoną Antka Królikowskiego, jednak miłość łączy ich tylko na papierze. Czy była partnerka aktora szykuje przeciwko niemu kolejny oręż? Zdjęcia z pewnej imprezy wyraźnie na to wskazują, jednak Antek Królikowski nie zamierzał biernie się im przyglądać.

Joanna Opozda świętowała 35. urodzny

Joanna Opozda  8 lipca świętowała swoje 35. urodziny w jednym z modnych warszawskich klubów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Rafał Maślak, Ewa Minge i Magdalena Stępień, jednak całą uwagę skradła Julia Wieniawa.

Wspólne zdjęcia opublikowane przez Joannę Opozdę i Julię Wieniawę w mediach społecznościowych zaskakują, ponieważ aktorki kilka lat temu nie pałały do siebie sympatią. Joanna Opozda oskarżała Julię Wieniawę o brak zawodowego warsztatu spuentowanego dyplomem, zaś ta odpowiadała w mediach innymi uszczypliwościami. Czyżby wspólne doświadczenia z Antkiem Królikowskim spowodowały, że stare niesnaski poszły w niepamięć?

Julia Wieniawa i Joanna Opozda. Fot. Instagram @asiaopozda.jpg
Fot. Instagram @asiaopozda
Urszula wyrzuciła młodszego o 20 lat męża z domu. Powód był druzgocący

Joanna Opozda i Julia Wieniawa plotkowały o Antku Królikowskim?

Nie da się ukryć, że Julię Wieniawę i Joannę Opozdę na nowych zdjęciach wyraźnie pochłonęła gorączka sobotniej nocy. W rozbawieniu pozowały przed lustrem, racząc obserwatorów buziakami i uśmiechami, jednocześnie dając jasno do zrozumienia, że są ze sobą w znakomitej komitywie. 

Co robił Antek Królikowski w czasie, gdy dwie jego byłe partnerki najprawdopodobniej o nim plotkowały? Niemający ostatnio dobrej prasy artysta był zajęty czymś (a raczej kimś) zupełnie innym. Bezpośrednio nie odniósł się do sytuacji, jednak skrupulatni i żądni sensacji internauci wyczytali wiele między wierszami. 

Antek Królikowski miał inną okazję do świętowania

Antek Królikowski pielęgnował nowy związek, który do niedawna trzymał w tajemnicy. Jego serce skradła początkująca prawniczka Izabela, która kilka dni temu uzyskała tytuł magistra prawa. 

Aktor na tę okazję przygotował dla swojej nowej wybranki masę atrakcji.  Bazując na jego relacji na Instagramie, można wywnioskować, że w czasie weekendu nie brał przykładu z Julii Wieniawy i Joanny Opozdy. Zamiast imprezy wybrał wycieczkę turystyczno-krajoznawcza okraszoną dużą dozą romantyzmu. 

Antek Królikowski opublikował fotos ze swoją lubą, razem pozując obok okna. Podpisy wskazują, że Izabela podczas weekendu świętowała nie tylko dyplom naukowy, ale także urodziny. Solenizantka dzięki wspaniałomyślności zakochanego Antka Królikowskiego mogła spędzić ten wyjątkowy czas w czeskim Brnie. Jak sądzicie, czy Antek Królikowski z równie dużą premedytacją, co Joanna Opozda, pokazywał swoje przygody w sieci?

Antek Królikowski z partnerką. Fot. Instagram @antek.krolikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski