Rozrywka.Goniec.pl > Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda
20.05.2024 23:07 Joanna Opozda w za małej sukience na komunii. Burza w komentarzach

Joanna Opozda pochwaliła się w sieci, że jej chrześnica przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Przy okazji aktorka zapozowała do zdjęcia z dziewczynką, które następnie zamieściła na Instagramie. Internauci zwrócili uwagę na jej strój, a co niektórzy zarzucili, że sukienka, którą tego dnia miała na sobie celebrytka, była zbyt odważna jak na tę okoliczność.

Joanna Opozda
27.04.2024 15:56 Joanna Opozda przeżyła chwile grozy. "Byłam przerażona"

Joanna Opozda w trakcie jednego z wywiadów ujawniła, co spotkało ją podczas zakupów w galerii handlowej. Aktorka spokojnie przemierzała alejki, zerkając do poszczególnych sklepów. W pewnym monecie dostrzegła, że podąża za nią nieznany mężczyzna. Postanowiła uciec na parking.

Joanna Opozda
09.03.2024 13:52 Opozda o wstrząsających kulisach związku. "To by się skończyło tragicznie"

Joanna Opozda zdecydowała się na zabranie głosu w sprawie niedawno udzielonego wywiadu przez Antoniego Królikowskiego. Aktorka postanowiła wystosować specjalne oświadczenie, przesycone emocjami, odpychając przy tym zarzuty kierowane ze strony ojca jej syna.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski
08.03.2024 16:42 Opozda rozgryzła Królikowskiego? Próbował przechytrzyć komornika!?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub w 2021 roku, jednak po kilku miesiącach doszło do ich rozstania. Formalnie cały czas są małżeństwem, jednak w ostatnich miesiącach media nie milkną na temat ich nieporozumień i konfliktów. Ostatnio głośno zrobiło się na temat alimentów zasądzonych na ich syna. Aktorka sugeruje, że ojciec chłopca znalazł sposób, by nie łożyć na jego utrzymanie?

Joanna Opozda traci wzrok? Aktorka postanowiła zaregować
27.02.2024 15:57 Opozda traci wzrok? Aktorka zareagowała. "Szukam psa przewodnika"

Joanna Opozda 2 lata temu urodziła swojego synka Vincenta, który dziś jest jej oczkiem w głowie. Niedawno celebrytka obchodziła jego urodziny i zaprosiła najbliższe jej osoby. W mediach pojawiają się informacje na temat jej stanu zdrowia i problemów ze wzrokiem, które miały się pogłębić po porodzie. Gwiazda nie zostawiła tego bez komentarza i szybko zareagowała. 

Joanna Opozda
26.02.2024 17:52 Joanna Opozda ma problemy ze wzrokiem. Wróciły po porodzie

Joanna Opozda już jakiś czas temu mówiła o tym, że ma problemy ze wzrokiem, jednak zdecydowała się na zabieg, który znacznie poprawił jej widzenie. Niestety po porodzie wszystko wróciło, a aktorka sama przyznała, że “nic nie widzi”.

Joanna Opozda
26.02.2024 08:19 Opozda pokazała, co wydarzyło się w jej mieszkaniu. Był bezlitosny

Joanna Opozda boleśnie przekonała się o tym, ile może kosztować chwila nieuwagi podczas zajmowania się dzieckiem. Pokazała w sieci, co zrobił mały Vincent. Czy udało się naprawić wyrządzone przez szkraba szkody?

Joanna Opozda
23.02.2024 09:59 Urodziny synka Joanny Opozdy i Królikowskiego. Kogoś zabrakło

Joanna Opozda to polska aktorka, którą uwielbia cała Polska. Celebrytka jest aktywna w swoich portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco ma kontakt z fanami i dzieli się z nimi rąbkiem swojego życia prywatnego. Wiadomo, że gwiazda jakiś czas temu rozstała się ze swoim mężem Antkiem Królikowskim, z którym doczekała się syna Vincenta. Teraz miała okazję, by świętować jego drugie urodziny. Niestety kogoś na nich zabrakło. 

Antek Królikowski Joanna Opozda
21.02.2024 09:40 Nerwowy rozwód Opozdy i Królikowskiego. Wiadomo, kto złożył pozew

20 lutego 2024 roku odbyła się rozprawa rozwodowa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. W trakcie sądowej batalii miało dojść do scysji pomiędzy celebrytami. Na światło dzienne wyszło nie tylko to, kogo jedna ze zwaśnionych stron powołała na świadka, ale także, kto złożył pozew. Taki obrót spraw może zadziwić.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski
29.12.2023 12:54 Joanna Opozda zagrała w nowym serialu. Aktorka postanowiła dopiec Antkowi Królikowskiemu. "Pamiętajcie panowie"

Na “Netflixie” pojawiła się produkcja, w której miała okazję zagrać Joanna Opozda. Przy okazji pokazała fragment serialu i wykorzystując jego fabułę, wbiła szpilę Antoniemu Królikowskiemu. Aktorka wspomniała o zdradzie.

