Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Piotra Adamczyka w żałobie. Straciła bliską osobę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.02.2024 11:46

Żona Piotra Adamczyka w żałobie. Straciła bliską osobę

Piotr Adamczyk z żoną
AKPA; Żona Piotra Adamczyka w żałobie

Choć Piotr Adamczyk i jego żona, Karolina Szymczak, należą do grona gwiazd, które niechętnie opowiadają o swoim życiu osobistym i unikają rozgłosu, tym razem postanowili odejść od tej reguły. Ukochana aktora zamieściła w sieci poruszający wpis. Zdradziła, że zmarła jej bliska osoba.

Piotr Adamczyk ożenił się z Karoliną Szymczak

Piotr Adamczyk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Zyskał popularność nie tylko w ojczyźnie, ale także poza jej granicami. Choć jest niezwykle znany, stara się unikać rozgłosu, chroniąc jednocześnie swoja prywatność.

Przed kilkoma laty wziął ślub z Karoliną Szymczak, jednak ta informacja również nie wypłynęła zbyt szybko na wierzch i musiało upłynąć trochę czasu, zanim media mogły przekazać tę radosną nowinę.

Zakochanych dzieli jednak różnica wieku wynosząca 19 lat. Czy wpływa to w jakikolwiek sposób na ich relację? Karolina Szymczak w rozmowie z “Plotkiem” postanowiła wyjawić, jak to wygląda z jej perspektywy.

Jesteśmy inaczej wychowani […] I rzeczywiście to są czasem różnice, ale to jest piękne, bo możemy się od siebie uczyć różnych rzeczy, których jako pokolenia nie znamy. I to jest jedno z bardziej fascynujących rzeczy, które można doświadczyć w takim związku, gdzie jest różnica wieku - wyjawiła modelka.

Piotr Adamczyk z żoną
fot. KAPIF;żona Piotra Adamczyka w żałobie
Plejada gwiazd na premierze filmu. Adamczyk z piękną żoną, Stanowski z ukochaną, poważny Fabijański

Żona Piotra Adamczyka chciała rozwijać karierę za granicą

Nie tylko Piotr Adamczyk jest znany poza granicami naszego kraju. Jego żona również marzyła o zagranicznej karierze. O tym, jak wyglądały castingi, w których niegdyś brała udział, opowiedziała w rozmowie z “ShowNews”. Okazało się, że oprócz talentu, zwracano również uwagę na… ilość obserwujących w sieci. To zdecydowanie nie spodobało się Karolinie Szymczak.

Mnie na przykład uderzyło… To już było prawie 10 lat temu, jak w Stanach - jeszcze wtedy byłam modelką, byłam w agencji w Los Angeles - chodziłyśmy na castingi, to musiałyśmy wpisać w formularz, ile mamy wzrostu oczywiście i w ogóle, ale… Ile mamy followersów na Instagramie, i to mnie po prostu ubodło. Wow, dlaczego? To już nie liczy się to, czy pasujemy do danej kampanii, czy nie, tylko ile mamy lajków? To było coś dla mnie takiego uderzającego - wow, ten świat się zmienia i  idzie trochę w chyba niefajną stronę, bo to nie powinno tak wyglądać - zdradziła Karolina Szymczak.

Karolina Szymczak
fot. KAPIF;żona Piotra Adamczyka w żałobie

Żona Piotra Adamczyka jest w żałobie

Karolina Szymczak zwykle unika rozmów na tematy prywatne, nie opowiada o nim ani w social w mediach, ani podczas wywiadów. Tym razem odeszła od tej sztywnej reguły, niestety powód tej decyzji jest wyjątkowo ponury. Żona Piotra Adamczyka zdradziła, że straciła osobę bliską jej sercu.

Nigdy nikt go nie zastąpi… Dziadek. Najfajniejszy mężczyzna w moim życiu. Oceniał Was ktoś kiedyś? Mój dziadek nigdy. Mówił Wam ktoś, jak macie żyć? Mój dziadek nigdy. Miłość bezwarunkowa istnieje. Dziadek mi ją pokazał - napisała na Instagramie, zamieszczając jednocześnie kadr z przeszłości.

Karolina Szymczak
fot. KAPIF;żona Piotra Adamczyka w żałobie