Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Opozda ma problemy ze wzrokiem. Wróciły po porodzie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.02.2024 17:52

Joanna Opozda ma problemy ze wzrokiem. Wróciły po porodzie

Joanna Opozda
KAPiF; Joanna Opozda ma problemy zdrowotne

Joanna Opozda już jakiś czas temu mówiła o tym, że ma problemy ze wzrokiem, jednak zdecydowała się na zabieg, który znacznie poprawił jej widzenie. Niestety po porodzie wszystko wróciło, a aktorka sama przyznała, że “nic nie widzi”.

Joanna Opozda zmagała się z problemem związanym ze wzrokiem

Joanna Opozda nigdy nie ukrywała, że doskwierały jej problemy ze wzrokiem - zmagała się z krótkowzrocznością, a także astygmatyzmem. By móc funkcjonować i widzieć wszystko, korzystała z okularów oraz soczewek kontaktowych. Ostatecznie postanowiła poddać się zabiegowi i udała się na laserową korektę wzroku. Wyjawiła, że to była bardzo dobra decyzja, a jakość jej życia znacznie się poprawiła.

Nosiłam soczewki, które jednak strasznie wysuszały mi oczy. Okulary natomiast były niewygodne i nie pasowały do każdego stroju. Długo wahałam się, czy poddać się zabiegowi. W końcu się odważyłam i nie żałuję! To była najlepsza decyzja w moim życiu! Już na drugi dzień widziałam 100 razy lepiej. To było niesamowite uczucie, z dnia na dzień mój wzrok się polepszał. Po 7 dniach od zabiegu widzę z daleka już wszystko - mówiła Joanna Opozda w rozmowie z “Optegrą”.

Joanna Opozda
fot. KAPIF; Joanna Opozda ma problemy zdrowotne
Opozda pokazała, co wydarzyło się w jej mieszkaniu. Był bezlitosny

Joanna Opozda ponownie zmaga się z problemami zdrowotnymi

Joanna Opozda była wyraźnie zachwycona z efektów, które dał jej zabieg. Niegdyś narzekała, że jej problemy ze wzrokiem były uciążliwe, a gdy nie korzystała akurat z okularów bądź soczewek kontaktowych, nie była w stanie rozpoznać ludzi na ulicy, o czym wspomniała w rozmowie z “Optegrą”.

Niestety niedługo cieszyła się efektami zyskanymi dzięki laserowej korekcie wzroku. Okazało się, że wada wzroku po porodzie powróciła, a aktorka ponownie musi zmagać się z problemami zdrowotnymi. Czy to oznacza, że Joanna Opozda musi powrócić do soczewek, które wysuszały jej oczy bądź okularów, z których również była niezadowolona, twierdząc, że są niewygodne i nie pasują do każdej stylizacji?

Joanna Opozda
fot. KAPIF; Joanna Opozda ma problemy zdrowotne

Joanna Opozda szczerze o powrocie wady wzroku

Joanna Opozda jest aktywna w social mediach i chętnie opowiada swoim obserwatorom o tym, co obecnie u niej słychać, dzieląc się przy tym swoimi radościami oraz troskami. Tym razem podzieliła się z nimi smutnymi informacjami, zdradzając, że wzrok, który niegdyś doskwierał jej poprzez wadę i został naprawiony, obecnie znowu znacznie się pogorszył. Aktorka wyjaśniła, że wszystko powróciło po porodzie.

Mój wzrok się pogorszył, wróciła mi całkowicie wada po porodzie. Teraz nie wiem, czy zrobiłabym operację drugi raz. Boję się. Ale pierwsze dwa lata były piękne, bo widziałam […]  Mam ogromną wadę wzroku. Ja naprawdę nic nie widzę. Mrużę oczy, żeby przeczytać, co piszecie - wyjaśniła Joanna Opozda.

Joanna Opozda
fot. KAPIF; Joanna Opozda ma problemy zdrowotne

Źródło: Optegra