Rozrywka.Goniec.pl > Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
23.09.2023 17:20 Zwrot akcji w sporze Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Ujawniła decyzję sądu

Od wielu miesięcy Joanna Opozda i Antoni Królikowski toczą między sobą głośny medialny spór. Chodzi o sprawę alimentów na rzecz ich synka, których zdaniem modelki aktor nie chce płacić. Okazuje się, że w konflikcie między nimi wydarzył się nieoczekiwany zwrot akcji. O czym tym razem poinformowała w mediach społecznościowych aktorka? 

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
21.09.2023 17:53 Antoni Królikowski się nie podniesie. Dosadne nagranie Joanny Opozdy obiega sieć lotem błyskawicy

Joanna Opozda i Antoni Królikowski od dłuższego czasu toczą głośny medialny spór. Aktorka coraz częściej dosadnie daje znać byłemu partnerowi, że kończy jej się cierpliwość. Tym razem udostępniła nagranie, które zdaje się sugerować, że (jeszcze) mąż gwiazdy nie interesuje się dzieckiem.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
20.09.2023 22:52 Małgorzata Ostrowska-Królikowska będzie płaciła alimenty za syna? Prawniczka odpowiada

Nie cichnie sprawa domniemanego niepłacenia alimentów przez Antoniego Królikowskiego na rzecz syna. Joanna Opozda nagłośniła sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych, wywołując liczne reakcje. Czy sąd może zobowiązać matkę aktora do płacenia alimentów za syna? Prawniczka rozwiewa wszelkie wątpliwości.  

Joanna Opozda i Antoni Królikowski
20.09.2023 08:42 Antoni Królikowski uderza w Joannę Opozdę i jej matkę. "Kłamie od początku w wielu kwestiach"

Od dłuższego czasu media donoszą o batalii, którą prowadzą Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Wszystko toczy się wokół, jak twierdzi aktorka, zaległych alimentów. Syn Pawła Królikowskiego zamieścił na swoim InstaStrory obszerne oświadczenie, którym próbował bronić się przed publicznymi zarzutami, które kieruje w jego stronę żona. Przy okazji zaatakował jej matkę, Małgorzatę Opozdę.

Królikowski Opozda
19.09.2023 22:38 Antek Królikowski znów wyciąga brudy i atakuje Joannę Opozdę. Poszło o pieniądze na dziecko

Joanna Opozda zarzuciła ostatnio ojcu swojego dziecka, że ten uchyla się od płacenia alimentów. Teraz Antek Królikowski postanowił odnieść się do tych oskarżeń. Aktor pokazał wyciągi bankowe i dowody przelewów na konto byłej partnerki.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
15.09.2023 12:29 Antoni Królikowski nadal nie płaci alimentów? Joanna Opozda oskarża byłego męża

Joanna Opozda w najnowszym Instastory poinformowała fanów, jak przedstawia się sprawa płacenia alimentów przez jej byłego męża, Antoniego Królikowskiego. Okazuje się, że aktor nadal uchyla się od swojego obowiązku, a komornik nie może ściągnąć z niego pieniędzy. Według najnowszych doniesień wraz z Izabelą, z którą zdradził byłą partnerkę, gdy ta była w ciąży, miał założyć działalność gospodarczą, a wcześniej przelać środki na litewskie konto. 

Ralph Kaminski
11.09.2023 11:09 Ralph Kaminski pokazał zdjęcie z młodości. Zareagowała znana aktorka

Ralph Kaminski opublikował w mediach społecznościowych swoje archiwalne zdjęcie. Na fotografii widzimy młodego chłopca w swetrze i z trądzikiem na twarzy. Na kadr zareagowała Joanna Opozda.

Antoni Królikowski
26.08.2023 11:40 Znany aktor, Antoni K. stanie przed sądem. Grozi mu więzienie

Antoni K. ma ogromne problemy, a ich finał znajdzie się w sądzie. Artysta został bowiem oskarżony o prowadzenie pojazdu będąc pod wpływem marihuany. Mogą mu grozić nawet 2 lata więzienia i zakaz prowadzenia samochodu. Jak udało się dowiedzieć Polskiej Agencji Prasowej, proces aktora ma ruszyć już 5 października.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
25.08.2023 20:14 Prześliczna Joanna Opozda pręży się w bikini. Królikowski może tylko żałować

Jakiś czas temu o Joannie Opoździe było w mediach bardzo głośno. Na co dzień jest samotną mamą dla małego Vincenta, którego ojcem jest Antoni Królikowski. Ostatnio aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, które zachwyciły internautów. 

Joanna Opozda
17.08.2023 13:09 Dziś zna ją prawie cała Polska. Poznajecie blondynkę ze zdjęcia?

Gwiazdy często zamieszczają w social mediach zdjęcia z przeszłości. Dzięki temu mamy okazję przekonać się o tym, jak przed laty wyglądali i jak bardzo przez ten czas się zmienili. Tym razem na Instagramie jednej z celebrytek również znalazła się taka fotografia. Czy potrafisz rozpoznać blondynkę, która się na niej znajduje?