Dariusz Opozda i Antoni Królikowski
10.11.2023 12:52 Ojciec Joanny Opozdy strzelał w kierunku zięcia. Teraz złożył Antoniemu Królikowskiemu propozycję

Choć Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie są ze sobą już od pewnego czasu, to ich związek do dziś uchodzi za jeden z najbardziej burzliwych w historii polskiego show-biznesu. Duża w tym "zasługa" awantury, do której doszło 8 stycznia 2022 roku, gdy wciąż jeszcze zakochani "odwiedzili" ojca aktorka.

Joanna Opozda
09.11.2023 20:11 Opozda znowu została zraniona! Ojciec aktorki nie miał skrupułów. Niewiarygodne, co zrobił po strzelaninie

Joanna Opozda nie ma dobrych relacji z ojcem, a dowodem na dzielące ich różnice była szarpanina, do jakiej doszło pod jego domem. Dariusz Opozda patrzy na tę głośną aferę z innej perspektywy niż córka, a swoimi spostrzeżeniami podzielił się z mediami. Wyznał także, co zrobił tuż po strzelaninie.

KAPiF, Instagram.com/asiaopozda, Joanna Opozda wydała oświadczenie
16.10.2023 16:15 Joanna Opozda W KOŃCU wydała oficjalne oświadczenie! "Kolejny raz ślepo zaufałam ludziom, którzy teraz umywają ręce"

Joanna Opozda przechodzi ostatnio ciężki okres. Życie rzuca jej kłody pod nogi, ale wydawać by się mogło, że gwiazda jest wyjątkowo silna. Tym razem nie poszło o Antka Królikowskiego, a o kwestie zawodowe. Okazuje się, że aktorka złamała prawo związane z publikacją treści promocyjnych dotyczących wyrobów alkoholowych. Jak do tego doszło?

Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Joanna Opozda
03.10.2023 16:02 Małgorzata Ostrowska-Królikowska poszła do sądu?! Ma chodzić o syna Antka i Joanny. Co tam się wyprawia?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od miesięcy obserwuje medialną batalię pomiędzy synem Antonim Królikowskim a synową, Joanną Opozdą. Najnowsze wieści sugerują, że sama postanowiła zacząć działać, aby unormować sytuację w rodzinie. Co zrobiła?

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
23.09.2023 17:20 Zwrot akcji w sporze Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Ujawniła decyzję sądu

Od wielu miesięcy Joanna Opozda i Antoni Królikowski toczą między sobą głośny medialny spór. Chodzi o sprawę alimentów na rzecz ich synka, których zdaniem modelki aktor nie chce płacić. Okazuje się, że w konflikcie między nimi wydarzył się nieoczekiwany zwrot akcji. O czym tym razem poinformowała w mediach społecznościowych aktorka? 

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
21.09.2023 17:53 Antoni Królikowski się nie podniesie. Dosadne nagranie Joanny Opozdy obiega sieć lotem błyskawicy

Joanna Opozda i Antoni Królikowski od dłuższego czasu toczą głośny medialny spór. Aktorka coraz częściej dosadnie daje znać byłemu partnerowi, że kończy jej się cierpliwość. Tym razem udostępniła nagranie, które zdaje się sugerować, że (jeszcze) mąż gwiazdy nie interesuje się dzieckiem.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
20.09.2023 22:52 Małgorzata Ostrowska-Królikowska będzie płaciła alimenty za syna? Prawniczka odpowiada

Nie cichnie sprawa domniemanego niepłacenia alimentów przez Antoniego Królikowskiego na rzecz syna. Joanna Opozda nagłośniła sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych, wywołując liczne reakcje. Czy sąd może zobowiązać matkę aktora do płacenia alimentów za syna? Prawniczka rozwiewa wszelkie wątpliwości.  

Joanna Opozda i Antoni Królikowski
20.09.2023 08:42 Antoni Królikowski uderza w Joannę Opozdę i jej matkę. "Kłamie od początku w wielu kwestiach"

Od dłuższego czasu media donoszą o batalii, którą prowadzą Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Wszystko toczy się wokół, jak twierdzi aktorka, zaległych alimentów. Syn Pawła Królikowskiego zamieścił na swoim InstaStrory obszerne oświadczenie, którym próbował bronić się przed publicznymi zarzutami, które kieruje w jego stronę żona. Przy okazji zaatakował jej matkę, Małgorzatę Opozdę.

