Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Opozda traci wzrok? Aktorka zareagowała. "Szukam psa przewodnika"
Maja Szewczak
Maja Szewczak 27.02.2024 15:57

Opozda traci wzrok? Aktorka zareagowała. "Szukam psa przewodnika"

Joanna Opozda traci wzrok? Aktorka postanowiła zaregować
fot.AKPA; Joanna Opozda traci wzrok? Aktorka postanowiła zareagować

Joanna Opozda 2 lata temu urodziła swojego synka Vincenta, który dziś jest jej oczkiem w głowie. Niedawno celebrytka obchodziła jego urodziny i zaprosiła najbliższe jej osoby. W mediach pojawiają się informacje na temat jej stanu zdrowia i problemów ze wzrokiem, które miały się pogłębić po porodzie. Gwiazda nie zostawiła tego bez komentarza i szybko zareagowała. 

Urodziny ukochanego synka Joanny Opozdy

Joanna Opozda dumnie wychowuje swojego synka Vincenta, który jest również dzieckiem jej byłego męża Antka Królikowskiego. Mimo że rozstała się z partnerem już jakiś czas temu, to jedna kwestia będzie ich łączyć jeszcze przez najbliższe lata dorastania malucha. Niedawno aktorka świętowała drugie urodziny swojej pociechy, na które zaprosiła rodzinę i przyjaciół. Zabrakło jednak ojca Vincenta oraz jego babci. 

Gwiazda na bieżąco pokazywała, jak spędza ten wyjątkowy dzień. Na swoim Instagramie wstawiała zdjęcia oraz filmiki z uroczystości. Jak się okazuje, na synka czekała wielka niespodzianka, masę prezentów, dużo gości oraz naprawdę wykwintny tort. Pojawiły się również balony, wanna z plastikowymi kulkami i rzutnik, na którym dzieci oglądały bajki. To był istny raj dla najmłodszych!

Biedronka za darmo rozdaje kapsułki do zmywarek. Jak je dostać?

W mediach głośno na temat stanu zdrowia Joanny Opozdy

Od niedawna pojawiają się w mediach informacje na temat stanu zdrowia Joanny Opozdy. W sieci głośno jest o jej pogarszającej się wadzie wzroku, która miała pogłębić się po narodzinach Vincenta. Aktorka nigdy nie ukrywała, że doskwiera jej ten problem, natomiast teraz w internecie aż huczy o tym, że traci wzrok i coraz słabiej widzi. 

Celebrytka poddała się niegdyś zabiegowi i udała się na laserową korektę. Wyjawiła, że była to dobra decyzja. Jakiś czas temu jednak ponownie wspomniała, że nie widzi z daleka oraz że po ciąży pogorszył się jej wzrok. W przypływie szczerości zdradziła fanom również to, że cierpi na astygmatyzm. 

Mój wzrok się pogorszył, wróciła mi całkowicie wada po porodzie. Teraz nie wiem, czy zrobiłabym operację drugi raz. Boję się -powiedziała wywiadzie z  “Optegrą”

fot.KAPIF; W mediach głośno o stanie zdrowia Opozdy

Joanna Opozda zareagowała na pojawiające się nagłówki na temat jej stanu zdrowia

Joanna Opozda postanowiła zabrać głos w sprawie pojawiających się w mediach informacji na temat jej pogarszającej się wady wzroku. Na swoim Instagramie mocno wyraziła swoje niezadowolenie z tego powodu i napisała co myśli o podobnych publikacjach. Wstawiła na InstaStory fragmenty artykułów z nagłówkami dotyczącymi tego, że kobieta traci wzrok oraz ma ogromne problemy zdrowotne.

Opozda od razu to skomentowała, ponieważ jej zdaniem media mocno przesadziły i niepotrzebnie nagłośniły, że ma problemy ze zdrowiem po porodzie. Uważa, że nagłówki na ten temat nie zgadzają się z rzeczywistością. Szybko wyjaśniła, jak jest naprawdę i zaczęła się wyśmiewać z tego, jak tę wiadomość próbowały "sprzedać" internautom media.

  • Jest różnica pomiędzy “traceniem wzroku”, a pogorszeniem wzroku. 
  • Tak, straciłam wzrok. Szukam psa przewodnika. 
  • Niedługo dowiem się z mediów, że umieram - skomentowała Joanna Opozda
fot. Instagram: @asiaopozda
fot.Instagram: @asiaopozda