Antoni Królikowski
22.07.2023 11:50 Antoni K. stanie przed sądem. Prokuratura postawiła mu zarzuty

Znany aktor Antoni K. ma ostatnio duże problemy – co rusz pojawiają się w mediach nowe informacje w sprawie. Teraz dochodzą kolejne zarzuty, bowiem prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko popularnemu artyście. Odpowie on za uchylanie się od płacenia alimentów na rzecz swojego syna oraz żony. Chodzi o niebagatelne kwoty – aktor nie zapłacił swoim bliskim aż kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Joanna Opozda
09.07.2023 16:37 Joanna Opozda pokazała zdjęcia z wakacji. Pisze o miłości

Joanna Opozda wybrała się ostatnio na wakacje – postanowiła też wziąć ze sobą syna. W mediach społecznościowych udostępniła kadry, na których pokazuje jak spędzają wolny czas pełen relaksu i beztroski. Aktorka wspomniała także o miłości. Pod postem pojawiło się mnóstwo serdecznych komentarzy. 

Julia Wieniawa, Joanna Opozda, Antek Królikowski
09.07.2023 12:24 Joanna Opozda i Julia Wieniawa połączyły siły. Antkowi Królikowskiemu pójdzie w pięty?

Joanna Opozda wciąż jest żoną Antka Królikowskiego, jednak miłość łączy ich tylko na papierze. Czy była partnerka aktora szykuje przeciwko niemu kolejny oręż? Zdjęcia z pewnej imprezy wyraźnie na to wskazują, jednak Antek Królikowski nie zamierzał biernie się im przyglądać.

Antoni Królikowski
04.07.2023 13:54 Antoni Królikowski promuje nowy film. Internauci byli bezlitośni: "piękny żart"

Ostatnio o Antonim Królikowskim nie było zbyt głośno jeżeli chodzi o jego karierę zawodową. Inaczej mają się sprawy związane z życiem osobistym aktora – w tym obszarze artysta może liczyć na niesłabnącą uwagę zarówno w mediach społecznościowych, jak i w serwisach plotkarskich. Teraz, po kilku miesiącach ekranowej ciszy, Antoni Królikowski powraca z rolą w nowym filmie. Plakaty promujące “Porady na zdrady 2” są już w sieci, a jeden szczególnie mocno przyciągnął uwagę internautów. O który chodzi? Otóż o ten z napisem sercowy zawodowiec. Fani produkcji nie mieli litości dla aktora. 

Antoni Królikowski  Joanna Opozda
28.06.2023 09:51 Antoni Królikowski sprzeda dom, by móc zapłacić zaległe alimenty?

Joanna Opozda chętnie komentuje poczynania swojego jeszcze obecnego męża, Antoniego Królikowskiego. Niejednokrotnie wypominała mu brak zainteresowania synem i niepłacenie alimentów. Aktor, podczas rozmowy z “Super Expressem”, postanowił zdradzić, jak to wygląda z jego perspektywy.

Joanna Opozda  Jakub Rzeźniczak
26.06.2023 09:28 Joanna Opozda miażdży Jakuba Rzeźniczaka w odpowiedzi na jego zarzuty

Jakub Rzeźniczak w rozmowie z Żurnalistą wyznał wiele faktów ze swojego życia. Niektórzy zarzucają mu kłamstwo. Inni są za to oburzeni jego słowami i zarzutami kierowanymi w ich stronę. Jedną z tych osób była Joanna Opozda. Odpowiedziała piłkarzowi, miażdżąc go bezlitośnie.

None
17.06.2023 13:10 Joanna Opozda i Remigiusz Mróz jednak są parą? Ich wiadomości wyszły na jaw

Joanna Opozda niedawno bawiła się w modnym klubie u boku przystojnego studenta prawa. Co najbardziej zaskakujące, największą sensację wśród internautów wzbudziła różnica wieku pomiędzy nią a mężczyzną – zdawałoby się, że obecnie nie powinno to już nikogo dziwić. A jednak – Opozda jest o 10 lat starsza od chłopaka i wywołało to lawinę komentarzy i dyskusji w sieci. Z kolei jakiś czas temu intensywnie plotkowano o romansie aktorki z Remigiuszem Mrozem. Teraz na światło dzienne wyszły ich wiadomości. Opozda i Mróz są parą?

Joanna Opozda Antoni Królikowski
14.06.2023 13:49 Fatalne informacje o rozwodzie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Zaczęli już teraz układać sobie życie

Joanna Opozda i Antoni Królikowski już od ponad roku czekają na wyznaczenie terminu ich sprawy rozwodowej. Niestety, wychodzi na to, że szybko to nie nastąpi, dlatego postanowili nie marnować czasu i zacząć układać sobie życie z kimś nowym. 