Królikowski Opozda
19.09.2023 22:38 Antek Królikowski znów wyciąga brudy i atakuje Joannę Opozdę. Poszło o pieniądze na dziecko

Joanna Opozda zarzuciła ostatnio ojcu swojego dziecka, że ten uchyla się od płacenia alimentów. Teraz Antek Królikowski postanowił odnieść się do tych oskarżeń. Aktor pokazał wyciągi bankowe i dowody przelewów na konto byłej partnerki.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
15.09.2023 12:29 Antoni Królikowski nadal nie płaci alimentów? Joanna Opozda oskarża byłego męża

Joanna Opozda w najnowszym Instastory poinformowała fanów, jak przedstawia się sprawa płacenia alimentów przez jej byłego męża, Antoniego Królikowskiego. Okazuje się, że aktor nadal uchyla się od swojego obowiązku, a komornik nie może ściągnąć z niego pieniędzy. Według najnowszych doniesień wraz z Izabelą, z którą zdradził byłą partnerkę, gdy ta była w ciąży, miał założyć działalność gospodarczą, a wcześniej przelać środki na litewskie konto. 

Ralph Kaminski
11.09.2023 11:09 Ralph Kaminski pokazał zdjęcie z młodości. Zareagowała znana aktorka

Ralph Kaminski opublikował w mediach społecznościowych swoje archiwalne zdjęcie. Na fotografii widzimy młodego chłopca w swetrze i z trądzikiem na twarzy. Na kadr zareagowała Joanna Opozda.

Antoni Królikowski
26.08.2023 11:40 Znany aktor, Antoni K. stanie przed sądem. Grozi mu więzienie

Antoni K. ma ogromne problemy, a ich finał znajdzie się w sądzie. Artysta został bowiem oskarżony o prowadzenie pojazdu będąc pod wpływem marihuany. Mogą mu grozić nawet 2 lata więzienia i zakaz prowadzenia samochodu. Jak udało się dowiedzieć Polskiej Agencji Prasowej, proces aktora ma ruszyć już 5 października.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
25.08.2023 20:14 Prześliczna Joanna Opozda pręży się w bikini. Królikowski może tylko żałować

Jakiś czas temu o Joannie Opoździe było w mediach bardzo głośno. Na co dzień jest samotną mamą dla małego Vincenta, którego ojcem jest Antoni Królikowski. Ostatnio aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, które zachwyciły internautów. 

Joanna Opozda
17.08.2023 13:09 Dziś zna ją prawie cała Polska. Poznajecie blondynkę ze zdjęcia?

Gwiazdy często zamieszczają w social mediach zdjęcia z przeszłości. Dzięki temu mamy okazję przekonać się o tym, jak przed laty wyglądali i jak bardzo przez ten czas się zmienili. Tym razem na Instagramie jednej z celebrytek również znalazła się taka fotografia. Czy potrafisz rozpoznać blondynkę, która się na niej znajduje?

Antoni Królikowski
22.07.2023 11:50 Antoni K. stanie przed sądem. Prokuratura postawiła mu zarzuty

Znany aktor Antoni K. ma ostatnio duże problemy – co rusz pojawiają się w mediach nowe informacje w sprawie. Teraz dochodzą kolejne zarzuty, bowiem prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko popularnemu artyście. Odpowie on za uchylanie się od płacenia alimentów na rzecz swojego syna oraz żony. Chodzi o niebagatelne kwoty – aktor nie zapłacił swoim bliskim aż kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Joanna Opozda
09.07.2023 16:37 Joanna Opozda pokazała zdjęcia z wakacji. Pisze o miłości

Joanna Opozda wybrała się ostatnio na wakacje – postanowiła też wziąć ze sobą syna. W mediach społecznościowych udostępniła kadry, na których pokazuje jak spędzają wolny czas pełen relaksu i beztroski. Aktorka wspomniała także o miłości. Pod postem pojawiło się mnóstwo serdecznych komentarzy. 

Julia Wieniawa, Joanna Opozda, Antek Królikowski
09.07.2023 12:24 Joanna Opozda i Julia Wieniawa połączyły siły. Antkowi Królikowskiemu pójdzie w pięty?

Joanna Opozda wciąż jest żoną Antka Królikowskiego, jednak miłość łączy ich tylko na papierze. Czy była partnerka aktora szykuje przeciwko niemu kolejny oręż? Zdjęcia z pewnej imprezy wyraźnie na to wskazują, jednak Antek Królikowski nie zamierzał biernie się im przyglądać.

Antoni Królikowski
04.07.2023 13:54 Antoni Królikowski promuje nowy film. Internauci byli bezlitośni: "piękny żart"

Ostatnio o Antonim Królikowskim nie było zbyt głośno jeżeli chodzi o jego karierę zawodową. Inaczej mają się sprawy związane z życiem osobistym aktora – w tym obszarze artysta może liczyć na niesłabnącą uwagę zarówno w mediach społecznościowych, jak i w serwisach plotkarskich. Teraz, po kilku miesiącach ekranowej ciszy, Antoni Królikowski powraca z rolą w nowym filmie. Plakaty promujące “Porady na zdrady 2” są już w sieci, a jeden szczególnie mocno przyciągnął uwagę internautów. O który chodzi? Otóż o ten z napisem sercowy zawodowiec. Fani produkcji nie mieli litości dla aktora.