Joanna Opozda Antoni Królikowski
11.06.2023 17:50 Joanna Opozda przyłapana z 10 lat młodszym przystojniakiem. Antek Królikowski może pozazdrościć

Joanna Opozda ponad rok temu rozstała się z Antonim Królikowskim. Sielanka zakończyła się tuż po ślubie. Aktor miał zdradzić ciężarną żonę z sąsiadką, co spotkało się z ogromną krytyką opinii publicznej. Od tej pory małżonkowie toczą publiczną wojnę, a syn Pawła Królikowskiego lansuje się u boku prawniczki Izabeli. Okazuje się, że serce ślicznej aktorki również jest już zajęte. Mężczyzna, z którym kilka dni temu wybrała się na randkę, jest od niej o dekadę młodszy.

Joanna Opozda
09.06.2023 14:58 Joanna Opozda została oszukana przez fachowców. "Płakałam kilka godzin"

Joanna Opozda wykańcza właśnie swoje nowe mieszkanie. Ostatnio spotkała ją ogromnie nieprzyjemna sytuacja związana z fachowcami. Została bowiem oszukana przez osobę, która miała jej remontować mieszkanie. Aktorka zwróciła się przede wszystkim do kobiet, by ostrzec je przed podobnymi zdarzeniami.

Joanna Opozda Antoni Królikowski
13.05.2023 15:06 Antek Królikowski ma kolejny problem. Joanna Opozda złożyła wniosek do sądu, chodzi o ich syna

Małżeństwo Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego, powoli zmierza ku końcowi. Była para czeka właśnie na sprawę rozwodową. Jak się okazuje, to nie będzie jedyne ich spotkanie w sądzie - Joanna Opozda postanowiła zawalczyć o coś jeszcze.

Antoni Królikowski
12.05.2023 19:02 Antoni K. usłyszał zarzut w prokuraturze. Popularny aktor nie przyznał się do zarzucanego czynu

Antoni K., pochodzący z rodziny z aktorskimi tradycjami celebryta, stawił się w warszawskiej prokuraturze, gdzie usłyszał zarzut uchylania się od płacenia alimentów na rzecz swojego syna oraz byłej żony. Pomimo złożenia obszernych wyjaśnień, ostatecznie nie przyznał się do winy. Wiadomo, co mu grozi.

Joanna Opozda
08.05.2023 14:50 Joanna Opozda nie wytrzymała po śmierci 8-letniego Kamilka z Częstochowy. „Błagam, ludzie”

Joanna Opozda zareagowała w mediach społecznościowych na tragiczne informacje odnośnie śmierci 8-letniego Kamilka z Częstochowy. Padły mocne i ważne słowa, z którymi trudno się nie zgodzić. Aktorka apeluje do wszystkich odbiorców, aby reagować na takie sytuacje, nie zastanawiając się ani chwili.

Joanna Opozda
04.05.2023 23:00 Joanna Opozda zachwyciła zdjęciem w bikini. Fanom zaparło dech

Joanna Opozda po ostatnich burzliwych miesiącach postanowiła udać się na zasłużony odpoczynek i obecnie przebywa w Turcji na wakacjach. Z tej okazji postanowiła opublikować zdjęcie, które zachwyciło internautów.

None
25.04.2023 11:51 Joanna Opozda ma już dość czekania na rozwód, podjęła decyzję. "To ją załamało"

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się krótko po ślubie, gdy aktorka była jeszcze w ciąży. Od wpłynięcia do sądu pozwów rozwodowych mija już rok, a - wciąż jeszcze - małżeństwo nie doczekało się nawet ogłoszenia terminu pierwszej rozprawy. Opozda postanowiła zatem zmienić treść swojego pozwu.

Antoni Królikowski
24.04.2023 22:03 Antoni Królikowski już nie ukrywa ukochanej. Jej strój wzbudził poruszenie

Antoni Królikowski, po wielu skandalach, postanowił w końcu przedstawić światu nową ukochaną. Prawniczka Izabela, z którą podobno zdradzał Joannę Opozdę, pojawiła się u jego boku na evencie związanym z jedną z gal MMA. Młoda kobieta wywołała niemałe poruszenie kreacją, którą wybrała na tę okazję.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
01.04.2023 10:38 Małgorzata Ostrowska-Królikowska przerwała milczenie. Zwróciła się do Joanny Opozdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska napisała na Instagramie oświadczenie, w którym pozostawiała sprawy związane z jej synem i synową ich biegowi. Nie chciała się przez długo czas mieszać ani komentować sprawy. Ostatecznie zabrała jednak głos. Wydała jasny komunikat.

Joanna Opozda
31.03.2023 12:01 Joanna Opozda zamieściła nowe zdjęcie z synem. Fani szybko zwrócili uwagę na jeden szczegół

Joanna Opozda ma za sobą wyjątkowo ciężkie dni po tym, jak "zhakowano" konto Antoniego Królikowskiego i opublikowano intymne nagrania z jej udziałem. Po serii oświadczeń zamieściła na Instagramie rozczulające zdjęcie w towarzystwie syna, a pod postem zaroiło się od komentarzy.